Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ne ne,se je ne bi rad mel,samo sn mislo,da se bo? pa? ti kot vodilni anketar sam spomno na to. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi se priporo?al za kak krog ?e bo mo?no ali pa vsaj, da ga malo poslikamo :bravo:

 

pol bi moral 24 ur na dan voziti za krog prijatelje, znance, ?lahto,tako pa je vse skupaj lep?e, ?e lahko nekateri vse to opazujejo le od dale?....tako to pa? to je.....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je nimam, ni? mi ni hudo, ko pomislim, da jih ima veliko ?e manj, tudi mi ni ni? hudo, ko jih ima veliko mnogo, mnogo ve?, jaz sem s svojim zadovoljen ?e dolgo ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz LAHKO ker IMAM! IMAM, mislim , da ti je jasno!

 

Dej zdej pa ?e pretirava? no, haloooo...

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbolj v?e? mi je tanovi twingo, ker si ve? ne morem privo??it, ker nimam denarja, ne bom pretiraval.v bistvu me pa boli KURAC, kaj si dolo?eni mislite na tem forumu.

Zavist je KURBARIJA vseh KURBARIJ.

Lahko ?e pretiravam, ?e ?eli?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.