Skoči na vsebino

Mazda Mp3 USB - XcarlinK


alibaba

Priporočeno sporočilo

OK, riziko nakupa preko ebay-a mi je znan, sicer ne vem zakaj bi moral DDV ?e pla?at in carino na tak znesek !

Bolj me tehni?no zanima razlika med tema adapterjema, koko je z monta?o, kvaliteta zvoka, uporabnost obvolanskih komand, motnje gsm,....

Seveda, ?e ima kdo izku?nje z obema in je opazil razlike v */- pri enem ali drugem!

 

Pa je ta Xcarlink prenosljiv potem na drugi avto,se pravi je univerzalen ali je to?no za Mazdo, BMWja itd?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je ta Xcarlink prenosljiv potem na drugi avto,se pravi je univerzalen ali je to?no za Mazdo, BMWja itd?

 

Xcarlink je za vasak model avta razli?eni in to samo tam kjer je konektor, ne obstaja univerzalna varijanta.

Pa ne ga srat z nakupom na evbayu, ker boste ?e boste pri?parali do 10?, s tem da boste dobavo imeli najmanj 1 teden ali raje 3 tedne. Kaj pa ?e crkne ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem prav ''pogrunatl'' je xcarlink univerzalen, potem samo dokupi? kabel s konektorjem za svoj avto!

 

Njet, kabel je fiksen, kupis ga za dolo?en model (znamko) avta in avtoradia s pravim konektorjem.

 

Vsaj moj, novi po moje so na isto foro

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No, tudi jaz v?eraj dobil in kar takoj tudi zmontiral xcarlink. Vzel sam varijanto za USB in SD + bluetooth.

 

Ta adapter, ki sem ga dobil jaz je univerzalen, samo kabli so za vsak avto druga?ni. Kupil sem ga na tej strani xcarlink , dal za njega s po?tnino ?118.62 !

 

Glede monta?e je res enostavno, samo po netu najde? navodila kako odstranit radijo in gass!

 

Po monta?i je normalno sledilo testiranje, predvajanje mp3 se mi zdi dobro in tudi prehod iz enega komada na drugega lep?e kot pri original radiju, kvaliteta zvoka super.

Bluetooth povezava telefona je pa slaba, sli?i se dobro, oddaja pa ?um in slab zvok ! Je pa res, da tudi nisem pri?akoval kvalitete, kot pri originalu ali parot-u.

 

?e par bolj slabih fotk !

post-1257-1233043719_thumb.jpg

post-1257-1233043753_thumb.jpg

post-1257-1233043789_thumb.jpg

post-1257-1233043833_thumb.jpg

post-1257-1233043866_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole, problem s telefonom sem re?il, in sicer gre za glupo zadevo.

 

Kot vsak novejsi telefon podpira 3G/UMTS, in ravno ta moti Xcarlink. V meniju telefona izberes 2G in ne 2G&3G in stvar ne moti vec...

 

Ocitno starejsi Xcarlinki se niso UMTS ready...

 

To sem opazil, ker je ven vrglo vedno na istem mestu na jeprci, kadar se preklopi telefon iz 3G na EDGE...res na tako istem mestu, da bi lahko ga oznacil...torej med preklopom na 3G je ocitno frekvenca ali valovi interferirala z USB vmesnikom.

 

Od preklopa na 2G (GSM only) stvar deluje brezhibno, p?a se baterija dalj drzi.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Da malo povlecem tole temo iz formalina.... imam Xcarlink BT ze kar nekaj casa in mi ze od zacetka malo nagaja. Kot prvo, mi ne prebere vseh map. Kar po neki svoji logiki mi ne prebere ene ali dveh ali celo treh map. Vrstni red nima veze. Lahko je 3, 4, lahko 10 mapa... potem se zgodi, da prebere znotraj mape samo 10 pesmi, ceprav jih je 50. Potem vcasih kar preskoci mapo in mi predvaja 10 komad v neki mapi do konca, potem pa skoci na kar en komad iz kake druge mape.... skratka se zgubi. parkrat sem ze celo kartico zbrisal in na novo posnel, celo tako, mapo za mapo. Najboljsi uspeh je bil ko mi je od 11 map zaznal 10 map, ene pa ne.

 

Imam pa model BT, ki naj bi podpiral 999 komadov in ne 99 na mapo. Nikjer nimam preko 100 komadov.... Pomojem je problem v sortiranju pesmi oz v nacinu snemanja na kartico. Aja kartica je 8 GB sdHC od SanDiska. Obstajal naj bi nek program CheLeBao od Xcarink firme, a mi ga ne pozene noben comp, ne glede na sistem (xp, vista, 7)..... obstaja kak program ki sortira fajle? aja vsi fajli so poimenovani cimbolj enostavno (ja, celo to sem naredu)

 

Ideje?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da malo povlecem tole temo iz formalina.... imam Xcarlink BT ze kar nekaj casa in mi ze od zacetka malo nagaja. Kot prvo, mi ne prebere vseh map. Kar po neki svoji logiki mi ne prebere ene ali dveh ali celo treh map. Vrstni red nima veze. Lahko je 3, 4, lahko 10 mapa... potem se zgodi, da prebere znotraj mape samo 10 pesmi, ceprav jih je 50. Potem vcasih kar preskoci mapo in mi predvaja 10 komad v neki mapi do konca, potem pa skoci na kar en komad iz kake druge mape.... skratka se zgubi. parkrat sem ze celo kartico zbrisal in na novo posnel, celo tako, mapo za mapo. Najboljsi uspeh je bil ko mi je od 11 map zaznal 10 map, ene pa ne.

 

Imam pa model BT, ki naj bi podpiral 999 komadov in ne 99 na mapo. Nikjer nimam preko 100 komadov.... Pomojem je problem v sortiranju pesmi oz v nacinu snemanja na kartico. Aja kartica je 8 GB sdHC od SanDiska. Obstajal naj bi nek program CheLeBao od Xcarink firme, a mi ga ne pozene noben comp, ne glede na sistem (xp, vista, 7)..... obstaja kak program ki sortira fajle? aja vsi fajli so poimenovani cimbolj enostavno (ja, celo to sem naredu)

 

Ideje?

 

 

probaj ?e z temu:

 

http://www.xcarlink.si/images/stories/files/Mp3Manager.rar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej to je ta. sem narobe napisal - chelebao je izdelal program.... S kartice mi programa niti ne zazene, z diska pa pridem samo v osnovno masko.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgleda se mormo nek dobit...pa da dam tvojo kartico v moj carlink in obratno pa da vidmo...

 

 

vem, sej ni? ne re?em, sam butast se mi zdi d morm tle doktorirat za tako pi*darijo. Bomo en dan u LJ. Pa ?e ?e Yavarye pride... spijemo kavo razme?emo te kartice pa gasa. Mrit je te?ava v kartici sam mi ni jasno ker mi je prodajalec jasno in glasno zatrdil da ima isto in mu dela.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam star model brez BT pa max. 2GB kartico, pa vse ?pila ;)

 

mam pa ene 8 kartic po 2GB in je ?isto dovolj muzike... :blush:

 

mogp?e pa ni tak kompatibilno, kot pi?e... :P

 

mene najbolj jezi to, da ne morem preko USBja meti ni? prklopljeno, ker takoj, ko se ali menja GSM signal iz repetitorja na repetitor, ali ko mi zazvoni GSM, ali ?elim koga klicati, se napravica resetira...

 

?e pa mam SD kartico, pa dela OK...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ni mogoce, da moras narediti samo direktorije CD01 - CD06.....?e da? ve? se mu zme?a (ker veksler ponavadi podpira do 6 cdjev!)

 

na starih je bil to velik problem - sem ze gor napisal pri mojemu stalno ven metal - ampak samo na 3G

 

Najboljsi uspeh je bil ko mi je od 11 map zaznal 10 map, ene pa ne.

 

Ideje?

 

Eno neumno vpra?anje - si prebral navodila kakao morajo biti narejeni direktoriji??? 11 direktorijev sigurno ne mores imeti - naredi po navodilih CD01 do CD06 (eventuelno tudi do CD10 ce ti radio podpira)

po moje te to je...

 

navodila

http://www.xcarlink.com/show_info.asp?product_id=311

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da mava isti radio mora it do 10 map brez te?av. Pomoje res zna bit kaka fora v kartici. Se bomo v nedeljo dobili pa sprobamo :)

 

Sam on jih ma 11......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim kaj sem probaval. Nekje sem sicer prebral da model BT podpira ve? kot 10 map.

Pa tudi ?e se dr?im 10 (kar trenutno delam) ih mi jih trenutno najde 9, od tega v nekaj mapah samo po cca 20, ?eprav jih je notri cca 70 do 95 komadov.....

 

Kr neki je vse skup. ?lovek zgubi voljo, sej druzga ni. Sploh jaz k mam rad vse lepo posortiran in mislim, da vsak ki kupi Xcarlink.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim kaj sem probaval. Nekje sem sicer prebral da model BT podpira ve? kot 10 map.

Pa tudi ?e se dr?im 10 (kar trenutno delam) ih mi jih trenutno najde 9, od tega v nekaj mapah samo po cca 20, ?eprav jih je notri cca 70 do 95 komadov.....

 

Kr neki je vse skup. ?lovek zgubi voljo, sej druzga ni. Sploh jaz k mam rad vse lepo posortiran in mislim, da vsak ki kupi Xcarlink.

 

Majstr brez panike, bomo v nedelo po?ekiral in po?tudirla kaj ga matra.

Bo za zdr?at ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prav vem ena mala zmeda.

 

Od Ajvarja kartica pri meni ni brala ene par map. Moja pri njemu je delala b.p.

 

Od Mazde6combi njegova kartica pri njemu ni delala oz. je carlink spustil neke mape, pri meni je bral vse. Moja pri njemu je delala b.p.

Go figure.

 

Ajvar na leptopu v eni mapi ne vidi komadov, da kartico v carlink iz taiste mape ?pila muziko?? :-)

 

Tko bi rekel, zlo random vse skupi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Sploh pa morate vsi skupaj tele Youtuberje jemati z rezervo. Njihova vsebina je skoraj vsa "clickbait".   Zdrava pamet ti pove, da ne more zamenjava baterije avtomobila stati več kot avto (zadnjič primer popraskane baterije na Hyundai Ioniq 5 v ZDA - ko so bojda hoteli ne vem ali 50 ali 60 jurjev). Ali pa tale lovska, da želijo za popravilo pokvarjene klime (čeprav eksplodiran kompresor - ultra redek primer) 11 jurjev funtov.   To je podobno, kot je na Autocommerce model meni rekel, da bo prvi servis za Smarta 450 evrov. Sem se mu samo zasmejal in odšel skozi vrata.
    • So servisi kaj dražji kot za CX-5? Čestitke!   Pa saj lahko SkyActiv-G 2.5 lahko voziš do 500.000 km, če podvozje prej ne zgnije. 😃
    • 20 februarja sem bil na servisu   torej jutri mi obrne na 2 meseca     po pričakovanjih, cca 3k na mesec, poleti malo manj, ker sem na morju, pa bo cca 30kkm letno   3krat na teden DT-LJ, moja je šla parkrat službeno v MB, pa v biotermah sva bla pri vas na dopustu, pa zdej parkrat že na morje, in se obrača...    če bi imel priliko, bi kupil novo, točno takšno, in jo vozil dokler bi šla, res mi ni žal niti centa   sploh bo pa jeseni končno tudi prtljažnik v uporabi, ker pričakujeva      
    • @skritikrt Klima dela, gretje tudi. Je pa moj ZOE novejši od tega v videu.   Če pa bo kaj crknilo, se bo pa popravilo. Po cenovno dostopni metodi. In ne na "stealership-u". 😉    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.