Skoči na vsebino

slike z dopusta


Catya

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 270
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Moj kratek dopust je bil z vetrom v laseh :)

 

*Se opravi?ujem, ker se mi ni dalo manj?at fotke in je kar original velikost :unsure:

 

 

kok se majo eni fajn :) ste mel lepo vreme skos?

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

*Se opravi?ujem, ker se mi ni dalo manj?at fotke in je kar original velikost :unsure:

 

Ja pazi,da te ne bana kdo. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ti je taprav pes,vsaj pravo ma?ko si je naju!!!:)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bej?i no....sn mislo,da je Portoro?. :hohoho:

 

joke :P

 

Kaj a ni portoro??Skoraj isto samo da trave na tej slikici primankuje razen ?e ni kak?en photoshop :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky...slikca je nastala iz gusarske ladje (kao!), ko smo odrinili iz Otoka Flamingov v Tuniziji.

 

Trave pa ni na gladini. Res pa je da raste...na tej strani oto?ka, kjer je kao pristani??e (en pomol?ek).

 

Na drugi strani oto?ka, je pa samo bel razgret pesek in razgreta ?enska telesca v bikinkah :jupiii: ...pa seveda itak tudi tiste, ki so v celoti zavite...pa? muslimani, njihove ?enske in to.

Se kopajo kr oble?ene in zavite...sva?ta! :blink:

 

No, morje je pa tko fajn ?isto, da Portoro? res ni za primerjat...

post-940-1219150124_thumb.jpgpost-940-1219150137_thumb.jpg

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, v soboto smo se vrnili iz dopusta. Namesto na Portugalsko sva se z drago odpeljala v Toskano.

 

Ogledala sva si mesta:

- Chioggia,

- Ravenna,

- Rimini,

- San Marino,

- Urbino,

- Gubbio:

 

post-427-1219163558_thumb.jpg

 

- popotovanje po de?eli:

 

post-427-1219163709_thumb.jpg

 

post-427-1219163806_thumb.jpg

 

- Perugia

- jezero Trasimeno (najve?je italijansko jezero?)

- Siena (priprave na finalni Il Palio so bile v teku):

 

post-427-1219163999_thumb.jpg

 

post-427-1219164106_thumb.jpg

 

- grad Monteriggioni

- San Giminiano (mesto stolpov - v ozadju, ... :

 

post-427-1219164200_thumb.jpg

 

.. in svetovnega prvaka v sladoledu):

 

post-427-1219164346_thumb.jpg

 

- Pisa,

- Firence:

David

 

post-427-1219164565_thumb.jpg

 

Santa Maria del Fiore

 

post-427-1219164655_thumb.jpg

 

Anna Maria Luisa de Medici:

 

post-427-1219164785_thumb.jpg

 

Bilo je nepozabno, aktivno in zmatrano. Prevozila sva cca. 1700 km.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UUU kar fini dopusti so videni :)

 

To Mally....kdaj si pa bil v tuniziji in kje?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bla sva (z mojo drago) v terminu od 4tega do 11tega avgusta.

Itak v najve?ji vro?ini...hehe...martin?ek pa?. Dnevna okol 40+! :jupiii:

 

Bla sva pa na Djerbi, kot tudi preostalih nekaj Slovencev (ogromno!) v tem terminu, dva Airbusa iz Brnika en za drugmu. :rispekt:

 

Bivala sva v hotelu Diar Yassine...kr ok no, sam je treba met velik drobi?a (pet evr?kov, pa so presre?ni, ker majo zlo nizke pla?e), da podkupi? sobarce, da zamenjujejo posteljnino in brisa?ke. :rozico:

Drga? pa...kuhna odli?na, Evropska, samopostre?na, kolk si hotu...ne morm verjet, ampak sem se celo malo poredil...no, sva se...hehe B)

 

Pogled iz terasice:

post-940-1219203159_thumb.jpg

 

Na pojstlo (po napitnini):

post-940-1219203327_thumb.jpg

 

Pa niso mi ba? projektanti za WC-je po Evro-normativih:

post-940-1219203379_thumb.jpg

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo!

Js pa sm bil od 17.7 do 24.7. pa v hoteli Vinchi alkantara!

Meni osebno pa je bolje bilo v Hamamedu!!

Takole pa ?e s tega hotela , 2 slikci pa ste se kar umes nekaj prislikali ne vem kako!!! :)

Druga?e pa je bilo zanimivo,sploh na otoku in pa tam med krokodili,seveda ?e pozabim na to da sm imel s sabo enega :)

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, Krokodilja farma je kr kul...?e posebi, ?e gre? tam v ?asu hranjenja. Pokanje kosti iin tega...hehe!!!

 

No, men je seveda zakuhalo zarad sonca, pa sm po hitrm postopku letel v senco, pa hladit...ampak...pokanje kosti se je ?e vedno sli?al!

To je pa to....tona in pol na kvdr.centimeter pritiska ?eljusti!

 

post-940-1219292373_thumb.jpgpost-940-1219292388_thumb.jpg

 

Ona na 6-ki pa kr izgleda, ?e mene vpra?a?! Hehe!

 

Sm pa komi prvi? bil doli, tko da, objektivno ne morem govort.

Vedno je pa tisti "Naslednji?"

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Je že šlo 291m 😎 hmal bodo skakal preko 300
    • Za deseto obletnico sem zavil v zlatarno. Saj ne veš kaj bi vzel, ker je toliko robe😁A na koncu vendar kupil nekaj
    • Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂
    • Že tri dni zapored vstajam ob štirih zjutraj, da zrolbam sneg z dvorišča in tako naredim prostor za šolski avtobus, ki pride po šolarje.   Komaj čakam, da mine pomlad...
    • Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:     Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23 Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com Prejemnik:    undisclosed-recipients:; V vednost:   Zadeva:    S spoštovanjem Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom. Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval: (1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu. (2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT (3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu. (4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu (5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev (6). Preprečevanje nasilja z orožjem (7). Raziskave na živalih in pravice živali (8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni. Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar). Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni: https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett S spoštovanjem David C. Bohnett E-pošta: ioffice77@yahoo.com     Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...   Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.