Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

:vskalo:

Tri dni odkar nimam mazde, pa sm ?e pe?!!

Volvo me pustu na cedilu! :wacko:

Je ?e spil ves benz?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servis je bil narejen 1000km nazaj ne? Vsaj tako je rekel tisti ko ti ga je prodal...

Ko se ga kupil na Ptuju, sem ?el direkt v Maribor na poobla??en servis da so menjal olje in filter.

Smo pa s kolegi v ?etrtek opazili (ko so itak vsi ogledovali ma?ino) da je jermen bolj slab.

Tako da sem ?e v?eraj na servisu v LJ (ko so mi nalagal angle??ino) vpra?al za jermen in vse kar pride zraven. Ampak sem rekel da bom javil ko se bom odlo?il za menjavo.

No, pa ni zdr?alo tolk ?asa :mellow:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem se najdu urco cajta da jo peljem na en auspuh servis.

Pelko je hiter najdu problem skripanja, ji zavezu puncko cez auspuh in nama dal napotnico za auspuh servis....gibljiva cev ni vec gibljiva ampak ...je ni vec :)

 

Od nakupa sem slisal nek ropot ob speljevanju, cvikal na sklopko, pozimi mislil da smrdi webasto...no na koncu je pa ena rupa v auspuhu vse skupaj za par 10 ?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem se mal ?portno pretepal (spariral) in sem si prislu?il en konkreten kro?e, tko da sem ?e dans rahlo zmeden od tega.  B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ste v?eraj in dans naleteli na manj "obvlada?ev" na cesti kakor jaz. Lahko se le veselimo ju3 in 5-ka, ko bo ve? sne?nih padavin. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj kamionov ne bo gor, ker so se kon?no odlo?ili, da jih ne bodo spu??ali v dr?avo ter iz po?ivali?? in obvezno izlo?ali.

 

ampak egoisti?ni kamionarski ceh samo razmi?lja kolk ne bodo mogl zaslu?it in jih ?ist ni? ne briga da zaradi njihovega obna?anja imajo ?kodo tudi vsi drugi, ki niso ni? krivi, zato kr neki spet kokodakajo. Obna?ajo se kot da so lastniki vseh cest - res ne vem od kod jim ta pravica. Cesta kot osnovno sredstvo kamionarja je glih tolk njegova kot moja al pa od koga drugega tako, da naj se po?as mal obvladajo pa po?akajo nekaj ur pa bo ne pa da bo vse stalo zarad zdrsnjenih kamion.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/tudi-danes-bo-snezilo-s-cetrtka-na-petek-pa-bo-v-24-urah-padlo-do-40-centimetrov-snega.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Nem?iji in Avstriji me niso nikoli izlo?ili, pa so ble take razmere, da sem se raje sam ustavil...

V SLO je problem, ker je veliko tujcev s slabimi gumami...problem bi enostavno re?ili na mejah...

Je pa DARS kriv, da so ceste slabo splu?ene... Ko je 15 let nazaj ?la cesta ?e ?ez Trojane in ni bilo avtoceste, je bila cesta od CE do Vranskega katastrofalna, od Vranskega do Blagovice je bilo kot v Kaliforniji, od Blagovice v LJ pa spet kriza...ker sta 2 tovornjaka neprestano plu?ila in posipavala... Da se, ?e se ho?e...

?e je cesta posipana s soljo in se vozijo po njej tovornjaki, se sneg hitreje topi, kot pa ?e se samo osebni avti vozijo...

Da se meje zaprejo, je na?eloma prav, bi pa morali promet ustaviti, ko bi razmere na cestah to zahtevale...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej 90% zastojev je zaradi te?kih vozil in klele se lohka kamionarji na glavo postavte pa tega dejstva ne boste spremenili. Je pa? treba po?akat in v tem ?asu bo DARS uspel tudi splu?it kot se zagre da bodo vsi normalno pri?li na cilj. Jebat ga, a ni bolj? po?kat na po?ivali??u ali pa sploh ne ?tartat kot pa da obti?i? na nekem klancu al pa celo zdrsne? v jarek ter naredi? dodatno ?kodo in stro?ke re?evanja ter kazni. To je preprosta logika, ki jo razumejo ?e malce starej?i otroci, da v?asih pa? ne more? z glavo skozi zid - ampak starej?i kot je folk bolj se za?ne obna?at kot tisti tami?keni vrti?karski otroci ter rinejo z glavo skozi zid pol pa vse skup zajebejo in zjebejo kriv je pa vedno nekdo drug.

 

Izlo?ajo tudi v Nem?iji in v Avstriji, da ne spomnim na Italijo, ki je celo dr?avo zaprla lani al pred lani zaradi 15cm snega.

 

Pa da ne bom izgledal kot DARS-ov PR bom tudi njih okurcal in sicer, ?e bi plu?ili s hitrostjo 60km/h in ne s 30km/h bi lahko v istem ?asu ?li 2x po isti cesti in bi dejansko bolje s?istili cesto in poleg tega sami s svojim plu?enjem ne bi delali zastojev. Pred leti so lahko plu?ili s tako hitrostjo dokler se ni na?el en pametnjakovi?, ki je to prepovedal, ?e?, da se lahko oprema (plugi) uni?ijo tako, da imamo zdaj to kar imamo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Nem?iji in Avstriji me niso nikoli izlo?ili, pa so ble take razmere, da sem se raje sam ustavil...

V SLO je problem, ker je veliko tujcev s slabimi gumami...problem bi enostavno re?ili na mejah...

Je pa DARS kriv, da so ceste slabo splu?ene... Ko je 15 let nazaj ?la cesta ?e ?ez Trojane in ni bilo avtoceste, je bila cesta od CE do Vranskega katastrofalna, od Vranskega do Blagovice je bilo kot v Kaliforniji, od Blagovice v LJ pa spet kriza...ker sta 2 tovornjaka neprestano plu?ila in posipavala... Da se, ?e se ho?e...

?e je cesta posipana s soljo in se vozijo po njej tovornjaki, se sneg hitreje topi, kot pa ?e se samo osebni avti vozijo...

Da se meje zaprejo, je na?eloma prav, bi pa morali promet ustaviti, ko bi razmere na cestah to zahtevale...

Ka mene to raz.....niso spluzene....

Kak moramo sedaj imeti vse ceste z el grelci pod asfaltom da bo vse ok? Zimske razmere so zimske razmere! Nalet snega, plundra tudi skorja snega, cel sneg

Kdor po tem ne zna voziti naj ne vozi! Ne ae pa na dars pizditi, potem najbolje da na 10m stojijo s puhalnikinkot na smucarskih skokih za nalet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko so kje ?ist zaprli ceste, vem pa, da sam nisem NIKOLI bil izlo?en...?e smo stali, smo stali VSI...uro ali dve, potem smo se pa vsi peljali naprej... Vmes so pri?li neki kot rde? kri? in so delili vodo ali sendvi?e ( ?e se je dlje ?akalo ) in smo stali VSI.

 

Je pa res, da se lahko plugi uni?ijo, ker imamo slabe ceste in ?trle?e pokrove ja?kov...

 

Pa ?e nekaj...lani ali predlani je bil hud mete? ?ez vikend...sobota popoldan in nedelja...zastoji nenormalni pa tud enga tovornjaka ni na cesti blo...so bli zdrsi...nesre?e... Pa so se ne vem na naj vse zgovarjal... So tud tovornjakarji...lastniki tovornjakov bumbarji, ker ne montirajo pred zimo novih zimskih gum na avte... ?e lastnik re?e pelji, mora voznik peljat...verjemite, da tudi voznikom tovornjakom ni enostavno, bi raje stali, kot v nenormalne razmere rinli... ?e bi bila sankcija odvzem licence lastniku in brez kazni za voznika, bi vsi tovornjaki stali v takem vremenu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so pa lastniki taki bumbarji, potem je pa bolje da se ne vozi sploh...

 

dajo ti na izbiro, "al bo? peljal, al pa dobi? knjigo..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha in pol pa ?e sam pla?uje? za uni?en kamion, a ne? Ker si peljal po nareku? Super res.

ma kaj uni?en kamion, ubije? se lahko ali koga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jutro, Boss. Mislim, da sem ti to enkrat ?e dopovedoval, pa takrat nekako nisi razumel.

 

Je pa res, da najve? te?av naredijo... Kako naj napi?em... Recimo temu severo-vzhodni tovornjaki, ki pridejo k nam v takem voznem stanju, da so bolj za na odpad kot pa za na cesto in s pnevmatikami, ki so gladke kot ple?a mojega strica... Potem so pa kar vsi tovornjaki podvr?eni istemu tretmaju - vsi dol s ceste.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.