Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

mislim da je trenutno povsot gu?va in da so dnevi ?ele takrat na raspolago okoli oktobra naprej!!!

Se pa spla?a s tem po?akat do konca septembra,ker je ?e mo?nost kake to?e,seveda ?e ni tok hudo!

Tako so meni rekli pri kleparju in pa seveda na zavarovalnici!

Gu?ve za cenitev pa za popizdit!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne js sm mel to sre?o da sem prai ?as zapeljal pod neko drevje upajo? da bo ql,in tako je tudi bilo!

Problemi so na novem Grande punto,ki ima prevo?enih celih 500km pa sm se vozil okoli (cenitev ?kode,vip veze pri kleparjih ipd.) :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ni blema js mam ?e vse zrihtano in zmenjeno!

Je pa najbolje da po?kodovan avto pelje? h li?arju oz.kleparju pa ti on pove kako se bo dalo popravit,nato pa gre? na ocenitev ?kode (seveda ?e ma? kasko itd.)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ses to?o sre?al pred dvema letoma in sem zadevo dal popravljat fantom iz TopFinisha. Sem bil pa zelo zadovoljen, ker so zelo lepo popravili. Je pa to dale? najbolj?i na?in, ?e no?e? na novo barvat.

 

Sicer je pla?ala zavarovalnica ampak mislim, da so takrat ra?unali 5ksit na luknjo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem videl Brazilce ?zmeden? kako popravljajo udarce od to?e! Imajo neko speciano orodje( ?e nikol vidu), snamejo dol vso tapecerijo in potem v ritmu sambe -tok tok- :danzoman: ..dve urci in avto je fertik!Lahko si zraven jih n? ne moti, vozijo pa tja vse po?kodovane nove avte iz avtohi?, pa na?ih zahodnih sosedov je polno.. :ne vem:

Ceno ti dolo?ijo ko vidijo avto in sicer po ?tevilu po?kodb na strehi! So pa res pravi majstri, ki se ukvarjajo samo s tem in se selijo po svetu,kjer je to?a klestila... :whatever: Pa stvar ni na ?rno,popravljajo tudi ?e pla?a zavarovalnica....

?e koga zanima, imajo za?asno delavnico v industrijski coni v Novi Gorici- biv?i Meblo!

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem videl Brazilce ?zmeden? kako popravljajo udarce od to?e! Imajo neko speciano orodje( ?e nikol vidu), snamejo dol vso tapecerijo in potem v ritmu sambe -tok tok- :danzoman: ..dve urci in avto je fertik!Lahko si zraven jih n? ne moti, vozijo pa tja vse po?kodovane nove avte iz avtohi?, pa na?ih zahodnih sosedov je polno.. :ne vem:

Ceno ti dolo?ijo ko vidijo avto in sicer po ?tevilu po?kodb na strehi! So pa res pravi majstri, ki se ukvarjajo samo s tem in se selijo po svetu,kjer je to?a klestila... :whatever: Pa stvar ni na ?rno,popravljajo tudi ?e pla?a zavarovalnica....

?e koga zanima, imajo za?asno delavnico v industrijski coni v Novi Gorici- biv?i Meblo!

 

Lp

 

Brazilci? ?zmeden? In potujejo po svetu?Mogo?e pa so to kaki Brasilian percusionisti,ki imajo dopust in sproti ?e kak ? zaslu?ijo. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem videl Brazilce ?zmeden? kako popravljajo udarce od to?e! Imajo neko speciano orodje( ?e nikol vidu), snamejo dol vso tapecerijo in potem v ritmu sambe -tok tok- :danzoman: ..dve urci in avto je fertik!Lahko si zraven jih n? ne moti, vozijo pa tja vse po?kodovane nove avte iz avtohi?, pa na?ih zahodnih sosedov je polno.. :ne vem:

Ceno ti dolo?ijo ko vidijo avto in sicer po ?tevilu po?kodb na strehi! So pa res pravi majstri, ki se ukvarjajo samo s tem in se selijo po svetu,kjer je to?a klestila... :whatever: Pa stvar ni na ?rno,popravljajo tudi ?e pla?a zavarovalnica....

?e koga zanima, imajo za?asno delavnico v industrijski coni v Novi Gorici- biv?i Meblo!

 

Lp

 

 

isto sm jst vidu sta dva slovenca delat pr avtomo?niku, so isto use dol pobral pol pa s palckami popravlal, pa sta dost hitr delala :danzoman: tko da znamo tut slovenci kej pametnga :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

?e vaz zanima popravilo to?e v majhnih koli?inah lukn na avtu vam jih jest popravim.Sem avtoli?ar ?e 11let in zadne 3 leta kar dost popravljamo avtomobile ki so zbiti od to?,tako na suho s ?epki kot je tudi treba daj kej po?trihat ?e je prehudo zbito vozilo.Ker na suho so problemi stebri?ki je tr?i pleh in ga zelo te?ko poravna?,vstali konci se pa dajo kar zelo dobro porihtat da se nevidi da je bil avto od to?e po?kodovan.l.p.Matjaz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je pa najbolj? popravit, kake udrtine na blatniku. V?eraj sem videl, da se je en z belim avto (po barvi sode?) naslonil na moj levi prednji blatnik. A to se lahko pelje samo na uraden servis od mazde, al grem lahko recimo tudi na renojev servis (je ravno v mojem kraju)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je pa najbolj? popravit, kake udrtine na blatniku. V?eraj sem videl, da se je en z belim avto (po barvi sode?) naslonil na moj levi prednji blatnik. A to se lahko pelje samo na uraden servis od mazde, al grem lahko recimo tudi na renojev servis (je ravno v mojem kraju)?

 

Lej izogibaj se servisov, pelj k enemu kleparju pa naj ti ti zrihta za pametn dnar, ?e ma? pa kasko pa mora met klepar pogodbo z zavarovalnico.

 

PS. Si ?e zrihtal avto(ropotanje pa to) ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mam Kasko ja. Odvisno s kom ma Triglav pogodbo pa to.

 

Glede 'ropotanja' ni? novega. Te dni se bom z enmu majstram v na?mu koncu zmenil, da mal pokuka :)

 

Vsak klepar dons to zrihta in uredi z zavarovalnico.

 

Tudi ce nima ti bo dal ra?un, bo? nesel na zavarovalnico in mu pla?ajo direkt (pooblastilo)

 

preverjeno.

 

Druga?e pa po?akaj se kako to?o - bos dobil 2x strosek popravis pa 1x... :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je res, glede to?e :)

 

Ja najbl simpl je it na zavarovalnco ocent, al pa kar na servis, se zmeni? za datum, dobi? nadomestni avto in to je to :) Ne vem pa kako je s kvaliteto popravila na servisih..K mo?niku ga ne bi vleku :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eden najboljsih je http://www.brezlakiranja.si/popravilo_udrt...z_lakiranja.php

 

vendar zelo zaposlen...dela tudi na terenu. :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.