Skoči na vsebino

Zaprtje LJ - mestnega jedra


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Moje mnenje glede tega zaprtja je totalno razcepljeno, sicer pa po eni strani se marsikaj pridobi, po drugi so tut dolo?eni minusi pri tem, kak?na so va?a mnenja, vseh ki imate s tem delom tega mesta kaj opraviti! B)

 

Tle je lih ?lanek na to temo, ?e kdo ni preve? na teko?em glede tega;

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...903_3104832.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?akam, da se oglasi ?e "takozvana" civilna iniciativa, ki rovari proti vsem, kar se na mestni vladi dobrega ali slabega spomnijo. Leta in leta so ?upani in ?upanije obljubljali in obljubljali, da bo mestno jedro zaprto zdaj je pa kon?no eden to naredil. Me zdaj zanimajo reakcije folka :hohoho: to?no tisti, ki so prej te?ili za zaprtje se bodo zdaj oglasili, da jim Jankovi? krati svobodo. :lol:

 

Druga?e pa zadeva ni dokon?na, ampak je v preizkusni fazi in ?e kogar koli kaj moti mora sporo?iti ?upanovim ljudem, ki se bodo nato odlo?ali ali tak re?im ostane ali so mo?ne ?e kak?ne izbolj?ave ali pa je bolje da vse vrnejo na stare tire.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se zdi ?ist ql, da so zaprl centr,..

 

ampaaaaaaaak,...za stanovalce je pa to verjetn mal smotan, ?e mor? ?ez pol centra prena?at k?ne kufre, al pa bo?e nedaj, da gre? u shoping delat zalogo za ?ez mesc,.. :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se zdi ?ist ql, da so zaprl centr,..

 

ampaaaaaaaak,...za stanovalce je pa to verjetn mal smotan, ?e mor? ?ez pol centra prena?at k?ne kufre, al pa bo?e nedaj, da gre? u shoping delat zalogo za ?ez mesc,.. :ne vem:

 

jebes stanovalce

 

kaj pa js dostava?!? matr v takm dzu nost 500 m lih ni najbol lustno!!

mamico jim (cenzura)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

a ste ?e dobil tist mail ko je policaj zara?unal kazen lastniku lamborghinija ki je parkiral sred centra na pre?ernovem trgu?? pa ?e jankovi? se je tam neki

okol sukal...ni dvakrat za re?t da sta pajdota! enkrat za spremembo je en policaj nekaj pametnega naredu :)

?e niste povejte, bom objavila fotke pa tekst! :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ste ?e dobil tist mail ko je policaj zara?unal kazen lastniku lamborghinija ki je parkiral sred centra na pre?ernovem trgu?? pa ?e jankovi? se je tam neki

okol sukal...ni dvakrat za re?t da sta pajdota! enkrat za spremembo je en policaj nekaj pametnega naredu :)

?e niste povejte, bom objavila fotke pa tekst! :)

 

Objavi :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto..nepravilno parkiran na ?opovi v Ljubljani, kjer se pa? res

parkirati ne sme (pe? cona, center zaprt za vozila brez dovoljenja in

?e sobota dopoldne polna ljudi)!!! V?eraj sem slikal celotno dogajanje

in ga posredujem v parih fotkah!

 

1. ?etudi ful hud avto, ga policist ne spregleda in se odlo?i

napisati kazen (cca. 100?)!

2. ?upan Janković ravno v bli?ini, tola?i lastnika avtomobila?!

3. Mimoido?i ob?an se vme?a in pravi, da mora biti pravica za vse in

pika. ?upan Janković posku?a malce "vplivati" na policista?!

4. Policist vztraja pri kazni za nepravilno parkiranje, zahteva od

lastnika dokumente!

5. Lastnik Lamborghinija se sprijazni s kaznijo in izre?e: "Bom pa?

pla?al teh par deset evrov!"

 

Hvala Bogu, da imajo na?i policisti glavo na pravem mestu :-) Niso

skorumpirani in ne priviligirajo dolo?enih osebkov. Bravo! Jaz pa

dodajam, ?koda ker lastniku ni pred nosom odpeljal Lamborghinija kar

pajek :-)

 

avtor: neznan seveda....en kup FW :)

 

enjoy da photos!!!

p.s. ne spreglejte majice od jankovi?a :)

 

:)

 

 

post-1200-1191339125_thumb.jpg post-1200-1191339372_thumb.jpg post-1200-1191339400_thumb.jpg

post-1200-1191339532_thumb.jpg

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm tlele je lahko vsak natvezil zgodbo po svoje. Cist lahko bi napisal tekst, da je Jankovic poklical policaja ter da je lastniku govoril, da pac tu ne sme parkirat. Dokler ne slisim zvocnega zapisa, ti lahko tudi jaz napredem 10 zgodbic na te slike.. od romantike pa do komedije.

 

In glede na skandal s redarko, bi rekel da si ne bi privoscil se en tak "spodrsljal" sploh pa, ko se nekdo ocitno suce s foticem okoli njega.

 

Pac jest se vedno upam da bo J. nardeil iz Ljubljane kar prej nobenmu zupanu niti vladi ni ratal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm tlele je lahko vsak natvezil zgodbo po svoje. Cist lahko bi napisal tekst, da je Jankovic poklical policaja ter da je lastniku govoril, da pac tu ne sme parkirat. Dokler ne slisim zvocnega zapisa, ti lahko tudi jaz napredem 10 zgodbic na te slike.. od romantike pa do komedije.

 

In glede na skandal s redarko, bi rekel da si ne bi privoscil se en tak "spodrsljal" sploh pa, ko se nekdo ocitno suce s foticem okoli njega.

 

Pac jest se vedno upam da bo J. nardeil iz Ljubljane kar prej nobenmu zupanu niti vladi ni ratal.

 

:bravo: podpis

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm tlele je lahko vsak natvezil zgodbo po svoje. Cist lahko bi napisal tekst, da je Jankovic poklical policaja ter da je lastniku govoril, da pac tu ne sme parkirat. Dokler ne slisim zvocnega zapisa, ti lahko tudi jaz napredem 10 zgodbic na te slike.. od romantike pa do komedije.

 

In glede na skandal s redarko, bi rekel da si ne bi privoscil se en tak "spodrsljal" sploh pa, ko se nekdo ocitno suce s foticem okoli njega.

 

Pac jest se vedno upam da bo J. nardeil iz Ljubljane kar prej nobenmu zupanu niti vladi ni ratal.

 

valda...stvar interpretacije....dont kill the messenger :)

moj cilj je bil pokazat kako se folk k ma dobr avto, kup denarja in ego do Triglava dobesedno pokaka na

znake in zakone...tko da je dobr da je dobu kazen! J ma pa super maj?ko a ne? ;)

K

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil tudi jaz med njimi, ko sem z-ja parkiral pred pre?ercem.Ve?krat.

Tudi zdaj ga bom, ker se po?vi?gam na zakon. Tudi nikoli ni? ne pla?am.Si pa tako NEUMNOST lahko privo??im.Ker v ?ivljenju po?nem tisto kar mije v?e?....

Ha, ha zajebavam se.Je pa res, da sem bil redni obiskovalec zasebnih parkirnih mest na Pre?ercu.Enkrat so me oglobili ravno tam za 80.000 sit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se pa ne motim po fotki sode? je to Tayson, ki ima ?e kakih 10 avtomobilov tega cenovnega razreda, tako, da ?e vsak dan pla?a za 1000 eur kazni ni to zanj ni?.dobesedno NI?.?e bi bil jaz tako z denarjem , bi zaparkiral Jankovi?a.Iz gole zajebancije.

Primer:Nekdo je nestrpno vozil za ?ensko, ki je vozila po levem voznem pasu po omejitvi, pa se mu kjub blendanju ,trobljenju itd ni umaknila.Ko je le dobil priliko, da potegne, se ji je skozi okno zadrl, da so eni za svoje prekr?ke oz. da se vozijo hitreje pripravljeni pla?at kazen.

Taka je ta stvar z denarjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po moji logiki je ves koncept kazni za prehitro vo?njo zgre?en. ?e so nam postavil omejitve-zakaj nam pa prodajajo avtomobile k grejo nad 160kmh? to je tko kot ?e bi dal nekomu 10 ko??kov ?okolade, pa da lahko poje samo enega vsak teden...?e ne bo dobil kazen. Ko da se iz nas norca delajo ej....?e bi folk po cestah vozil po pameti, tako da nih?e nobenega ne ogro?a, bi blo verjetn manj nesre?. nobenega spo?tovanja med ljudmi ni ve?. Samo ?e preklinjanje pa zmerjanje...ko da bo? kaj hitreje pr?u domov ?e ne bo? spustu enga avtomobila pred sabo k ho?e ven.....?e bolj zme?ane pa so novice iz ?rne kronike-bla bla bla tolk in tolk mrtvih, potem pa povejo kolk je bla ?koda. JA IN?! nekdo je umrl, familije so razbite, morajo braz nagrav?ne komentarje na 24ur.com , oni pa samo to gledajo kolk denarja je ?lo...in itak da bojo profitiral tisti, k delajo ceste, bolnice zarad zdravljenja, farmacevti zarad zdravil, kleparji in avtohi?e zaradi delov al pa celo celega avtomobila, zavarovalnice zato, ker je ?el zavarovanec v ni?ji razred, ?asopisi zaradi dobre naklade in super zgodbe....itd itd....ljudje pa nasrkamo....jaz bi dala tako kazen tistemu ki povzro?i nesre?o, da se mora en teden furat v re?ilcu, pa pomagat v rehabilitacijskem centru ?rtvam...ne pa denar, k ga dr?ava itak samo za traparije zapravlja.....kdaj bojo za?el pisat zakone v prid dr?avljanom in ne v prid prora?unu? To?n tako, denarja imajo ljudje dost, vest pa izginja.....

se opravi?ujem za izliv, v tej nesre?i k sta zdaj 2 umrla pa je voznik u?el je bil sodelavc od mojega prjatla

pa ni lih dober dan za mano... :(

K

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avtomobili niso narejeni za omejitve,avtoban v nem?iji jih nima lahk gre? 300 in ?e ve?,tam kjer pa so, je pa prav, da se jih upo?teva.jaz pravim, da je to stvar tvoje pameti,zavedaj se posledic, ?e se zgodi in vse ti bo jasno, kot ena in ena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katja, o telem kok je folk ?iv?n pr nas mi ?e to dost pove, k sm se enkat pogovarju z enim Avstralcem, k je po rodu "Janez" ampak ?e od zmeri ?vi med "Kenguruj?ki", je pa vsako poletje v na?ih krajih in je reku da ne more verjet kaka ?iv?nost, neprijaznost in osornost. :(

 

Npr. pri njih ko pride? na bencinsko, se usi pogovarjajo s tabo kot da ste nejbol kolegi, pr nas pa ti hupajo, jebejo celo dru?ino, u smislu pober se bebo, nobenih lepih besed itd, skratka pobral smo najbl gnile lastnosti kapitalizma, po njegovih besedah, pa se kr strinjam z njemu! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.