Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 22 urami je AmpeR napisal:

Natankal in ugotovil, da s tem režimom vožnje mi pije 7,9L/100km.  Se pravi cca. slab liter manj in s tem privarčeval cca. 10€/tank.

Zdej pa vprašanje: Al se splača za motor tako vozit? Ta tank nisem niti 1x pohodil gasa do konca oz. motor spravil nad 2800 obratov, da občutiš konje in preluftaš motor. 

 

Če gledaš skozi računico se splača... če pa gledaš z občutki in uživancijo, kot jo pač bus dopušča je pa drugo zgodba. Jures je sicer nekoč trdil, da ta avto na relaciji pije 5,5. Ok recimo, da je mal pretiraval, ampak vseeno, da kljub temu, da imaš 4 kolesni pogon se men zdi tole fejst visoko - sploh ker praviš, da si "varčeval". :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

A grejo še komu na živce letos volilni panoji strank s temi glupimi obrazi?

Da o napol imbecilnih sloganih na njih, sploh ne izgubljamo besed.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes me med kolesarjenjem  tok napihal, 45km pa kar nekaj časa proti vetru. Me kolo zdaj nekaj časa ne bo srečal, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mogoče spomniš starih Tomosovih štiric in kasneje šestic, poedvsem poštarskih, ki so imele eno plastično zaščito za noge in en plastoček polkrožen "vetrobran", da je bil mopedist v zaveterju med vožnjo? No, kaj takega se na kolo zmontiraj, da te drugič ne bo napihalo... :)

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
Pred eno uro je Slivka napisal:

Eh, ja, mislim, da je moja žena zgubila ves smisel za romantiko. Jo pričakam v sobi z vrtnico v zobeh pa me vpraša kaj se je zgodilo z vazo...

Potem je očitno šala odnesla vraga in je nastopil čas, da se oba včlanita v DeSUS, ko bo potem koza sita in volk cel. :)))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni za jamrat je pa za POPIZDIT... 🥴

Moram iti v ZDA, da fašem kovid !!! 🙈

Začnem zjutraj nekaj kašlat, ker me draži v grlu, se testiram in glej ga zlomka POZITIVEN..... 😁 Zaenkrat ni hudega samo malo sem cotast.... :nevem:

16518522378811175420966514873199.jpg

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

Bini, morda si premalokrat cepljen?

 

Porihtaj se! :)

Zaenkrat sem ok,kaj bi bilo,če nebi bil cepljen pa ne ve nihče....🤔

pred 3 urami je AmpeR napisal:

Si še v USA? Al doma?

Sem od četrtka zjutraj doma,včeraj(petek) pa simptomi.....☹️

In sedaj sem v izolaciji en teden,da se odpočijem .....😊😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še sreča, da je ostalo vse celo.

 

Kako je pa kaj s teboj?

 

Mislim, ti se boš že zarasel, kolo pa če je polomljeno, je treba menjat ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(samo hec, da me ne bo kdo na CSD prijavil pa da pridejo naše otroke iskat...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.