Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 4 minutami je AmpeR napisal:

Kaj pa vem, kam naj bi to napisal... Včeraj smo bli v Ikei LJ in tam v eni "sobi" za xx m/2 na kavču videli dve lejzbiki, ki sta si dali duška😁. Vse ok ma je blo šlatanja, lizanja..... prav za xxx film.

Ne vem no?! Sicer nisem lih iz hribov doma ma, kaj to je normalno za LJ?

In ti si najbrž mižal zraven. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni smel gledat… je bila verjetno zraven zena pa mogoce celo otroci ;)  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Kaj pa vem, kam naj bi to napisal... Včeraj smo bli v Ikei LJ in tam v eni "sobi" za xx m/2 na kavču videli dve lejzbiki, ki sta si dali duška😁. Vse ok ma je blo šlatanja, lizanja..... prav za xxx film.

Ne vem no?! Sicer nisem lih iz hribov doma ma, kaj to je normalno za LJ?

 

Seveda je to za Ljubljano normalno. Saj so že Pankrti peli: "Ljubljana je bolana"...

 

In kaj se ti pritožuješ? V začetku maja si bil pisan kot LGBTQ zastava. Sem mislil, da si "njihov" in da si šel na poslikavo telesa in da delaš reklamo zanje...

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Kaj pa vem, kam naj bi to napisal... Včeraj smo bli v Ikei LJ in tam v eni "sobi" za xx m/2 na kavču videli dve lejzbiki, ki sta si dali duška😁. Vse ok ma je blo šlatanja, lizanja..... prav za xxx film.

Ne vem no?! Sicer nisem lih iz hribov doma ma, kaj to je normalno za LJ?

To so testirali če se vonj ribe prime na sedežno :)

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker smo v čebelnjaku končali, sem na prikolico naložil kosilnico in šel kosit travnik. Pokosim, spet naložim kosilnico, se vračam in mi z desne prileti trop divjih svinj. Avtomatično se umaknem k levemu robu, a se je škarpa podala, BTjka zdrsne dol in nasede. Pride en sovaščan s Štore 504, pa je bilo premalo. Kličem še drugega s Same Delfino 32, ki je imel gozdarsko vitlo. Po treh urah je BTjka spet na cesti...

  • Všeč 3
  • Začuden 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

Ker smo v čebelnjaku končali, sem na prikolico naložil kosilnico in šel kosit travnik. Pokosim, spet naložim kosilnico, se vračam in mi z desne prileti trop divjih svinj. Avtomatično se umaknem k levemu robu, a se je škarpa podala, BTjka zdrsne dol in nasede. Pride en sovaščan s Štore 504, pa je bilo premalo. Kličem še drugega s Same Delfino 32, ki je imel gozdarsko vitlo. Po treh urah je BTjka spet na cesti...

V slogi je moč. samo da je BTjka ok :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa ima. So mi govorili, naj ne jemljem dizelaša, ker so dragi stroški vzdrževanja, pa nisem poslušal. Zdaj pa imam.

 

Ko sem nasedel, sem udaril katalizator. In ga je očitno sesulo. To še ni najhujše. Satovje je nato porinilo v izpušni lonec in ga zabasalo. Avto sedaj v garaži na kanalu, vrez izpuha. Zadnji lonec je 950€, čas dobave 10 dni. Za katalizator se pa sploh ne ve, kakšna je cena...

  • Začuden 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Slivka napisal:

Zdaj pa ima. So mi govorili, naj ne jemljem dizelaša, ker so dragi stroški vzdrževanja, pa nisem poslušal. Zdaj pa imam.

 

Ko sem nasedel, sem udaril katalizator. In ga je očitno sesulo. To še ni najhujše. Satovje je nato porinilo v izpušni lonec in ga zabasalo. Avto sedaj v garaži na kanalu, vrez izpuha. Zadnji lonec je 950€, čas dobave 10 dni. Za katalizator se pa sploh ne ve, kakšna je cena...

950€ za lonec? a je zlat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako se projekt lakiranja platišč ni izšel po željah in je zdaj vizualno velikost platišča 'padla' z 19 na 16-palcna, heh 

IMG_20220617_152110.jpg

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Nekako se projekt lakiranja platišč ni izšel po željah in je zdaj vizualno velikost platišča 'padla' z 19 na 16-palcna, heh 

IMG_20220617_152110.jpg

men nekak ne potegne vijolčna, mogoč če bi mel kromirano bi bol pasal.

pred 3 urami je Slivka napisal:

Najbrž bo kaj v povezavi s polprevodniki, saj je to v tretjini primerov razlog za visoko ceno...

 

Je pa res, da je izpušni lonec za BTjko kar spodobno velik. Ampak 950€ je pa vseeno malo preveč. Pravzaprav kar veliko preveč...

ne vem kakšno BTjko točno imaš, sam čez lužo se od 550$ naprej prodajajo. za 1400$ dobiš komplet izpuh s katalizatorjem,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Mraušk Mčk napisal:

To paše k barvi diskov ko se pregrejejo

mogoč, sam kombinacija barve na felgi (vsaj na sliki) mi ne paše, lahk da je v živo in na soncu čist drugač vidit. je pa res da vsak svoj okus :). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Boss napisal:

Ponovi vajo in na srebrno nazaj, ni druge al pa pač ne gledat feltn.

Rossi rumen rob bil prej, ful izstopajoče, ampak sem se naveličal. Srebrna je z drugim imenom DeSUS barva, beri; dowgcajt. :))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Mraušk Mčk napisal:

jutri bo čudežno kar naenkrat goriva kolikor hočeš

pač, vojno dobičkarstvo

ampak za to smo se boril

Saj je prav, da se cene goriv dvignejo, da se malo te kolone s cest spuščajo. Ker to sedaj ni podi no več ničemur. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.