Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

No po prihodu s Primorske ugotovim, da sem bil na poslovilni furi s ?kodo, jutri baje nova pride....slu?ila je vsakemu namenu.

 

 

A to je za v jamralnik? Je to posledica afere "dizelgate"? Saj te Skode se nimas prav dolgo ...  sramezljiv

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je za v jamralnik? Je to posledica afere "dizelgate"? Saj te Skode se nimas prav dolgo ...  sramezljiv

?e si navezan ja.....no pride enaka naslednje generacije, loh sam bolj?.

Je pa to multi-share avto sedaj, ki je sedaj vsak dan na cesti. Pa? nas je ?e 30....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si navezan ja.....no pride enaka naslednje generacije, loh sam bolj?.

Hmmm ni glih za ra?unat na to... recimo Golf VII je slab?i od Golfa VI - cenej?a izdelava in ve? dobi?ka za VW. To je ?isti nateg kupcev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem pa danes naredil cca 400km z enim silno povpre?nim ali pa celo podpovpre?nim novim avtom. :huh:

 

Toyota Auris z osnovnim bencinarjem 1.33 in 99KM

 

Tole je ?iv obup, motor ?ist neodziven, kot da bi ?etrt konjev vleklo v nasprotno smer. Poraba pri AC hitrostih 8,5l/100 km saj se motor vrti s 4000 obrati pri 130km/h. Hrup neznosen in utrujajo?, tako da sem nazaj grede obupal, spustil hitrost na 110km/h, da je bilo vsaj znosno in spravil povpre?no porabo na 8,1 l/100km.

 

Dnevne lu?i brez avtomatike, tako da v bistu je bilo ?e dobro, da ima takrat izklopljeno osvetljevanje armaturke, da v tunelu vidi?, da si brez lu?i. Sem mislil, da bom zadevo re?il tako, da pri?gem lu?i pa ko jebe dnevne a mi avto veselo zatemni vse displeje in ko se je malo razjasnilo nisem videl ni? na njih. Ni nobenega gumb, da bi lahko poja?al svetlobo na displeju tako kot je recimo pri Mazdi.

 

Sicer nisem stilni nerga? ampak armaturka je brez logike in s ?isto preve? linijami, prelomi, vogali, kjer se okrogline sre?ujejo z ostrimi ravnimi ?rtami. V glavno ?isto preve? vsega, ki ubije dober ob?utek za volanom, ki ima v skrajni legi naprej komaj dovolj prostora za prste, da se ne zadanejo ob rob sen?nika ?tevcev.

 

Avtoradio je imel ?udno navado, da v kolikor je izgubil signal v tunelu je takoj poiskal drugo postajo, ki je recimo bila shranjena (seveda VAL 202). Nastavitve, da to ne bi po?el nisem na?el pri tem pa je bila mo? zvoka tako slaba, da sem, za normalno poslu?anje, moral dati do polovice na glas, da sem pri 130km/h sploh razlo?il zvok iz radija in da ga ni preglasil hrup motorja. Za equalizer pa sploh ?e niso sli?ali tako, da zvok je bil tak?en kot so si ga zamislili in?enirji ali pa sna?ilka na Toyoti.

 

Kazalec za optimalno prestavo je bil tudi zmeden, ?eprav je prvi (na katerega sem naletel), ki je imel vgrajen tudi g-meter in je znal tudi na manj?ih klancih predlagat prestavljanje v ni?jo za ?imbolj optimalno porabo. ?al se je pa to izkazalo, da ?e si ga ubogal je bil cel kaos. signal ka?e downshift, prestavim dol, a v naslednjem trenutku ka?e upshift. Pa sem spet ubogal in sva ponovila igrico - brezveze res, kot da te malo jebe.

 

Edina res pozitivna lastnost so bili sede?i na katerih tudi po treh urah in pol vo?nje nisem ob?util niti malo bole?in ali utrujenosti.

 

Ampak v globalu je v primerjavi z novo KIA Ceed s podobno mo?nim bencinarjem (vozil pred mesecem dni) je tale Toyota vsaj za razred slab?a in primerna bolj za upokojence in mogo?e za tiste, ki jim pa?ejo ?udni oblikovalski prijemi ter jih vozne lastnosti avtomobila ne zanimajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, od silnih novodobnih pogruntav??in mi gre na kozlanje;

 

http://www.moskisvet.com/clanek/rubrika/novice/adijo-kondomi-prihaja-wi-fi-kontracepcija.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil super duper router, nastavit pa tema. sramezljiv  sramezljiv

 

Karkol sem dobil prej v roke sem spedenal, tukaj pa je zaenkrat No GO. :vskalo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ena danes po dolgem ?asu pogledala na tale forum. Nato ugasnila vse skupaj in vzela kamero. Ko sem jo vpra?al, kaj je, pa odgovori samo: "Ah, ni?!" 

 

Zdaj premi?ljujem, da bi be?al od doma, preden se vrne...

Za vsak slu?aj vzemi LOPATO seboj, ker ona je verjetno vzela SEKIRO, ?e ?e ne MOTORKO.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vsak slu?aj vzemi LOPATO seboj, ker ona je verjetno vzela SEKIRO, ?e ?e ne MOTORKO.  :P

 

Ne, motorke zagotovo ne. ?e je pa vzela sekiro s seboj, bo pa spet kurja ?upica ali pa pi??an?ja obara za kosilo...

 

Kolikor sem kasneje ugotovil, jo je zmotila neka stava o tem, koliko kdo poje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sem jezen.

 

Na vse zgodi me je ?ena na sladko zaje**** :ne vem:

Vzamem namenski dopust, da cx5 zapeljem planinarit in u?ivat szi 4x4 pogonom, se oble?em, odpravim, i??em klju? od ciksa5 (ga ne najdem....), grem v gara?o in vidim, da avta ni! Fak :blink: ! Kli?em ?eno in mi pravi, ja dragi sem ?la z cx-5 v slu?bo :jezicek:

 

Na pa je ?lo 4x4 planinarjenje v maloro :vskalo:

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sem jezen.

 

Na vse zgodi me je ?ena na sladko zaje**** :ne vem:

Vzamem namenski dopust, da cx5 zapeljem planinarit in u?ivat szi 4x4 pogonom, se oble?em, odpravim, i??em klju? od ciksa5 (ga ne najdem....), grem v gara?o in vidim, da avta ni! Fak :blink: ! Kli?em ?eno in mi pravi, ja dragi sem ?la z cx-5 v slu?bo :jezicek:

 

Na pa je ?lo 4x4 planinarjenje v maloro :vskalo:

 

lp

 

Sej bo? ti na koncu kriv, ker ji nisi povedal, da rabi? avto... tko, da kr prprav se. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.