Skoči na vsebino

Lepe Mazde


Symon

Priporočeno sporočilo

Sam 2ka je pa res petarda, oriđ?inal ni nevem kaj, pa brez zamere to je samo moje skromno mnenje. :huh:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Simon, tistale Lopatarca je kr nekak sme?na za videt! :P

 

Tale nova 3-ka mi je pa noro v?e?! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Nov teden, nove slike. :P

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Lovci na top speed. "At the 1974 Bonneville event, the little Mazda recorded a record speed of 160.3 MPH" Ameri?ani so se pa najbr? ?udili temu ?udno zvene?emu Japoncu:

Objavljena slika

"For the 1978 Bonneville event, Racing Beat developed this first generation RX7 (again with the help of Car & Driver Magazine). Thanks to the sleeker body of the RX7 and improved engine tuning, this car set a record of 183.9 MPH with Car & Driver editor Don Sherman behind the wheel. "

Objavljena slika

"With the introduction of the new FC3S model RX7 in the mid '80s, Racing Beat was at it again. At the 1986 event, this white FC set a long-standing E/BGT record of 238.4 MPH."

Objavljena slika

"In 1992, Racing Beat was back at Bonneville with their new three-rotor FD3S project. The goal was t to break the C/BMS record of 241 MPH. As you'll likely remember, this was the car that infamously flipped at 230mph with Racing Beat cofounder Jim Mederer in the cockpit."

Objavljena slika

"In 1995 Racing Beat returned to Bonneville with the FD, which was sporting a new black livery. The goal was to reach 300mph, but conditions kept the top speed to 242 MPH - which was still a C/BMS class record."

Objavljena slika

 

Ve? slik najdete pa na speedhunters. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj iz touring klase. B)

Xedos 6

Objavljena slika

Objavljena slika

Uklopko bo mogo?em opazil PPG napis na zadnjem spojlerju. :P

Objavljena slika

 

 

Lantis / 323F

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

Ne morem pomagati, da sem jih dal v to temo. Dirkalniki so mi pa? lepi. ?e ve? touring avtov iz serije BTCC pa najdete na tem linku. B) Moje najljub?e podro?je je Nissan Primera BTCC. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Brez zamere, sam kaj je lepega na tem avtu? Odbija?i, in pragovi niso v liniji, feltne ne grejo k celotnem stilu, sicer ta ne obstaja a vseeno. Prtlja?nik je narejena ?klatla, na njo pa samo postavljen oja?evalec...Nosilci radiatorja so zarustani, heat shield zgleda kot bi bil pobarvan z nekim srebrnim sprejem, ki je po ve?ini ?e odpadel. Krom v maski se spet ne sklada s stilom, zadnji spojler je pa kve?jemu primeren za tole :harhar:

 

Objavljena slika

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U lepa je tale "C", ?e posebej mi je tak?en avto v?e? od zadaj (nekolko me spominja na CRX - tm okol L.1990)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.