Skoči na vsebino

TO?A, prvi? letos


Don

Priporočeno sporočilo

Evo, pa smo jo do?akal ... na?alost ...

 

Glih se tu?iram k se foter iz dnevne dere: "Tamal, mislem da bo zaropotal! :hohoho: "

 

Jst ?e vs od mila se oble?em (obrisu se glih nism do suhga ...) letim u avto in v parkino hi?o SPAR-a ....

 

Da ne govorim kaka gu?ve je bla tm, vse je stalo po?ez, vozilo se je ?ez rde?o, pol ti pridejo pacienti z Unotam k je 300? vredn .... mislem obup ... KAOS

 

Ob takih dnevih se spomnim na reklamo k je na Discovery-u, k se okoli avdija "napihne" nekak?na vre?a ...

 

Kako pa se vi zavarujete pred to?o (tisti ki nimate gara?e), mislim v smislu kak?ne izku?nje mate, in kak?ni materiali za pokrivat so se recimo najbolj obnesli ... govori se da dekne ni pametno gor dajat, da vse ?e poslab?a ker jo ustavi in ne zdrsne ....

 

P.S. Glihkar sm po?inu da se v? ne tresem :vino:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene bolj skrbijo kaka stekla kot pa pleh, recimo zadnje steklo na MXki je ogromno in ?e po?i je stro?ek (treba zavarovat stekla) Druga?e pa samo kak karton ?ez streho in prednje ter zadnje steklo. Ostalo se da vse po?timat :D

 

Pa moja streha. :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

molim, da je pri nas ne bo, ker nimam strehe, niti v bli?ini gara?ne hi?e, niti k sosedu ne morem v hlev zapelat :(

 

in to za dva avta

 

@Symon: ti vzame? streho z avta, pa jo v sobo nese?, pa problem re?en... ?zmeden?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

n?....nimam gara?e, ker ma fotr svojga fordi?a notr.....tko da zunaj ?aka na milost in nemilost vremena... :( ?e bo pa kaj ?kode pa jbg....vozit se bo ?e zmerj dal :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene bolj skrbijo kaka stekla kot pa pleh, recimo zadnje steklo na MXki je ogromno in ?e po?i je stro?ek (treba zavarovat stekla) Druga?e pa samo kak karton ?ez streho in prednje ter zadnje steklo. Ostalo se da vse po?timat :D

 

?e zavaruje? stekla + divjad lahko to enostavno ?teje? pod dodatno zavarovanje (parking recimo)

 

Proti to?i pa tega ne more? narediti, zavarovart mora? kasko. :whatever:

 

Kaj pa ?e ti to?a razbije ?ipe, ti pa avtomobila nima? zavarovanega kasko? Tko k recimo sodalavc zbije srno, zleti v jarek, iz jarka v drevo. Avto seveda totalka, od zavarovalnice dobi povrnjeno samo za eno sprednjo lu?, blatnik in prednji odbija?. (zavarovano proti divjadi - in vsa ?koda k jo je nardila srna so lu?, blatnik in odbija?) :bravo:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti razbije ?ipe to?a, ?e jih razbije? /tudi svetlobna telesa, odv od komb./zaradi karambola, ?e si kavsdal na ?ipi in je po?la...vsako razbitje stekla krije komb steklo, oz pogojno komb stekla in svetlobna telesa.malo kalkuliramo.recimo 323f ba je vrednost vozila 2000 eur.totalka od 1000 eur dalje.zavarovanje je kasko cca 500 eur.prve lu?i so 600 eur,pa ?e kako ogledalce ali steklo in je totalka samo po kombinaciji steklo.to?a je drug problem, nekje jo lahko pla?a? posebej, ampak je zopet za dopla?at sorazmerno malo in ima? to potem v kasku.kakorkoli obrne?, te pojebejo.torej, ?e je to?a in ti razbije prvo in zadnje steklo je vrednost ra?una z delom cca 1400 eur, kar je tudi totalka ne glede na to, da vozilo ni bilo kasko, ?etudi bi bilo, bi bilo totalka okoli 1000 eur, ali malo ve?.kdor ni v tem to te?ko prera?una, kaj se spla?a in kaj ne.torej to?a se spla?a, ?e gledamo da je povpre?na ?koda ?trihanje kpl avta za avtomobile nad vrednostjo 4000 eur, saj pride povpre?no popravilo za barvanje avta nekje okrog 1500 eur.

razumeli?

verjamem da je za ene te?ko, predvsem zaradi tega, ker se pogoji in ponudbe spreminjajo skoraj vsak mesec, pa tudi ugodnosti.

ljudje zavarujejo avto, ko sploh nimajo pojma, kaj so zavarovali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?a...TRETJI? letos...na Gorenjskem danes ob 18h. Padala je za le?nik debela. Avto sem po prihodu domov dal v gara?o - pred Lesnino na Jesenicah ga na ?alost ne morem ve? kar zategnit v dvigalo, ker je pre?irok - obrisal do suhega in preveril povr?ino. Nedotaknjeno (nok nok trkam na les). Izgleda da je res bolje ?e ga pusti? ?ist na miru, ker na golfu mi je ob manj?i to?i med vo?njo ratala ?koda po havbi in strehi pred par leti...

 

Sicer sem pa vpra?al agenta in mi je rekel da mi kasko krije to?o kompletno, samo da je treba met posebej zavarovana stekla in svetlobna telesa za primer ko se ti razbije samo lu? - kamen?ek - in ti ni treba da gre iz kaska zaradi 1% odbitne fran?ize, ki pri meni zna?a po eurotaksu nekaj ?ez 220?... tako nekako sem ga razumel, ko mi je izpulil nekaj preko 1.200? zavarovanja... V vsakem primeru so lopovi, ker ti vse ra?unajo na novo vrednost avta, pla?ajo pa glede na vrednost po eurotaksu...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?a...TRETJI? letos...na Gorenjskem danes ob 18h. Padala je za le?nik debela. Avto sem po prihodu domov dal v gara?o - pred Lesnino na Jesenicah ga na ?alost ne morem ve? kar zategnit v dvigalo, ker je pre?irok - obrisal do suhega in preveril povr?ino. Nedotaknjeno (nok nok trkam na les). Izgleda da je res bolje ?e ga pusti? ?ist na miru, ker na golfu mi je ob manj?i to?i med vo?njo ratala ?koda po havbi in strehi pred par leti...

 

Sicer sem pa vpra?al agenta in mi je rekel da mi kasko krije to?o kompletno, samo da je treba met posebej zavarovana stekla in svetlobna telesa za primer ko se ti razbije samo lu? - kamen?ek - in ti ni treba da gre iz kaska zaradi 1% odbitne fran?ize, ki pri meni zna?a po eurotaksu nekaj ?ez 220?... tako nekako sem ga razumel, ko mi je izpulil nekaj preko 1.200? zavarovanja... V vsakem primeru so lopovi, ker ti vse ra?unajo na novo vrednost avta, pla?ajo pa glede na vrednost po eurotaksu...

 

Lp Kuscar

 

V?eraj sm se tut jst tresu k sm bil v slu?bi v Dom?alah ... Sam pesti sm dr?u da ne bo zaropotal, kr delal je k sodn dan. Kasnej pride sodelavc in mi pove da je bla 5 km proti Krvavcu to?a .... Jebeno je k si na ?ihti, doma ma? gara?o, pa razbit avto :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ?e koga preve? moti to?a na avtomobilu, naj pove, ukvarjam se kak?ne 4 let z popravilo to?e brez li?enja, tko de sam povejte, za mazda?e mam extra popust. :D ?e koga kej zanima, pustite sporo?ilo pa se bomo ?e zmenil. :)

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ?e koga preve? moti to?a na avtomobilu, naj pove, ukvarjam se kak?ne 4 let z popravilo to?e brez li?enja, tko de sam povejte, za mazda?e mam extra popust. :D ?e koga kej zanima, pustite sporo?ilo pa se bomo ?e zmenil. :)

 

LP

 

No, sej upam da te ne bom rabu, ?e pa ?e ... FENKJU :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ?e koga preve? moti to?a na avtomobilu, naj pove, ukvarjam se kak?ne 4 let z popravilo to?e brez li?enja, tko de sam povejte, za mazda?e mam extra popust. :D ?e koga kej zanima, pustite sporo?ilo pa se bomo ?e zmenil. :)

 

LP

 

 

Hvala za info. Sicer bi te raje spoznal ob :cheers:, ampak to?e je pa vseeno vsako sezono ve?... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je dobro vedet :bravo:

 

Pa rihta? tud ostale bunkice, ki se zgodijo na parkingih pa barva ni po?kodovana?

 

Ja seveda, se bom potrudu, more? pa vedit de je problek k je to v plo?evino zasekan, tko de kdaj pa kdaj tut ne more? re?it, sigurno pa zmanj?a? udrtino, da je manj mote?e :) BOJ?, se prej k slej se bomo vsi skup spoznal na kak?nem meetingu :) pa bova tm kak?nega nagla :pepsi: :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.