Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdrav,

 

a je kdo tut mogo?e pr svoji mazdi opazu slab zrak v notranjosti... Moja 323F-ka 96 letnik,

ma kr na enkrat slab zrak ob ventilaciji, ko je pr?gana seveda... Ko da bi ispuhi ?li v kabino...

 

Seveda da negovorimo o tem da prah pa te ostanki pa se leti notr, ker pa? model brez klime nima filtra kokr jst vem.. :D

ELDO_323f
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podaj bol natan?ni oopis tega zraka!

 

A se to kar naenkrat za?elo dogajat ,smrdi samo takrat ko avto stoji ali tud med vo?no,ali samo takrat ko za nekom vozi??

Glede samega zra?nega sistema ti priporo?am da kdaj vzame? sam ventilator ven in malo spere? vetrnico in pa ?imbol globoko (kolikor le dose?e?) zbri?e? zra?ne kanale!

 

Sam sem imel kar po?teno vsrano vetrnico in same kanale,da o prahu ne govorim :D

 

drga? pa se v?asih zgodi da zasmrdi po olju(olni hlapi) :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah... nevem kako bi ga opisuu... tak zadu?ljiv zrak... ko da bi bla neka me?anca med ispuhom motorja,

pa pomankanjem zraka.. :) nevem.. to se pa pa? dogaja skoz ko je ventilacija pr?gana.. a pojavlo se je naenkrat.. sm mel pa dolg ?asa prbleme s tem prahom pa ko??ki listja ko mi leti not ko je ventilacija pr?gana...

 

bo treba res mal armaturko razdret...

a je kakao mo?nost selfmade filter spravt not.. ma kdo kako idejo???

ELDO_323f
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ja fino bi blo ,samo problem je tuki voda pol!

 

Jaz ?e dolgo ?asa razmi?ljam da bom dal eno mre?ico tam spredaj kjer so re?e za zarak ventilacije,da nov lih listja not metal :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah... neki mormo pogruntat... to je ena mala slabost te mazdice... vse ?ivo not leti :)

jst sm razmi?lju, da bi dl peno, navadno za oblazinjanje... da filtrira...

 

:D ideje ideje, ?e idejj?? :D

 

?e bo? to naredil potem bo? ?isto zama?il pretok zraka!

Glede listja je dovol gostej?a mre?ica,?al za prah pa nima? microfiltra ker nima? klime tak kot jaz ne!

?al

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... ?enske hulahopke ;)

 

na CLIOTU '93 je delovalo, na MX-i je delovalo, na Xedosu tudi ;)

 

tudi praha je blo manj :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni imamo klimo brez filtra. Serijsko! :blink:

 

Malo ?udno so to japon?ki pogruntali... <_<

 

Tudi sam razmi?ljam o mre?ici in verjetno bo ?la gor spomladi, ko bom ?e kaj ostalo ?raufal...

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.