Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

  • 6 mesecev kasneje...
  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

za nisde-ja:

 

BTW: meni zgleda hud

post-427-1223406590_thumb.jpg

 

Pobrano od:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to GTR?

 

r35 ?e se ne motim? :ne vem: :bravo:

 

Jaz sem se pa total zaljubu v tanovo C5, res nora oblika! :ljubezen::rispekt:

 

Evo po?akte moment, da se vam nalo?i, pa boste vidl (saj zame)! :ouje:

 

http://www.c5.citroen.com/si/

 

prosim te neeeeee :ph34r::ph34r: moj ?ef ko sm p?itni?ko delu je mel ?rno z top opremo... avto smo VSAK dan pral in ga poliral ker se ga njemu ni dalo <_< drga? pa zame ql avto samo preve? ob?utljiv...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Mito mi ni niti najmanj ni lep. Zgleda kot neko vozilce iz risanke. Vendar ima nekaj drugega, nekaj kar marsikdo na tem forumu ceni. Za redDevila sem siguren da da.

Gre za malo strupeno igra?ko, ki lahko preko sistema drive by vire spreminja karakter vozila. S preklopnim stikalom na polo?aj dinamic namre? lahko spreminjamo odzivnostnost motorja in tudi sistema nadzora stabilnosti. Moj znanec se je z njim peljal in povedal je da je neverjetno, kako ta mali strup potegne (gre za bencinsko varianto 1.4 s 155 KM.

?e ima kdo priliko, naj tega mal?ka preizkusi zgolj zaradi ob?utkov, ne zaradi blagovne znamke, ki mazda?e itak ne bo prepri?ala.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

so nekateri ki vozijo renaultin so nekateri ki ga ?e bodo... Smo pa tut nekteri k ga nikol ne bomo ;):hohoho: npr.. jaz :D

 

Sorryy sam nova laguna ma ful prev? ?katlasto rit...

Objavljena slika

 

al mislite tole rito

Objavljena slika

 

Ja o kupeju je govora...

 

Sicer se strinjam Renault je lahko se ne vem kako lep a mu ne pomaga pri voznih lastnostih in tehnicnih problemih...dci masina pa no comment glede turbine...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dobro jutro ☕ Tolk velka šalca pa tolk mal kave 😆  
    • Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... 
    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.