Skoči na vsebino

Lepe Mazde


Symon

Priporočeno sporočilo

a se spomnis k sm enkrat linkal na eno poljsko trgovino? tam majo replike tega. matr da se ne spomnem ni?, sem iskal pa nimam pojma. mogo?e se bo? spomnil

 

huh, v kiri temi je kej to blo? :huh:

 

?e ena lepa :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tut men zgledajo zakon fotke v skladi??ih ali z nekim takim stilskim ghetto ozadjem..

 

Na cesti, parkiri??u, itd. se avte vidi vsak dan in ni n? posebnga/druga?nga.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, zakaj noben ne zapele avta v ?talo med krave pa ga tam slika? Kaj je fora teh fotk v napol razru?enih hangerjih, pod mosti med kupom svinjarije ipd? :ne vem:

 

Avto izpade bolj?i :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, zakaj noben ne zapele avta v ?talo med krave pa ga tam slika? Kaj je fora teh fotk v napol razru?enih hangerjih, pod mosti med kupom svinjarije ipd? :ne vem:

 

Novej?a makina izpade oz. v bolj?em stanju, ker je zadaj totalna podrtija npr., hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

word, pa tut teli fantje na forumu, vedno slikate svoje mazde na enih travnikih pa blatu pa napol dozidanih bajtah, wtf? zgleda kt rakova jel?a.

izpade kot da ?ivi? v boratovem rojstnem kraju, zdej pa samo vpra?anje, kok je to fenomenalno. ?e bi blo to tok fenomenalno bi to po?ele tovarne same ob promociji.

 

sej u bistvu se lepo vid da je poljska ?e?ka romunija itd.

 

njim ni to cilj kje avto slikat, ampak ?imprej pofotkat nov model in dat v reklamo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, tko pomisli, da se zraven enga 200kg bajsa slika?, a ne izpade? ti s svojimi re?mo 115kg pravi maneken zraven? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:lol::hohoho:

 

haha ja seveda. zato slikajo avte na eksoti?nih lokacijah ob morju, pla?ah, ekstravagantih vilah, modernih arhitekturah, stezah, itd. namesto na prvi kmetiji po avtocestnem obro?u :rolleyes:

 

Roko na srce, da bi tole Mazdo slikali v Monacu bi izpadel tazadni socialc, ko je sredi podrtije izpade kralj med klo?arji. :D

 

Pri nas imamo premajhna vrata oziroma ne bi mogu zapeljati lepo v ?talo, pa? starej?a, ni una sodobna, da zapelje? traktor notri. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, tko pomisli, da se zraven enga 200kg bajsa slika?, a ne izpade? ti s svojimi re?mo 115kg pravi maneken zraven? :D

 

:bravo: to pojasni marsikaj, ?eprav na eni strani je avto na drugi pa poru?en kup betona - mislim primerjava bi bila recimo med zrihtano f-ko pa nezrihtano. Ja avto kot avto je definitivno lep?i od kupa betona bi pa vseeno lep?e izpadel v kaki urejeni soseski ali pa pred kako urejeno okolico. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svaka nam ?ast, ?ist usako temo znamo zasmetit <_<

 

Evo men so tut u?e? taka ozadja, zdej pa spluvite da bojo razpadle tikovnce pa server za?teku:

Objavljena slika

 

 

Sicer pa moje mnenje je da je to bolj kot kaj drugega fov?ija da majo eni postaylane avte (v ?tali parkerane) ostali smrtniki se pa vozte v navadnih ?katlah.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo, s skupnimi mo?mi smo odkril toplo vodo in ugotovil da majo vsake o?i svojga malarja :bravo:

 

?e pa kdo najde kak?no lepo mazdo neglede na ozadje, jo ?e zmer lahko prilima in bo tema dalje ?ivela v svojem duhu :prstgor:

 

 

 

 

No, ?e je pa ?e res tak problem s tem, se pa nardi nova tema 'lepa ozadja', pa se nj tm limajo razne pokrajne pa ro?ice :hudicek:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa moje mnenje je da je to bolj kot kaj drugega fov?ija da majo eni postaylane avte (v ?tali parkerane) ostali smrtniki se pa vozte v navadnih ?katlah.

 

Ni fov?ija ?e nekomu ni v?e? postylan avto in/ali se raje furajo v serijskih "?katlah". :) Sploh, ?e so te ?katle dosti bolj udobne, varne itd... Pa brez zamere.

 

Zdaj pa, ?e lahko predlagam bi lahko kak moderator kar zbrisal tole prcanje ker tema je namenjena limanju slik Mazd, ki so v?e? uporabniku, ki jih nalima, vsaj tak je bil moj namen, ko sem odprl temo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahahahahahaha

 

hoces rect, da so ti fovs ljudje z avti ki so v povprecju desetkrat vec vredni kot tele stare kante z 200 eur dodatkov?

 

200????

 

Se heca? ane? :dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ne. pofarbana hauba pomoje se manj pride, una plastika pa tut zgleda dzabe. eni jo celo doma vlivajo kakor sem se tukaj naucil. nalepke dobis na ebayu za ene 7 do 8 eur.

 

no vsekakor ce fantje mislijo da delajo vtis ga ocitno ne - mi ki nimamo tega sranja na avtih mislimo da to stane 200 eur in to je to.

 

ti o?itno gleda? samo zunanjost... ampak vseen pejt si ubavit komplet bodykit za 200?, ?e to najde? mi sam povej kir model to dela ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.