Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Se ti je na armaturki kej drift mode lu?ka vklopla? :P

 

faak no...ves kera tema...pod snegcom ziv led! mal sm feltno ranu...upam pa da ni kej roka zvita...pelje se normalno zaenkat... <_< se mi zdi <_<

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak kaka nenadna inverzija 12C :blink:

 

Pa od kod tole tebi... a si v Rovinju?

 

Sem se danes peljal pred kakima dvema urama od Komende preko Vodic in sozi Medvode proti Lj pa je temperaturo v avtu kazalo med -0,5°C in +1°C.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nabiralnik dobu priporo?eno pismo iz Velenja; Medob?inska in?pekcija, redarstvo in varstvo okolja. WTF? :blink:

 

Naloge

Skupna ob?inska uprava Medob?inska in?pekcija, redarstvo in varstvo okolja je bila ustanovljena na podlagi 49. ?lena Zakona o lokalni samoupravi, v katero je vklju?enih 15 ob?in ustanoviteljic.

 

Iz podro?ja medob?inske in?pekcije in medob?inskega redarstva se opravljajo naloge za naslednje ob?ine ustanoviteljice: Ob?ina Braslov?e, Ob?ina Gornji Grad, Ob?ina Ljubno, Ob?ina Lu?e, Ob?ina Mozirje, Ob?ina Nazarje, Ob?ina Polzela, Ob?ina Prebold, Ob?ina Re?ica ob Savinji, Ob?ina Sol?ava, Ob?ina ?martno ob Paki, Ob?ina ?o?tanj, Ob?ina Tabor, Mestna ob?ina Velenje in Ob?ina Vransko.

 

Iz podro?ja varstva okolja pa se del nalog opravlja tudi za naslednje ob?ine ustanoviteljice: Ob?ina ?martno ob Paki, Ob?ina ?o?tanj in Mestna ob?ina Velenje.

 

Medob?inska in?pekcija, redarstvo in varstvo okolja opravlja svoje naloge v skladu z zakoni, podzakonskimi predpisi in predpisi ob?in ustanoviteljic. Od januarja 2005 je medob?inska in?pekcija in medob?insko redarstvo tudi prekr?kovni organ, ki odlo?a o prekr?kih na prvi stopnji. Konec leta 2008 je bil sprejet Ob?inski program varnosti Mestne ob?ine Velenje kot je dolo?eno v Zakonu o ob?inskem redarstvu.

 

Uradne ure medob?inskega redarstva, ki ima prostore na naslovu Kopali?ka 3, Velenje so dolo?ene z Odredbo o delovnem ?asu, poslovnem ?asu in uradnih ur uprave Mestne ob?ine Velenje:

 

O?itno si bil spet divjak, a te ni izu?ilo? ?E dobro da je Lojz blokiran

 

Pa od kod tole tebi... a si v Rovinju?

 

Sem se danes peljal pred kakima dvema urama od Komende preko Vodic in sozi Medvode proti Lj pa je temperaturo v avtu kazalo med -0,5°C in +1°C.

 

Ej nisem verjel, sem ?el gledati na 2 termometra zunaj ob bajti in sta oba kazala 11/12C pa sonce se je za 20 minut prikazalo...

Woodoo :blink: Isti termometer ka?e trenutno 2C

 

in tudi vse ceste so skopnele v momentu :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS - kot ka?e ve? o moji kr?itvi ve? od mene, jaz namre? ?e nisem niti dvignil po?te, tako da je mo?no, da je vzrok tudi kak?no parkiranje ali pa sem celo ?el scat na kak?ni zaledeneli zelenici, pa se tega ne spomnim. :harhar::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS - kot ka?e ve? o moji kr?itvi ve? od mene, jaz namre? ?e nisem niti dvignil po?te, tako da je mo?no, da je vzrok tudi kak?no parkiranje ali pa sem celo ?el scat na kak?ni zaledeneli zelenici, pa se tega ne spomnim. :harhar::D

 

iz njihove strani, pa ?e teta se ti smeji z nje, njihova ?efica :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS - kot ka?e ve? o moji kr?itvi ve? od mene, jaz namre? ?e nisem niti dvignil po?te, tako da je mo?no, da je vzrok tudi kak?no parkiranje ali pa sem celo ?el scat na kak?ni zaledeneli zelenici, pa se tega ne spomnim. :harhar::D

 

Seveda vem, ?e je pa honorarni redar po tanovem :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naloge

Skupna ob?inska uprava Medob?inska in?pekcija, redarstvo in varstvo okolja je bila ustanovljena na podlagi 49. ?lena Zakona o lokalni samoupravi, v katero je vklju?enih 15 ob?in ustanoviteljic.

 

Iz podro?ja medob?inske in?pekcije in medob?inskega redarstva se opravljajo naloge za naslednje ob?ine ustanoviteljice: Ob?ina Braslov?e, Ob?ina Gornji Grad, Ob?ina Ljubno, Ob?ina Lu?e, Ob?ina Mozirje, Ob?ina Nazarje, Ob?ina Polzela, Ob?ina Prebold, Ob?ina Re?ica ob Savinji, Ob?ina Sol?ava, Ob?ina ?martno ob Paki, Ob?ina ?o?tanj, Ob?ina Tabor, Mestna ob?ina Velenje in Ob?ina Vransko.

 

nazadnje so naju z Lumpijem preganjal, kao da je prepovedano nazdravljanje s kozar?ki na javnem parkiri??u na Polzeli, WTF :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ves sneg pred blokom so mi okoli avta zmetali. PENZIĆI!!! No, ?ez cca 2 urci k dam deco spat in sne?enje preneha pa prihaja sne?ni ma??evalec! Celo to penzić potko k so si jo naredili jim nazaj zasipam. Lopata geri, asaaa :ninja::ninja::ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda vem, ?e je pa honorarni redar po tanovem :hudicek:

 

Itak, 10% men

 

Zmaj ?e je za pla?at obenem uturi pogodbo za 20% popusta ?lanom, re? da smo divjaki in da se jim spla?a.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok je pa ?udn ob?utek k sm sama doma,..sploh ne vem kaj nej po?nem sama s sabo :blink:

 

Heh lahk ti zberemo par predlogov samo jih znajo admini kot neprimerne ?ir?i javnosti pobrisat :P

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par dni nazaj pride sin domov iz ?ole. Sin ima namre? dalj?e lase preko ramen (se ve, da je rocker :bravo: ) in spredaj franze dolge.Ni? posebnega.

In kaj se je zgodilo? Tov. sloven??ine ga je pred vsem razredom zasmehovala, ?e rabi ?pangice za jih spet, da mu jih posodi.

Druga spet(u?iteljica telovadbe) ga je poslala iz telovadnice, ker ji ni bil v?e? trak za lase in je zahtevala, da si naredi ?op. ?zmeden?

In cel razred v smeh.Halo!!! Saj smo vendar v letu 2013 in ne v 60-ih, ko so imeli take probleme Kameleoni!!

Jaz sem imel v srednji ?oli lase do riti (ko sem jih ?e imel, seveda :D ) v 80-ih, pa se ni noben u?itelj nikoli obregnil vame.

Sin je seveda lepo vstal in (pravilno) zapustil razred. U?iteljica je vpila, da naj pride nazaj pa ji je par krepkih nazaj zabrusil.

Pohvalno in pravilno je postopil.

Zdej me ?e po?teno skbi, kak?ni u?itelji izobra?ujejo na?e otroke in kolik?na je njihova (ne)razgledanost.

Jutri bodo morda zahtevali, da pridejo vsi ostri?eni na krta?ko in v haljicah.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par dni nazaj pride sin domov iz ?ole. Sin ima namre? dalj?e lase preko ramen (se ve, da je rocker :bravo: ) in spredaj franze dolge.Ni? posebnega.

In kaj se je zgodilo? Tov. sloven??ine ga je pred vsem razredom zasmehovala, ?e rabi ?pangice za jih spet, da mu jih posodi.

Druga spet(u?iteljica telovadbe) ga je poslala iz telovadnice, ker ji ni bil v?e? trak za lase in je zahtevala, da si naredi ?op. ?zmeden?

In cel razred v smeh.Halo!!! Saj smo vendar v letu 2013 in ne v 60-ih, ko so imeli take probleme Kameleoni!!

Jaz sem imel v srednji ?oli lase do riti (ko sem jih ?e imel, seveda :D ) v 80-ih, pa se ni noben u?itelj nikoli obregnil vame.

Sin je seveda lepo vstal in (pravilno) zapustil razred. U?iteljica je vpila, da naj pride nazaj pa ji je par krepkih nazaj zabrusil.

Pohvalno in pravilno je postopil.

Zdej me ?e po?teno skbi, kak?ni u?itelji izobra?ujejo na?e otroke in kolik?na je njihova (ne)razgledanost.

Jutri bodo morda zahtevali, da pridejo vsi ostri?eni na krta?ko in v haljicah.

 

Jah to si je lahko privoscil samo dr france preseren a ves

Naj si nadane sedaj turban da ne bodo lasje motili

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri ni blo neki preve? produktivno ?uranje in sem dobu le eno telefonsko, no sode? po tem kak?na je bila, ne bi rabil bit v jamralniku. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.