Skoči na vsebino

Gori lu?ka za esp+dsc!


Priporočeno sporočilo

Ah..ho?e? re?i, da si do?ivel kuker en MMG ? :D

 

O?itno bo res nekaj takega ja... No, bom videl kak?no bo nadaljevanje (upam pa, da ga ne bo) :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 68
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ne vem zakaj,ampak se mi zdi,da je to spet ena izmed tovrni?kih napak. :whatever:

Malo sem "?njofal" po forumih in ugotovil,da za iste lu?ke poka?e enih 10 napak.

In, ko kao to odpravijo, se ?ez par mesecev ali kako leto vse skupaj ponovi.In na sevisih tavaju u tami. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj,ampak se mi zdi,da je to spet ena izmed tovrni?kih napak. :whatever:

Malo sem "?njofal" po forumih in ugotovil,da za iste lu?ke poka?e enih 10 napak.

In, ko kao to odpravijo, se ?ez par mesecev ali kako leto vse skupaj ponovi.In na sevisih tavaju u tami. :(

 

Simptom sodobne proizvodnje, hitrega sestavljanja, malo testoranj, vse za to, da ostane? konkuren?en.... (po izgledu!)

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Simptom sodobne proizvodnje, hitrega sestavljanja, malo testoranj, vse za to, da ostane? konkuren?en.... (po izgledu!)

 

Nam se dogaja enako. Pred dvema mesecema so nam zamenjali senzor odmika (tako so rekli) v volanu. Bilo je OK, do pred kratkom. Na vo?nji se je nenadoma pojavil ?uden zvok, lot da bi vozili po tankih rebrcah in nato se je pojavila lu?ka. Gorela je do konca vo?nje. po ponovnem zagonu motorja je izginila. Napako smo prijavili na servicu (BTC- LJ), vendar so rekli, da jim ra?unalnik ni pokazal ni?. Naro?ili so nam, da ko se zopet pojavi lu?ka naj nemudoma zapeljemo k njim(pred uga?anjem motorja), da ga priklopijo na ra?unalnik. Avto je ?e v garabciji.

Zdaj ?akamo na lu?ko, sme?no ne.

 

bojan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No meni je nazadnje lu?ka zasvetila po tem,ko so mi ?e zamenjali EGR-ventil,ki naj bi bil vzrok za javljanje te napake.Pa je lu?ka ?ez en teden spet zasvetila in ker sem imel te vo?nje na gamo po?asi ?e zadosti sem takrat kar sam "zresetiral" napako z odklopom in ponovnim vklopom akumulatorja.Od takrat naprej se mi lu?ka ?e ni pri?gala pa je od tega ?e cca 9mesecev <_< .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No meni je nazadnje lu?ka zasvetila po tem,ko so mi ?e zamenjali EGR-ventil,ki naj bi bil vzrok za javljanje te napake.Pa je lu?ka ?ez en teden spet zasvetila in ker sem imel te vo?nje na gamo po?asi ?e zadosti sem takrat kar sam "zresetiral" napako z odklopom in ponovnim vklopom akumulatorja.Od takrat naprej se mi lu?ka ?e ni pri?gala pa je od tega ?e cca 9mesecev <_< .

 

He,he-sam svoj majstor.Meni tudi ?e 2 meseca ne gori. :whatever:

Prav ?udno mi je brez light shova na ?tevcih. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No meni je nazadnje lu?ka zasvetila po tem,ko so mi ?e zamenjali EGR-ventil,ki naj bi bil vzrok za javljanje te napake.Pa je lu?ka ?ez en teden spet zasvetila in ker sem imel te vo?nje na gamo po?asi ?e zadosti sem takrat kar sam "zresetiral" napako z odklopom in ponovnim vklopom akumulatorja.Od takrat naprej se mi lu?ka ?e ni pri?gala pa je od tega ?e cca 9mesecev <_< .

 

:bravo: Superca, bom vsekakor sprobal. :bravo:

Kaj je potem po odklopu akumulartorja vse potrebno ponastaviti na vatu?

 

B

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No meni ni bilo treba ni? ponovno nastavljati voznikove ?ipe.Sem moral pa res ponovno nastaviti uro ter radijske postaje.Edino spra?ujem se,?e se mi po odklopu akumulatorja ni resetnil tudi tisti najnovej?i soft.,ki je bil nazadnje nalo?en v ra?unalnik <_< .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No meni ni bilo treba ni? ponovno nastavljati voznikove ?ipe.Sem moral pa res ponovno nastaviti uro ter radijske postaje.Edino spra?ujem se,?e se mi po odklopu akumulatorja ni resetnil tudi tisti najnovej?i soft.,ki je bil nazadnje nalo?en v ra?unalnik <_< .

 

:whatever: Madonca, kaj pa na to resetiranje pore?eje na servisu, avto imamo namre? ?e v garanciji, oziroma kak?no je mnenje mazdinih strokovnjakov, na to na?o temo - sam svoj mojster.

Kar se ti?e dvigovanja stekel bo verjetno kar dr?alo. Pogledal sem navodila in res je noter navedeno kako se po menjavi akomulatorja ponovno vspostavi avtomatsko delovanje le njih. :ne vem: Ne se smejat, a je zadosti da odklopim le eno kleme ali moram obe.

 

b

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:whatever: Madonca, kaj pa na to resetiranje pore?eje na servisu, avto imamo namre? ?e v garanciji, oziroma kak?no je mnenje mazdinih strokovnjakov, na to na?o temo - sam svoj mojster.

Kar se ti?e dvigovanja stekel bo verjetno kar dr?alo. Pogledal sem navodila in res je noter navedeno kako se po menjavi akomulatorja ponovno vspostavi avtomatsko delovanje le njih. :ne vem: Ne se smejat, a je zadosti da odklopim le eno kleme ali moram obe.

 

b

 

Jaz sem odklopil (-) tako kot je napisal YavarYe X6V6 potem sem pa pritisnil pedal od zavore in ko so zadnje ?arnice nehale svetit sem ponovno priklopil zadevo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok zdaj pa tkole. Prosil bi vse tiste, ki se vam je pri?igala lu?ka za ESP. Meni se je do sedaj zgodilo 2x (prevo?enih pa 5k km), in obakrat, ko sem mo?neje pospe?eval k klanec. Pri?gala se je lu?ka in ni hotel ugasnih do ponovnega v?iga motorja. Kar me je pa najbolj zmotilo je pa to, da je avto reguliral vrtljaje in me nikakor ni spustil preko 2.000 obratov, tudi ?e sem gas stiskal do konca. Je bilo pri vas isto? Ra?unalnik porabe ni zaznaval spremembe, poraba je bila dokaj nizka, ker je sem vozil avto v 4. ai 5. prestavi pri 2.o00 obratih. In obakrat se mi je to zgodilo pri vo?nji v klanec, dopu??am mo?nost, zaradi nagleda pospe?evanja, da je pri?lo do rahlega ARS efekta...

 

Lp in prosim za pomoć, je mo?no da je katera od na?tetih napak?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Meni so re?ili zadevo na Gama centru in res lepa hvala g.Majesu.Zamenjali so mi senzor ABS na desnem sprednjem kolesu in to za tako dobro ceno!!!Definitivno bom hodil samo k njm.

 

 

No napaka ni bila odpravljena,ker se je ponovila po enem tednu.Senzor ni bil zani?-imam pa novega :D

Sem peljal na drugi servis,so vse pregledali,priklopili na ra?unalnik in je kazalo spet napako na ABS senzorju.So vse senzorje odklopili in priklopili nazaj in se vozim pol leta in lu?ke ne svetijo-hvala bogu. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.