Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Baba ga je nalomila pol pa prav, da je z biciklom padu... 🤪

 

Zdaj se lahko mal norca delam, k vidim, da ti ni nič hujšega, čeprav po modricah sodeč sem najprej mislil, da si najmanj ključnico zlomil al pa še kaj hujšega. :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je AmpeR napisal:

Je je vse na svojem mestu. Razen, da me vse boli... vseeno smo naredili 1533m višincev.

Ha,to me spominja name lani : " poču navikularko.... Ampak vseeno naredil stotko tisti dan " 😂😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je AmpeR napisal:

Res je sreča, da je ostala cela

20220509_200218.jpg

Model pade s kolesom ga prefukava se kotali mu ni nič, men spodrsne v hribih se obesim na roko si natrgam kito u rami 🤦‍♂️🤣

Popravljeno od TiEn
  • Haha 2
  • Zmeden 2
  • Žalosten 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Slivka napisal:

Da se pa s Krasa pelješ na Urgenco v Celje...

 

No, če bi prišel v Šempeter, bi se pa lahko "naključno srečala"...

 

In kaj si ušpičil?

Ah, tamali si je v termah Podcetrtek na otroškem tobogančku fanj presekal glavo.... 

V CE so ga lepo poštimali...

pred 2 urama je TiEn napisal:

Model pade s kolesom ga prefukava se kotali mu ni nič, men spodrsne v hribih se obesim na roko si natrgam kito u rami 🤦‍♂️🤣

Pa to ni še nič. Pa en borovc mi je bil napoti in sem ga z to ramo zajungal🤪😬🥴😵💫. Pa letel po strmini in pristal z čelado v tresi... 

Nimaš kaj, če je sreča je ok. Če ne pa...

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja…. Kar priznaj, da te je zena prebutala ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadaljujem v tej temi (iz tiste za covid kjer sem jamral o vrocini in ostalem).

 

Torej sel na pregled scitnice. T3 in T4 sta se precej popravila, toda UZ je vseno pokazal da ni vse ok.

Diagnoza: Kronični limfocitni tiroiditis (Hashimoto)

 

Naceloma ker je vse dokaj ok, bo zaenkrat brez zdravljenja samo redni pregledi.

  • Všeč 1
  • Žalosten 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pripravim našo petko za jutri za pot (operem, posesam, natankam, montiram kljuko, pripnem tovorno prikolico, na prikolici zamenjam tablico, naložim prikolico, naložim "rekvizite",...).

 

Pa začnem premišljevati, da bi mi prav prišla ena pomoč. In vprašam enega možakarja iz sosednje vasi, če bi šel z menoj. Odgovori, da ne more in mi da številko nekoga tretjega, da on bi pa lahko šel in da naj mu že v štartu rečem, kje sem dobil številko.

 

Dobro, pokličem, povem, kje sem dobil številko in da moram jutri v Sevnico in da bi rabil nekoga močnega in pogumnega... Možakar me kar prekine in reče, da naj kar takoj pridem k njemu pa se bova zmenila in mi da naslov. Sedem na moped in pridem do njega. Pozvonim, odpre, rečem, da sem ga malo prej klical, ker jutri potrebujem nekoga močnega in pogumnega. Možakar me povabi noter in vpraša, o čem se gre. Pa začnem:

- "Jutri zjutraj ob štirih štartam na pot do Sevnice, kjer naj bi bil ob 630, tam..."

Pa me možakar prekine in reče, da naj stopim za njim v dnevno, da mi nekaj pokaže. Grem tja in možakar iz nekega predala potegne "boksar". Mi razloži, da ga je ravno prejšnji teden dobil in da je zelo zadovoljen.

Nadaljujem, da bi torej tam v Sevnici potreboval pomoč enega močnega in pogumnega, ker...

Pa me možakar spet prekine in reče, da naj stopim z njim v garažo (ki je del hiše). Tam mi pokaže zračno puško (mislim, da Slavija šeststo in nekaj). Nato pokaže na prazno plastično flašo, ki stoji na sosednjem dvorišču na mizi (kakšnih 40 metrov). Nabije puško, pomeri in - flaša se zvrne.

Nadaljujem, da bi torej tam v Sevnici potreboval pomoč enega močnega in pogumnega, ker...

Pa me prekine in mi pokaže samostrel, ki ga ima v garaži. Dobro, si ga ogledam in nadaljujem, da bi torej tam v Sevnici potreboval pomoč enega močnega in pogumnega, ker grem iskat čebele in ko jih naložimo v panje je to treba nest do prikolice in ne spustiti tudi, če roj besnih čebel leta naokoli.

 

Na lepem je bil možak ves bled in začel jecljati, da nima časa ker da mora na nek važen trening in da se zmenijo nekaj pomembnega in kar potit se je začel...

 

Eh, pogum pa tak.

 

Nazadnje sem dobil enega starejšega možakarja, ki bo šel jutri z menoj v Sevnico. In ki ga ni strah...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 5. 2022 ob 9:55 je Slivka napisal:

Kako se pa meni ta teden vleče, kar ni ga konca...

Js se pa še nism dobr okol ubrnu pa ga je blo konc. 

Js sm tko skor vsak dan v Preboldu....

A si čebelar da si čebele selil?

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.