Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Moja najljub?a sodelavka me je danes zignorirala za najino vsakodnevno jutranjo kavo, ueeeeeeeeeeeeeee :(:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mogu celo no? sexat... zdej sem pa zaspan.... :unsure:

:aaaaa:

 

 

Ja ti reve? bogi... Prav smili? se mi... ?e tako je grozno delat te ostudne in ogabne gibe, ampak celo no?...? :( Bogi!!! :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega... saj bo samo se zna zgodit, da bo trajal kar nekaj let, da se bodo vrnile na stanje pred to krizo. ?e nujno ne rabi? nikar ne prodajaj pa odmisli ta denar za nekaj let. Bo? pol tolk bolj zadovoljen, ko se bo spet vse vrnilo v normalno stanje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In si ?e zmer ?iv?! ?zmeden?:aaaaa:

 

:hohoho:

 

 

Ubistvu ne vem ?isto zagotovo ?e sem.... mislim da sem.... :hohoho:

 

Pogledam stanje delnic po dolgem ?asu (sem zbiral pogum) in imam 660 EUR minusa, sam ?akam kdaj bo konc krize.

 

 

?e te kaj potola?i... sem trenutno z delnicami nekje na 3200? minusa.... glavnica te "bule" pa seveda predstavlja zloglasna Krka....

 

Ampak par let se ne bom obremenjeval spljoh..... sej bodo ?e nazaj gor.... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Optimist :whatever:

 

Hudi?a je mrzlo zuni! Ho?em poletje! :(

 

 

Pejt na Jamajko. Kolega je sedaj tam in pravi da je ouuuujeeeeeeeeeeee :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, delnice pustim notri, se ne spla?a prodajat sploh. ?e teh bi se moral znebiti ko je biu ?e plus. Itak je pa zadeva dolgoro?na tako da.

David, jah tole je pa tud nekaj minusa, sam najbolj? je po?akat, sej skor ni?je kot je ?e ne more it.

NKBM je bila dobra zadeva ?e si kupil ?e pa ?e in prodal v prvem tednu, zdej je pa itak bolj ?voh tudi to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"... sej skor ni?je kot je ?e ne more it...."

 

 

 

O seveda gre lahko..... in to ?e kar precej.... Trend SBI-ja zna odletet pod 6000 to?k... ampak to so samo grooozni scenariji... va?no da pol posko?i nazaj na 12000+.... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O seveda gre lahko..... in to ?e kar precej.... Trend SBI-ja zna odletet pod 6000 to?k... ampak to so samo grooozni scenariji... va?no da pol posko?i nazaj na 12000+.... :aaaaa:

 

Verjem, da bo? vmes vsaj 1 avto zamenjal... <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trajal bo, samo enkrat bo ?e ?lo gor. Me prav zanima kaj bo z drugo najve?jo ameri?ko zavarovalnico, ?e bo ?la ?e ta v bankrot bo ?e padl, pol se bo ameri?anom zrolal bo 3. svetovna vojna in bo vse poru?eno in evo nato sledi ogromna gospodarska rast ko bo treba vse na noge spet postavt. ?eprav ne mislim resno,je pa zlo velka kriza na trgu.

Tole se z mojimi delnicami dogaja: :whatever:

post-288-1221564895_thumb.jpg

post-288-1221564903_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pismo rosno, u?asih bi ?e prevajalca rabla v slu?bi za dolo?ene stranke <_<

 

 

Kaj to je isto kot tisto pismo ki ga v lepem pomladanskem jutru pusti? na mizi pred hi?o, da ga rosa pobo?a??? :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.