Skoči na vsebino

zavarovalnice-katero izbrat?


Catya

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 80
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

To bo? pa lahko ?e videl... predvsem pri izpla?ilou ?kod iz naslova kaska so zelo "radodarni" ;)

 

?e 10+ let mam isto zavarovalno agencijo in niti 1X nisem imel niti ene te?ave, pa sem dejansko bil ?e pri vseh zavarovalnicah zavarovan, tako da upam da bo tako ostalo ?e naprej. :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 10+ let mam isto zavarovalno agencijo in niti 1X nisem imel niti ene te?ave, pa sem dejansko bil ?e pri vseh zavarovalnicah zavarovan, tako da upam da bo tako ostalo ?e naprej. :unsure:

 

sem ?e skoraj napisal, da ti ?elim, da bo ?e naprej tako pa sem se ugriznil v jezik ... v bistvu ti ?elim, da bi imel ?immanj opravka z njimi :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

50% zavarovanje avta? :blink: Pismo jaz sem se tudi zavaroval pa nisem ni? dobil.

Boss eno vpra?anje. Kak?na se ti zdi zavarovalnica Generali?

 

Ni ve? ql, sploh ?e ja avto starej?i od 12 let, so nekaj za?eli mutit, pa motorjev sploh NE zavarujejeo, tako da by by Generali !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

50% zavarovanje avta? :blink: Pismo jaz sem se tudi zavaroval pa nisem ni? dobil.

Boss eno vpra?anje. Kak?na se ti zdi zavarovalnica Generali?

 

Sicer z njimi direktnih izku?enj nimam so pa to ena ?udna zavarovalnica, ki bi rada pobrala samo smetano a imajo popolnoma napa?no politiko v oblikovanju in privabljanju komitentov.

 

Najve?jo napako so naredili, ko so z raznoraznimi ugodnostmi vabili ?enske, ki naj bi bile po njihovo bolj?e voznice. Statisti?no res naredijo manj te?kih nesre? ampak so spregledali, da ?tevilo manj?ih trkov in prask je pa pri ?enskah precej veliko. In tja so zbezljale prav tiste, ki se jim to najve? dogaja saj so pri ostalih zavarovalnicah imele ?e precej negativnega bonusa.

 

To akcijo so nato zelo hitro zaklju?ili saj jim je prina?ala sam minus in so za?eli z akcijo s katero posku?ajo zdaj speljati "bolj?e" zavarovance iz drugih zavarovalnic. Ob enem pa se posku?ajo znebiti bolj rizi?nih zavarovanj (tako kot je Yavarye napisal) in pobirati samo smetano.

 

Si predstavljate, da bi vse zavarovalnice v Slo po?ele nekaj takega? Kje bi lahko zavaroval motor? Jaz osebno se takim zavarovalnicam izogibam v ?irokem loku, ker dokler te snubijo je vse naj naj in super, ko pa rabi? izpla?ilo zavarovalnine pa probajo najti vse mogo?e luknje, da ti jo ne izpla?ajo.

 

?e imajo probleme s tem, da morajo iskati manj rizi?ne zavarovance potem si lahko predstavljate kako je pri izpla?ilih ?kod. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ravno danes na novo opravil zavarovanje pri triglavu, kjer sem ?e dobil 7% na nepremi?nine, 11% na lojalnost( nekaj v tem smislu da sem tam mel ?e nezgodna zavarovanja), 40% na asistenco plus, in ?e neki bonusi... v glavnem ?e si kdaj koli mel pri njih nekaj zavarovano ti dajo dodatne % B)

 

za mene trenutno najbol ugodna in vedno ko sem pri?el kasirat je blo zelo hitro re?eno in brez komplikacij B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pri zavarovanjih je pa? tako kot pri vseh drugih stvareh. Malo je treba zavarovanja med seboj primerjati in na koncu izbrati tisti, ki vam nudi najve? za va? denar. Tako je vedno pametno malo pobrskati pri drugih zavarovalnicah ali agentih in ugotoviti ali vam lahko ponudijo kaj dobrega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih zmotno mislimo, da nam "na?a" zavarovalnica povrne ?kodo za vsako nesre?o, vendar temu ni tako. "Na?a" zavarovalnica vra?a denar samo iz naslova kasko, vse ostalo pa gre iz police krivca za nesre?o. Torej imamo lahko teoreti?no (?e nimamo kaska) opravka z vsemi zavarovalnicami, ki so na na?em trgu in tudi s tistimi, ki niso. Lahko imamo nekega tujca iz Velike Britanije, ki nam je povzro?il ?kodo pa nima avtomobila zavarovanega pri zavarovalnici, ki dela pri nas. Odgovornost za ?kodo re?uje zavarovalnica po mestu nastanka nesre?e, pri kateri je vozilo zavarovano pri tem nam lahko pomagajo zavarovalni?ka zdru?enja.

Osebno sem imel nesre?o na Mad?arskem, krivec je bil voznik kamiona podjetja Frickus iz Avstrije, zavarovalnica Generali Austrija. Od?kodnino pa sem dobil od iz Mad?arske od tamkaj?njega Generalija.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri zavarovanjih je pa? tako kot pri vseh drugih stvareh. Malo je treba zavarovanja med seboj primerjati in na koncu izbrati tisti, ki vam nudi najve? za va? denar. Tako je vedno pametno malo pobrskati pri drugih zavarovalnicah ali agentih in ugotoviti ali vam lahko ponudijo kaj dobrega.

 

A to imate Vi danes neko akcijo in ste se zato registrirali na kar nekaj avtomobilskih forumov po Sloveniji? :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. Jaz imam pri Generaliju zavarovan avto ?e ve? kot 10 let. Tam imam zavarovano tudi hi?o. In ko je burja odnesla porobe strehe, ni bilo nobenih te?av z izpla?ilom. Tudi pri tistem enem izpla?ilu ?kode iz kaska ni bilo nobenih te?av in so hitro uredili. In ?kodo po udaru strele so tudi takoj izpla?ali.

 

?ena pa je imela avto pri Triglavu in ko je imela nesre?o (totalko), smo se ribali kar tri mesece, da smo dobili izpla?ano.

 

Ko pa je vame priletel nekdo, ki je bil zavarovan pri Zavarovalnici Maribor, pa raje ne bom niti opisoval. Skratka, po ve? kot enem letu ?e ni zaklju?eno, ?eprav je fant priletel s stranske ceste in se ni mogel ustaviti ali umakniti, ker je v kri?i??u prehiteval tovornjak...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa nimam slabih izku?enj z ZM. Ko je o?e ?e mel Seat Cordobo, je ?ou prehitevat traktor, ki ni mel smernikov in je zaviju levo, je podrsu cel desn bok, stolku stransko ogledalo... avto pa je bil porihtan preko zavarovalnice v enem tednu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa nimam slabih izku?enj z ZM. Ko je o?e ?e mel Seat Cordobo, je ?ou prehitevat traktor, ki ni mel smernikov in je zaviju levo, je podrsu cel desn bok, stolku stransko ogledalo... avto pa je bil porihtan preko zavarovalnice v enem tednu.

 

?e ste uveljavljali kasko ne bo? mel panike so pa ZM eni najve?jih nategunov v Slo, ko je o?kodovanec nekdo, ki ni njihov zavarovanec. To kar je imel Slivka sem sam do?ivel na lastni ko?i in tudi opisal na forumu. Neizpodbitna krivda njihovega zavarovanca, policija ga je dala k sodniku za prekr?ke ampak to zavarovalnici ni bilo dovolj in je ?la naro?at ekspertizo, da mi ja ne bi izpla?ala ?kode.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Sej v bistvu je registracija zavarovanje vozila....kar pla?a? drugega je samo cestinka in tehni?ni. ?e bi v Italiji mora? imeti verjetno prebivali??e tam oz. dobi? tablice za tujce...samo je tudi tukaj verjetno kak?en pogoj...

 

Ni res za registracijo mora biti avto prej zavarovan

 

Po moje sedaj EU to mora omogo?ati, pokli?i kak register ?alter na tehni?nih in povpra?aj, je zanimivo.

 

Pri?akujem pa odgovor: Veste nimamo ?e tega dogovroa...etc etc

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem nemara ?e vse obstoje?e zavarovalnce u RS, z Mariborsko smo se fajn dajal ob izpla?ilu (divjad paket), ampak sm biv pr?timan magari advokata dobit (?e zrd Bossove izku?nje bi ?el z njimi na no?, pa do konca). Triglav, pa Tilia sta vrjetno nejbol?i opciji, trenutno! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam Generali in nimam pripomb, do sedaj so bli korektni in nobenega kompliciranja in nategovanja - izgovorov.

?koda ker ne zavarujejo motorjev. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sm pa pr tiliji in iz tega razloga, ker dobim popust na gasilca :vino: , ve? zavarovanih vozil pri hi?i, gara?iranje :rolleyes: in tko pridm dost ugodnej ?ez, ker nimam ?e ni? bonus premije. ko pa se jo bo kej nabral bomo pa vidl kaj se pol spla?a bol :blush:

 

mislim da popust na gasilstvo ni ve? aktualno. nisem pa 100 %

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ste uveljavljali kasko ne bo? mel panike so pa ZM eni najve?jih nategunov v Slo, ko je o?kodovanec nekdo, ki ni njihov zavarovanec. To kar je imel Slivka sem sam do?ivel na lastni ko?i in tudi opisal na forumu. Neizpodbitna krivda njihovega zavarovanca, policija ga je dala k sodniku za prekr?ke ampak to zavarovalnici ni bilo dovolj in je ?la naro?at ekspertizo, da mi ja ne bi izpla?ala ?kode.

 

No moja izku?nja ni taka, sam mam sicer zavarovano ?e skozi pri Triglavu, mi je pa ?e pred ve? kot 3leti na prej?njem avtu povzro?u ?kodo nekdo, ki je imel zavarovano na ZM in se je vse lepo uredilo, je pa res, da je krivdo on takoj priznal, pa glede na to, da je nastrdala bol kot ne samo zadnji odbija? nisva klicala niti policije, sva vse sama uredila na ZM.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam Generali in nimam pripomb, do sedaj so bli korektni in nobenega kompliciranja in nategovanja - izgovorov.

?koda ker ne zavarujejo motorjev. :ne vem:

 

Zavarujejo zavarujejo :bravo: in imajo 60 ali 70 % popusta na lastnike, ki so stari ve? kot 60 let. To je baje po novem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.