Skoči na vsebino

Mazda Mp3 USB - XcarlinK


alibaba

Priporočeno sporočilo

Ja tko nekak je vse skup. Bom ?e neki probal, potem pa grem modul menjat..... Zanimivo je to, da digitalne stvari ponavad delajo al pa ne. Tuki je pa kar nekaj vse skp.

Bo ?e.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tko nekak je vse skup. Bom ?e neki probal, potem pa grem modul menjat..... Zanimivo je to, da digitalne stvari ponavad delajo al pa ne. Tuki je pa kar nekaj vse skp.

Bo ?e.

 

Mo?no, da si ti dobil ?udnega, ker na?eloma dela b.p....

 

Kaj je kdo sprobal ?e Dension ali ne? Malo me mika zato, ker ima? lahko nomejeno map notri!

 

Al bom moral bit spet testni zaj?ek :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bi na?eloma lahko tut na car linku imel neomejeno map. Fora ni v modulu , ampak v avtoradiu...

 

Z Dension Gateway 300 jih ima? lahko neomejeno, sem vpra?al.

Texta ti isto ne prikazuje..., sam ima? pa lahko 50 map na USBju pa je malo la?je za iskat musko.

No neke hude razlike spet ni, z xcarlinkom sem sicer zadovolen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ok. Ampak v mazdi 6 doti?no, ti avtoradio ne podpira ve? kot 10 map...

 

YEP

 

v petki pa max 6

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa ?e ti pravim, da v Mazdi z temu vmesnikom ima? lahko ve? map, ker deluje na druga?en sistem! Sem poslal mail in so tako odgovorili. ?e uva?ajo pa ja vejo :D

 

zlahka jih sproba? koliko so prepri?ani - prosi jih za 10 dni probe - ?e dela re?e? da 100% vzame?...

 

?e bodo cincali, potem so zelo prepri?ani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no, da si ti dobil ?udnega, ker na?eloma dela b.p....

 

Kaj je kdo sprobal ?e Dension ali ne? Malo me mika zato, ker ima? lahko nomejeno map notri!

 

Al bom moral bit spet testni zaj?ek :P

 

 

si vpra?al, vpra?al... seveda je baje b.p saj ti ga ho?jo prodat. Tudi jaz sem vpra?al, pa imam kar imam. Najraj? bi.... mah... sej bo.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

...Kot sem videl ima iPod (AUX IN)

pri USB-ju pa pi?e (LINE IN)

 

Kak?na je razlika, med tema dvema stvarema?...

 

Ni razlike. AUX IN = LINE IN (oba imata priklju?ek za malo 3,5 mm banano).

Razlika je le kaj ?eli? imeti zraven priklju?eno.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bom odpiral nove teme bom kar tukaj vpra?al.

 

Tudi sam ?tudiram, da bom kupil Xcarlink, dilema ostaja kaj vzeti USB ali iPod

 

Kot sem videl ima iPod (AUX IN)

pri USB-ju pa pi?e (LINE IN)

 

Kak?na je razlika, med tema dvema stvarema?

 

?e slikce

xcarlink USB

xcarlink iPod

 

USB model ima zdru?eno AUX in BT

iPod pa ima vse posebej.

 

Torej na vsakega lahko priklju?i? tudi AUX

 

heh sploh nisem videl, da so spremili stran...hude slikce na prvi strani :)mp3avto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ao,

 

ko je ravn tema tale mala zadevca (beri Xcarlink); zadevo mam not 14 dni, gor par giga MP3jev na SD, zadeva dela BREZHIBNO, kvalitetno in HITRO! Res vredn nakupa oz. svojga dnarja!

Za enkrat...tok tok po lesu :bravo:

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ao,

 

ko je ravn tema tale mala zadevca (beri Xcarlink); zadevo mam not 14 dni, gor par giga MP3jev na SD, zadeva dela BREZHIBNO, kvalitetno in HITRO! Res vredn nakupa oz. svojga dnarja!

Za enkrat...tok tok po lesu :bravo:

 

lp,

D

 

 

Ti kaj mape preskakujejo?

 

Jaz imam 8 GB SD card in mi ne zazna vseh map. Vedno mi zazna prvo in drugo, potem pa kakor je. Ponavadi celo kartico pobri?em in jo posnamem na novo, ker ko enkrat ne zazna npr. 4. mape, je ne bo zaznal niti ?e je kartica noter eno leto. ko pa pobri?em in ponovno nalo?im, pa mi spregleda kako drugo mapo, npr. ?esto.... Je problem kartica ali Xcarlink? Ideje? KArtica je nova in kupljena samo za Xcar.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je neki ?udn, ker men dela pa imam noter 4Gb karico, je pa res da ni delalo dokler nisem gor skopiral ?e unega mp3 managerja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, kak?ne izku?nje imate z BT modulom od Xcarlinka? Verjetno je za prostoro?no telefoniranje potreben ?e mikrofon - kam se ga pa vgradi?

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, kak?ne izku?nje imate z BT modulom od Xcarlinka? Verjetno je za prostoro?no telefoniranje potreben ?e mikrofon - kam se ga pa vgradi?

 

Pozabi to je piece of shit(sem probal), dela tolk za en qur.. da ni za govort ?koda dnarja.

Raje vezemi enega pocen "papagaja" bo ceneje in ?e delal bo bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti kaj mape preskakujejo?

 

Jaz imam 8 GB SD card in mi ne zazna vseh map. Vedno mi zazna prvo in drugo, potem pa kakor je. Ponavadi celo kartico pobri?em in jo posnamem na novo, ker ko enkrat ne zazna npr. 4. mape, je ne bo zaznal niti ?e je kartica noter eno leto. ko pa pobri?em in ponovno nalo?im, pa mi spregleda kako drugo mapo, npr. ?esto.... Je problem kartica ali Xcarlink? Ideje? KArtica je nova in kupljena samo za Xcar.

 

Kot pravim, za enkrat BP. Je pa res, da ?e nism kej dost ?aril po SD kartici.

Trenutn mam gor ene 6 map CD01-CD06 (edino tak?na imena sprejme, analogno fizi?nim CDjem v CD wekslerju), not ?e podmape in MP3je, na rootu pa ?e ostalo kramo, pa dela.

Kartico 8gb tud kupu kr tam.

Prever ?e enkrat navodila.

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tudi jaz sem za?el resno razmi?ljati, da bi nabavil tale xCarLinK (vsi ste tako navdu?eni, da sem se ?e jaz ?ist zapalil ;) ). Je morda trenutno na voljo ?e kaka bolj?a varianta?

 

Nekje sem zasledil, da je pri M6 letnik 2004 potrebno na vezju avtoradia narediti en mosti?ek. Jaz imam sicer Mazdo3, ampak je ravno letnik 2004. Ali to pomeni, da se bom moral tudi jaz zabavati z mosti?kom ali mi bo to morda prihranjeno?

 

Ali lahko to kako preverim brez, da bi kupoval xCarLinK in razdiral radio? ?e trenutno pritisnem 2x zapored na gumb "CD", se ne zgodi ni? (oz. je enako, kot da bi pritisnil le enkrat).

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem za?el resno razmi?ljati, da bi nabavil tale xCarLinK (vsi ste tako navdu?eni, da sem se ?e jaz ?ist zapalil ;) ). Je morda trenutno na voljo ?e kaka bolj?a varianta?

 

Nekje sem zasledil, da je pri M6 letnik 2004 potrebno na vezju avtoradia narediti en mosti?ek. Jaz imam sicer Mazdo3, ampak je ravno letnik 2004. Ali to pomeni, da se bom moral tudi jaz zabavati z mosti?kom ali mi bo to morda prihranjeno?

 

Ali lahko to kako preverim brez, da bi kupoval xCarLinK in razdiral radio? ?e trenutno pritisnem 2x zapored na gumb "CD", se ne zgodi ni? (oz. je enako, kot da bi pritisnil le enkrat).

 

pri 3 ne rabi? nobenega mosti?ka. to velja za xcar link, za druge modele ti pa ne morem re?t.:party0035:

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri 3 ne rabi? nobenega mosti?ka. to velja za xcar link, za druge modele ti pa ne morem re?t.:party0035:

 

to je pa fajn novica! :bravo: se mi zdi, da bo to kar moja naslednja investicija v mazdo. pol pa... :punk:

 

slu?ajno ve kdo tudi kako je z nadaljevanjem predvajanja po izklopu avtomobila - ali se predvajanje nadaljuje na mestu kjer se je prekinilo (tudi sredi posameznega tracka)?

Koliko map (6 ali ve?) s koliko tracki (99 ali 999) podpira ta kombinacija - M3, 2004 in xCarLinK, ki ga npr. ponujajo pri www.mp3avto.si ?

 

kaj se vam pa bolje obnese - SD kartice ali USB klju?ki? je kaka razlika pri predvajanju? morda kdo ve na katero zadevo se kopiranje hitreje izvede?

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.