Skoči na vsebino

Mazda Mp3 USB - XcarlinK


alibaba

Priporočeno sporočilo

X-carlink nadaljuje komad tam kot ugasne? radio, tudi ?e vmes izklopi? kleme z akumulatorja ?e VEDNO nadaljuje tam kot je bilo takrat pred izklopom radia.

 

Map bo verjetno 10 z 999 komadi, js imam najve? cca 230-250 v eni mapi.

 

Pa vzem ga pri mp3avto.si.

 

Js uporabljam oboje SDHC 4Gb in udb klju?ek 8 Gb, na oba dela super, samo pri navadnih SD karticah se kdaj malo zatakne in potem traja par skund da se spelje naprej pa za moj ob?utek kako sekundo dlje menja komad, ?e sam izbira?, ?e pa smo nadaljuje komade po mapi pa ni panike.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js uporabljam oboje SDHC 4Gb in udb klju?ek 8 Gb, na oba dela super, samo pri navadnih SD karticah se kdaj malo zatakne in potem traja par skund da se spelje naprej pa za moj ob?utek kako sekundo dlje menja komad, ?e sam izbira?, ?e pa smo nadaljuje komade po mapi pa ni panike.

 

Prej bi rekel, da je to problem kartice, ker je verjetno prepo?asna (razred hitrosti) :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej bi rekel, da je to problem kartice, ker je verjetno prepo?asna (razred hitrosti) :ne vem:

 

Sej to sem hotu povedat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima M6, letnik 2004 kodiran radio? Jaz sem kupil italijansko, pa nisem dobil nobene kode zraven, zdaj pa ne vem kak?na bo reakcija, ?e radio ven vzamem, da namontiram xcarlink. Pa ?e glede mosti?ka me zanima, je treba lotat, ali se da kak?en standardni jumper not?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to sem hotu povedat.

 

Sem dojel poanto. :) Tnx za iz?rpen odgovor. To?no to me je zanimalo in bom res najbr? kar pri mp3avto.si nabavil (ali ima? kak poseben razlog, da jih priporo?a??).

 

Ko sem malo po webu brskal za informacijami, sem naletel tudi na tale DIY video na temo odmontiranja radia v M3:

 

Je prav res narejen po korakih in primeren tudi za popolne za?etnike. :bravo: Zna ?e komu prav priti...

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima M6, letnik 2004 kodiran radio? Jaz sem kupil italijansko, pa nisem dobil nobene kode zraven, zdaj pa ne vem kak?na bo reakcija, ?e radio ven vzamem, da namontiram xcarlink. Pa ?e glede mosti?ka me zanima, je treba lotat, ali se da kak?en standardni jumper not?

 

Ni jumperja, je potrebno malo polotat, ni pa neka znanost.

 

Sem dojel poanto. :) Tnx za iz?rpen odgovor. To?no to me je zanimalo in bom res najbr? kar pri mp3avto.si nabavil (ali ima? kak poseben razlog, da jih priporo?a??).

 

 

Zadeve imajo ve? ali manj na zalogi, zadeve delajo, pa ?e poznam majstra ki mata to ?tacuno, sj sta oba z na?e doline. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravi kolega, da je nekje videl akcijo, da zastonj vgradijo Xcarlink, ?e se ga kupi pri njih. Pa se ne spomni kje. Mogo?e kdo ve?

 

Res celih 5-7 minut dela, to se res da ra?unat. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ra?unajo 40?, dober zaslu?ek.

 

?zmeden?

 

Za 2 minuti dela???

Dober zaslu?ek, ni kaj, za nekaj, kar ?e enega vijaka ni treba obrnit...

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

Da ne smetim z novim temim se bom kar tu obrnil na vas.

Pred nekaj ?asa sem montiral xcar link v mazdo6 2004 letni...naredil se je mosti? na samem radiju in zadeva funkcjonira...Me pa zanima oz. mi je rahlo ?udno ko sem prebiral, da uga?ate avtomobil in se sama glazba predvaja tam kjer ste ugasnili avto. Pri meni za?ne vedno na za?etku pa ?e nalaganje map traja nekaj ?asa predno sploh za?ne kar koli. Mogo?e samo kaj potrebno ?e nastavit?
Drugo vpra?anje pa je zanima me ali lahko tudi druge usb klu?ke uporabljam, ker sem zraven dobil sandisk cruzer blade 4gb in bi mogo?e menjal z ve?jo kapaciteto, ?e ima mogo?e kdo izku?nje oz. mi lahko pomaga pri odgovorih :zvizga:

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mam m6 2003 letnik pa mam isto narejen ta mosticek oz. Predelavo pa mi spila kot se zagre. Zeloo hitro bere usb kljuck in BT dela brez problema. Jaz osebno poslusam preko BT na telefonu. Kar se pa tice spomina si pa use zapomne. Lahko ugasnem avto pa vzamem usb vn pa ga dam nazaj notr pa bo predvajal naprej. Ob zagonu avta mi usb kljuck hitreje prebere kot pa cd... tako da takoj zacne razbijat :). Znamka vmesnika je pa denson. Kupljeno in vgrajeno je bilo pri orange audio.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne smetim z novim temim se bom kar tu obrnil na vas.

 

Pred nekaj ?asa sem montiral xcar link v mazdo6 2004 letni...naredil se je mosti? na samem radiju in zadeva funkcjonira...Me pa zanima oz. mi je rahlo ?udno ko sem prebiral, da uga?ate avtomobil in se sama glazba predvaja tam kjer ste ugasnili avto. Pri meni za?ne vedno na za?etku pa ?e nalaganje map traja nekaj ?asa predno sploh za?ne kar koli. Mogo?e samo kaj potrebno ?e nastavit?

Drugo vpra?anje pa je zanima me ali lahko tudi druge usb klu?ke uporabljam, ker sem zraven dobil sandisk cruzer blade 4gb in bi mogo?e menjal z ve?jo kapaciteto, ?e ima mogo?e kdo izku?nje oz. mi lahko pomaga pri odgovorih :zvizga:

 

lp

 

Mislim, da lahko ja. Samo folder strukturo je potrebno ohraniti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mam m6 2003 letnik pa mam isto narejen ta mosticek oz. Predelavo pa mi spila kot se zagre. Zeloo hitro bere usb kljuck in BT dela brez problema. Jaz osebno poslusam preko BT na telefonu. Kar se pa tice spomina si pa use zapomne. Lahko ugasnem avto pa vzamem usb vn pa ga dam nazaj notr pa bo predvajal naprej. Ob zagonu avta mi usb kljuck hitreje prebere kot pa cd... tako da takoj zacne razbijat :). Znamka vmesnika je pa denson. Kupljeno in vgrajeno je bilo pri orange audio.

Zanima me kak?na je bila cena samega vmesnika in koliko je stala monta?a? TNX :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm za vmesnik dal okoli 100e pa za montazo sem tudi nekaj dal saj je bila potrebna predelava avto radia (vrjetno ta mosticek al kaj jest vem). Vmesnik ima tudi BT tako, da lahko poslusam glasbo preko BT in tudi prostorocno telefoniram. Zej zadevo se da dobiti preko ebaya dosti ceneje. Mi pa spila kot se zagre, bere use vrste velikosti kljucka, zapomne si use tudi v primeru da odklopim kljuck pa tudi zelo zelo hitro ga prebere.. skratka vec kot zadovoljen in mi ni zal nito enga evra. Zadeva je sedaj stara ze 2 leti pa nisem imel niti enga problema. Sem ga pa kupil pri orange audio pa tudi zmontiral so mi ga. Ce se ne motim imamo clani tudi tam popust ;). Use skupi sem dal okoli 150e, ce ga pa znas sam zmontirat ga pa na ebayu dobis za ksne 50e + postnina si pa tm tm. Proftiras use skp ksne 20e pa v primeru uveljavljanja garancije je potrebno potem use skp nekm posiljat pa blaah. Zato sem jest raj tuki kupu pa je mir :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.