Skoči na vsebino

Lu?ka za ro?no zavoro 323 BA


Priporočeno sporočilo

Majstri pomagajte...

 

 

Kar na lepem se mi je pri?gala lu?ka za ro?no zavoro in no?e ve? ugasnit. Najprej sem mislil, da je nekaj s stikalom, pa ni... Zgleda ?ist ok...

 

Se komu kaj sanja, kaj mi lu?ka sporo?a? Sem hotel ta info dobit iz navodil in ugotovil, da jih sploh nimam. Ima mogo?e kdo handbook za 323 BA?

 

LP,

Aleksander

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri pomagajte...

Kar na lepem se mi je pri?gala lu?ka za ro?no zavoro in no?e ve? ugasnit. Najprej sem mislil, da je nekaj s stikalom, pa ni... Zgleda ?ist ok...

 

Se komu kaj sanja, kaj mi lu?ka sporo?a? Sem hotel ta info dobit iz navodil in ugotovil, da jih sploh nimam. Ima mogo?e kdo handbook za 323 BA?

 

LP,

Aleksander

 

Nalij zavorno olje - oziroma zamenjaj zavorne plo??ice.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej!!!

 

Kdaj si nazadnje menjal zavorne plo??ice?

Odpre? pokrov motorja ,in tam ima? majhno kantico kamor nalije? zavorno teko?ino!

Preveri nivo teko?ine!!!!

 

Notri je stikalo ki je kot plov?ek,?e pade na min, se ti pri?ge lu?ka!

 

Zato najprej preglej zavorne plo??ice(lahko da so preobrablene) ?e so te vredu se spravi na zavorne bobne,ker je zelo verjetno da ti je spustil eden od zavornih cilinder?kov!(?e je keri spustil,zamenjal na obeh straneh-cena cca 25? za oba + seveda pakne)

 

Pi?em ti pa zato ker sem ta isti problem odpravil pred 3-mi tedni!!!

 

 

Javi kaj si ugotovil

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D si napisal da si jih menjal v zadnjem letu torej fajn brezmas da si jih znucal tak hitro al si pa kake poceni not mel :P glavno da si zrihtal :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem ?isto 100%, ampak ponavadi se lahko dobi samo enega.

Tukaj jih je nekaj, vendar nevem kako je kaj s kvaliteto.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzel bom EBC, ker imam ?e komplet od prej?nje mazde, ko sem prodal razbito mazdo sem dal pogoj da mi vrne komplet bremze ker so bile na avtu cca. 500km, seveda je dr?al besedo in mi zapakirane prinesel, ?ez pol leta odprem in en disk je EBC drugi pa stari disk od mazde katero je popravljal :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.