Skoči na vsebino

Ne bere kopij


Priporočeno sporočilo

Fantje ?ivijo!

 

Tu sem nov, imam mazdico komaj 2 tedna. Notri je CD player za 6 CD-jev. Zanima me ali obstaja kak?na nadgradnja (firmware ali kaj podobnega), da bi mi bral ?e mp3. Gotovo ni notri nobene razlike v cd playerju.

 

Hvala.

 

O tem smo ?e mnogo napisali.Le poiskati mora?. ;)

 

P.s.?estitke za avto. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje ?ivijo!

 

Tu sem nov, imam mazdico komaj 2 tedna. Notri je CD player za 6 CD-jev. Zanima me ali obstaja kak?na nadgradnja (firmware ali kaj podobnega), da bi mi bral ?e mp3. Gotovo ni notri nobene razlike v cd playerju.

 

Hvala.

 

?e se omejimo zgolj na komponento ?al ne gre in bi moral changer ven vr?t in MP3 player not.

 

Ima? pa malo morje nadomestnih re?itev. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se omejimo zgolj na komponento ?al ne gre in bi moral changer ven vr?t in MP3 player not.

 

Ima? pa malo morje nadomestnih re?itev. :D

 

Jap, ravno v?eraj sem bil pri tistem tipu zraven Game. Aux in usb priklju?ek, pa vse komande na volanu normalno delajo (naredi? 5 folderjev po 99 komadov na klju?ek), zmontira pa ti ga po ?elji (lahko v zgornji predal, lahko v tistega pri sovozniku), cena 180? + 20? za delo.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Jap, ravno v?eraj sem bil pri tistem tipu zraven Game. Aux in usb priklju?ek, pa vse komande na volanu normalno delajo (naredi? 5 folderjev po 99 komadov na klju?ek), zmontira pa ti ga po ?elji (lahko v zgornji predal, lahko v tistega pri sovozniku), cena 180? + 20? za delo.

 

Pa vedno pe? CD-je na ?im ni?ji hitrosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rad bi povedal, da sem ?e probal zalju?iti cd a mi vse eno ne predvaja kopij. Res, da nisem probal ?e zape?t cd-je na nekem drugem peka?u, vendar mislim, da je glava na playerju za ni? oz. je za spucat.

Klical sem ?e v Mazda servis. Rekli so mi da glave ne ?itijo, in da je predhodnih pred menoj verjetno predvajal kopije zato je tudi glava ?la. Lahko pa mi zamenjajo radio za skromnih 500 eur. MADONCA.

 

Hvala vsem ki ste mi odpisali in svetovali.

 

Lep pozdrav Uro?.

 

Na ebay.de je nov CD modul za 150?, ?e bi kdo rabu. Vseen bistven cenej, kot 500? :whatever:

"CD-Modul f?r Mazda 6";

prodajalec: http://shop.ebay.de/merchant/beckmannsautozentrum

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.