Skoči na vsebino

Mute control na M6 '04 bose


mirkot

Priporočeno sporočilo

mene zanima tudi to, ker nameravam Parrot bluetooth instalirat.

Modrozobi papagaj v moji 6ki se ogla?a ?e dobri 2 leti. Rabi? kupit vmesnik-konektor za 6ko in pla?at draguljarske ure za monta?o pri avtoelektri?arjih (ne vem imena servisa), ki so sosedje servisa Gama center v BTC-ju. Vmesnik za 6ko so imeli ?e kar v omenjeni avtoelektri?arski delavnici. Meni se ni zdelo poceni, je pa zelo uporabno.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj?a in najcenej?a varianta je-sploh ne telefonirat niti se ne ogla?at na telefonin v avtu.Jaz tako delam in je super- (mir v avtu,samo muzika in nobenih neumnosti po telefonu) :P

 

V?asih ni bilo telefoninov in smo vseeno pre?iveli-?e bolj?e kot danes... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih ni bilo telefoninov in smo vseeno pre?iveli-?e bolj?e kot danes... :D

Se strinjam. Neko? tudi nismo imeli avtomobilov in je bil na avtobusih krasen ?ur pa cel kup ljudi si lahko tako spoznal. Sedaj se pa eden po eden vsak posebej zapakiran v svojo konzervo preva?amo naokoli :blink: .

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Modrozobi papagaj v moji 6ki se ogla?a ?e dobri 2 leti. Rabi? kupit vmesnik-konektor za 6ko in pla?at draguljarske ure za monta?o pri avtoelektri?arjih (ne vem imena servisa), ki so sosedje servisa Gama center v BTC-ju. Vmesnik za 6ko so imeli ?e kar v omenjeni avtoelektri?arski delavnici. Meni se ni zdelo poceni, je pa zelo uporabno.

 

Lp M

 

Ali ima? BOSE ozvo?enje? Meni so rekli, da na BOSE ozvo?enju ne bo zvok zadovoljiv in je potrebno vgraditi dodatni zvo?nik. Tist vmesnik/konektor je za moje pojme ena draga nategancija, ki samo pobere 1 pin za mute control iz konektorja. Zanima me samo, kateri je ta pin.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, tista monta?a pri poobla??enem monterju je nateg. Papagaja sem dobil kot darilo, potem sem si privo??il drago monta?o.

 

Nimam bose ozvo?enja, ne vem kateri je pin "mute" in ne razumem, zakaj naj bi pri bose zvo?nikih rabil dodatnega za Parotta. Po moje mora itak iti signal s papagaja na nek vhod za predoja?evalnik na radiju. Mogo?e bi bilo najbolje, da o mo?nosti monta?e Parotta v primeru ozvo?enja bose povpra?a? pri poobla??enem monterju papagajev.

 

Sorry, nisem ti kaj dosti pomagal.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

?al Mazdin radio nima Mute priklopa oz. funkcije tako, da je treba zadevo re?iti druga?e.

 

Ob avtoin?talaciji ponavadi dobi? zraven vmesnik z ISO konektorji, ki se ga in?talira med konektor avtoradija. Ta vmesnik potem ob tel. klicu prekine signal iz radija in po?lje naprej do zvo?nikov oz. oja?evalca svoj signal (zvok sogovornika).

 

Problem je, ker Mazda nima ISO konektorjev in mora? uporabiti adaptor (Mazda>ISO in ISO>Mazda). Ali pa se malce poigra? z lotanjem sam, ker ta adaptor pride cca. 50 eur, ?e ne ve?.

 

Jaz imam na svojem Parrotu adaptor, ker sem ga imel ?e od prej, prijatelju sem pa kable originalnega konektorja prerezal in Parrotov vmesnik kar vmes prilotal in deluje enako (le za ven dobit vmesnik ob prodaji avta je malce ve? dela).

 

Upam, da je pomagalo. LP

 

Mazdin konektor:

post-1144-1243581880_thumb.jpg

 

ISO konektor:

post-1144-1243581926_thumb.jpg

 

?e shema Mazdinega konektorja (Bose in NonBose), ?e bo? lotal:

post-1144-1243582241_thumb.jpg

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj uspe?no namontirla Parrota CK 3100 v BOSE M6

 

Kontakti na zadnji strani radija .

-----------|...............|-----------.

|..X V U S | ##### | F D C A |

|............................................ |

|..W...T.......P N L J H..........B. |

|.............R Q O M K I G E....... |

L------------------------------------J

 

A Left front door speaker (+)

B B+ (Power back up)

C Left front door speaker (-)

D Right front door speaker (+)

E Illumination (+)

F Right front door speaker (-)

G Illumination (-)

H - pwr ant

I - speed pulse

J - amp remote

K - nav: parking brake

L - telephone mute

M UART 1

N Audio control switch 1

O CAN (+)

P Audio control switch 2

Q CAN (-)

R ACC

S Left rear door speaker (+)

T Signal ground

U Left rear door speaker (-)

V Right rear door speaker (+)

W Power ground

X Right rear door speaker (-)

 

Sam radio ima mute konektor ampak je problem ker originalni konektor nima priklju?ka. Zato je potrebno tudi kupiti vmesni kabel za, ki pa ima ?e priklju?ke. Pri BOSE je tećava tudi v tem ker radio po?ilja neoja?ane signale na oja?evalec, ki jim da mo?, tako ni mo?no kar enostavno priklopiti pri radiju ker pride do motenj. Vmesni konektor je najbolje kar naro?iti je pa kar drag. Druga?e je pa kar nekaj dela z Lotanjem in vle?enjem kablov ?e se ho?e? izogniti dragemu vmesniku.

pa ?e ena slika pinov na radiju in oja?evalcu

m6_bose_kabli.pdf

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.