Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

or_fpm_crna.png.68cbbb488b7d3ab35780e7336d985212.png

pred 50 minutami je AmpeR napisal:

Kaj pa je o-ring?

To je gumica, točno določenega fi- ja in debeline. 

Vstavi se jo v utor, ponavadi je ta utor na kaki gredi. Skratka, to služi tesnenju vrtečih se strojnih elementov. Kupi se jih lahko v specializiranih trgovinah z ležaji in podobnimi trgovinami. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 1. 2022 ob 16:21 je AmpeR napisal:

Ok hvala. Se pravi servis, ker ne vem, kam bi to "nataknil". Nč podobnega ni tam.

Svetujem servis, da.

 

Pred kratkim je kolega imel podobno težavo na Lavoru. Poslovila se je črpalka. Ker je bila dražja, kot je bil vreden wap ga je vrgel v kanto in kupil novega.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Včeraj se je moj Samsung A40 odločil, da ne bo več sodeloval🤔 

Danes šel po drugi telefon. Edini na zalogi bil Šaomi.

 

Nisi nic zgresil z njim 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Slivka napisal:

Pa kaj imate to za ene mobitele? Moj CAT B-25 že od leta 2013 dela kot urica. Pa je preživel že marsikaj, celo to, da je padel z avta in sem ga potem še povozil...

Ah, nič... Slivka, ti nisi v koraku s časom. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

Ko sem se odpravljal iz službe, so mi sporočili, da je ena sodelavka naredila samomor. Punca je bila pri triindvajsetih že diplomirana medicinska sestra, dva dni po petindvajsetem rojstnem dnevu so jo pa našli obešeno...

Res hudo,moje sožalje.:(😓

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Slivka napisal:

Ko sem se odpravljal iz službe, so mi sporočili, da je ena sodelavka naredila samomor. Punca je bila pri triindvajsetih že diplomirana medicinska sestra, dva dni po petindvajsetem rojstnem dnevu so jo pa našli obešeno...


Še eno žalostno zaključeno življenje. Življenje je pogosto kruto. Niti ne vemo, kaj drugega muči.
S kolegi (nekateri s hudimi udarci ob izgubah) smo pred časom pripravili portal za prižig virtualne svečke. Če je komu vsaj malce v uteho, ji lahko prižge svečko na Candeli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 1. 2022 ob 22:16 je AmpeR napisal:

Bo servis. Motor je ok. Edino neka finta mora bit, ker 1x dela ok potem xxx ne ter potem spet bp pritisk.

 

Thx

Karantena mi ne da mira in zadevo sem še 1x celotno razkopal. Vse pošprical z megliotom, očistil in na koncu pošprical še z silikonskim sprejem. 

In ne moreš verjet. DELA😄😆.

 

Koliko časa pa bomo videli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Karantena mi ne da mira in zadevo sem še 1x celotno razkopal. Vse pošprical z megliotom, očistil in na koncu pošprical še z silikonskim sprejem. 

In ne moreš verjet. DELA😄😆.

 

Koliko časa pa bomo videli...

Škoda,da nisi posnel....☹️ Bi za naprej imeli rešitev na dlani.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je umrla najboljša stara mama, s katero sva bila dobesedno best frenda (skupaj pekla potico, kuhala vino, imela večurne debate, se smejala raznim prigodam).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Z M A J napisal:

Mi je umrla najboljša stara mama, s katero sva bila dobesedno best frenda (skupaj pekla potico, kuhala vino, imela večurne debate, se smejala raznim prigodam).

Moje sožalje Borut...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Z M A J napisal:

Mi je umrla najboljša stara mama, s katero sva bila dobesedno best frenda (skupaj pekla potico, kuhala vino, imela večurne debate, se smejala raznim prigodam).

Sožalje tud od mene

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.