Skoči na vsebino

Mazda Klub Srbija


Vocko

Priporočeno sporočilo

Sa ponosom objavljujem da se skupio dovoljan broj ljudi i da je pokrenut forum, a uskoro i sajt Mazda kluba Srbije (uskoro cemo biti i zvanican klub, papirologija u toku obrade). :jupiii:

 

Pozvani ste da se predstavite i da predstavite svoje automobile kako bi uvecali nasu, za sada, skromnu skupinu.

 

Nalazimo se u okviru jednog veceg foruma, te vas pri registraciji molim da se predstavite u, za to, odredjenoj temi, a onda upadajte u nasu sekciju.

Hvala! :cheers:

 

 

 

Sajt i Forum

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?no........se pa res morda spotoma oglasim kaj :bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho: norc

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Evo da se pohvalim malo, odstampani su prvi flajeri, nalepnice su bile gotove jos pre 10ak dana

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Kakve su takve su, slikane su mobilnim :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

I najbitnije

 

Objavljena slika

 

 

 

Nadam se da ce uslovi dozvoliti da se na prolece sretnemo u Beogradu ?

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice logo. :bravo: Nekaj podobnega bi lahko tudi mi uporabli. ;)

 

Ti bi hteo nesto kao sto je u attach-u ;)

 

 

Pohvalno da vam je vse to uspelo happy0158.gif

 

 

koliko ?lanov pa ?e imate?

Zvanicno - nijednog :blink: Posto ne racunam nikoga kao clana dok ne uradimo clanske karte i ne uplate se clanarine.

Nezvanicno nas ima oko 10 cini mi se (svi koji su izrazili zelju), a na spisku koji su kao prisutni na forumu ima 23 covka.

 

Najvise mi je odusevio covek koji je me juce zvao, video je gore pomenuti txt u novinama, koji vozi, samo 323F model, vec 20godina, smenjujuci ih kako mu se ukaze prilika :)

MCSZnakCutter.zip

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 16 let kasneje...
dne 09. 08. 2007. ob 10:35 je Vocko napisal:

Sa ponosom objavljujem da se okupio dozvoljeni broj ljudi i da je pokrenut forum, a uskoro i sajt Mazda kluba Srbije (uskoro postajemo i zvaničan klub, papirologija u toku). :jup:

 

Pozivamo Vas da se predstavite i predstavite svoje automobile kako bismo povećali našu, za sada, skromnu grupu.

 

Mi smo dio većeg foruma, kada se registrirate, molim vas da se predstavite u određenoj temi, ali onda navratite do naše rubrike.

Hvala vam! :živjeli:

 

 

 

Stranica i forum

 

Pozdrav i šta je na kraju bilo sa forumom u Srbiji ? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.