Skoči na vsebino

menjava avtoradia


yerry

Priporočeno sporočilo

zdravo

jest mam pa ?e dalj ?asa problem kako zamenjat avtoradijo (pioneer) v mazdi 3 z avtomatsko klimo?

pri tem radiju me mot ker nimama MP3 pa ker nima ?in? izhodov za woofer!

 

Pa ?e je ?e kdo probaval radijo monterat kam drugam ker baje da ?e da? ta avtoradijo ven ti

pol nedela ni? na displejo niti klima niti potovalni ra?unalnik!!!

 

jest neki ?tuderam da bi ga dav tm odspod nad pepelnikom tm ka ma? za pri?igat ?ike!!

 

zanima me ?e ma kdo kak?ne isku?nje s tem?

 

 

Tenks ?e naprej

 

 

Mislim z menjavo orginal avtoradija z radijom pioneer

 

 

Ajdi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Kaj ne bi poizkusil z vmesnikom za mp3 ??

 

Napravo se priklopi na obstoje?i radio in prek nje lahko poslu?a? mp3 komade.

 

Zelo priporo?ljiva zadeva, tudi s strani car audio majstrov, ki se ?e leta ukvarjajo z avtoakustiko nasploh. Zadeva funkcionira brez problemov, dosedanji uporabniki zadovoljni, ni motenj s strani gsm frekvenc. Edino, ?e ?eli? ?e naprej uporabljati komande na volanu kupi iPod, ker pri mp3 playerju te opcije nima?.

 

V avtoakusti?ni gara?i poleg Gama centra v BTC vgrajujejo prav Densionove naprave, ker so po njihovih izku?njah edine OK! Obstajajo ?e nekatere cenej?e kitajske variante, ki pa imajo svoje slabosti.

 

Cena za Dension Gateway 300 je v tej gara?i 180eur + monta?a 20 eur...(preverjeno par dni nazaj na mestu samem). Monta?a je skrita, ni vidne in?talacije. Priklopi? mp3 player oz. iPod in yahoo.gif .

 

 

Aja, pa vse na displayu ti ?e naprej veselo dela....od podatkov klime naprej...

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem imel enak problem pa sem kupil xcar link pa zadeva deluje zadovoljivo. cena pa je pod 100 e, pa ?e sam za pol ure zmontira?

 

http://www.bolha.com/oglas3199257/xcarlink...b-adapter-mazda

 

 

 

Lesko pove? katero napravoi ma? priklopljeno na xcar link, mp3 player ali iPod? In ali ima? komande za radio na oz. ob volanu in ali delujejo pri tem xcar linku, ?e ima? mp3 player priklopljen?

 

Hvala!

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lesko pove? katero napravoi ma? priklopljeno na xcar link, mp3 player ali iPod? In ali ima? komande za radio na oz. ob volanu in ali delujejo pri tem xcar linku, ?e ima? mp3 player priklopljen?

 

Hvala!

 

na napravo priklopi? USB klju?ek, ker naprava bere mp3, ima? pa tudi adapter za SD kartico. Na klju?ku si naredi? datoteke CD01, CD02....CD06. Nato v te datoteke prekopira? mp3 fajle (velikost klju?ka ni pomenbna). Zadevo vklopi? z gumbom CD na avtoradiju, med komadi se pa lahko premika? tudi z obvalanski komandami. Komade lahko premika? samo cele naprej in nazaj, ne more? jih pa premikati za par sekund naprej ali pa nazaj.

Jaz sem z napravo zadovoljen, pa ?eprav se sli?i manj?i ?um.

 

druga?e se pa tukaj prodaja original avtoradijo ?e te zanima

 

http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.asp?ID=2157138

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na napravo priklopi? USB klju?ek, ker naprava bere mp3, ima? pa tudi adapter za SD kartico. Na klju?ku si naredi? datoteke CD01, CD02....CD06. Nato v te datoteke prekopira? mp3 fajle (velikost klju?ka ni pomenbna). Zadevo vklopi? z gumbom CD na avtoradiju, med komadi se pa lahko premika? tudi z obvalanski komandami. Komade lahko premika? samo cele naprej in nazaj, ne more? jih pa premikati za par sekund naprej ali pa nazaj.

Jaz sem z napravo zadovoljen, pa ?eprav se sli?i manj?i ?um.

 

druga?e se pa tukaj prodaja original avtoradijo ?e te zanima

 

http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.asp?ID=2157138

 

 

Hvala za link, nisem pri?akoval, da bo na avtonetu kdo ponujal mp3 original radio. Bom malo poklical tega prodajalca. Pravi?, da prek USB klju?a lahko uporablja? komande na volanu. ?udno, v BTC poleg Game mi je rekel, da to opcijo ponuja le priklju?eni iPod. Sva pa govorila o Dension Gateway 300 napravi. Omenja? ?um...kak?en ?um je, zelo mote? ali sli?en le pri zelo visoki glasnosti?

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za link, nisem pri?akoval, da bo na avtonetu kdo ponujal mp3 original radio. Bom malo poklical tega prodajalca. Pravi?, da prek USB klju?a lahko uporablja? komande na volanu. ?udno, v BTC poleg Game mi je rekel, da to opcijo ponuja le priklju?eni iPod. Sva pa govorila o Dension Gateway 300 napravi. Omenja? ?um...kak?en ?um je, zelo mote? ali sli?en le pri zelo visoki glasnosti?

 

slisi se samo pri visoki glasnosti.

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.