Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 14 urami je Alex napisal:

Saj je prav, da se cene goriv dvignejo, da se malo te kolone s cest spuščajo. Ker to sedaj ni podi no več ničemur. 

Jodlarjem bi bilo potrebno upalit nadzor na meji, pa da imajo kolono do Ferlaha

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko kdo to razloži, kako je to možno?

Dva dni nazaj sem bil službeno na xy lokaciji, kjer sem opravljal svoje delo. Tam pa so imeli še prodajalno očal (optika). Lastnika sem vprašal, če imajo kaka športna očala za na MTB in sledila je debata o teh očal.... 

 

Danes pa mi FB ponuja oz. vsiljuje reklame za točno taka očala raznih ponudnikov?!?!?! Pa nisem prav nič guglav glede tega na spletu.

 

Kako je možno? FB trgovska Udba vse prisluškuje? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor je meni znano ne prisluškuje a ve pa kej si bil. Prikazuje ti tudi stvari ki so jih guglali ljudje s katerimi se družiš in ti potem to prikazuje, da se lahko pogovorajate o istih temah.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je AmpeR napisal:

A mi lahko kdo to razloži, kako je to možno?

Dva dni nazaj sem bil službeno na xy lokaciji, kjer sem opravljal svoje delo. Tam pa so imeli še prodajalno očal (optika). Lastnika sem vprašal, če imajo kaka športna očala za na MTB in sledila je debata o teh očal.... 

 

Danes pa mi FB ponuja oz. vsiljuje reklame za točno taka očala raznih ponudnikov?!?!?! Pa nisem prav nič guglav glede tega na spletu.

 

Kako je možno? FB trgovska Udba vse prisluškuje? 

V bistvu, če imaš vedno pri sebi telefon, vedo več o tebi kot ti sam. Vedo vse, kje si bil, kaj si kupoval, na katerem bankomatu si dvignil denar, če si bil s kako ljubico kje naskrivaj. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Bil si na taki lokaciji,kot je predhodnik napial in to je to👍

Pojdi s punco v gozd n se pogovarjajta o likanju,ki te jutri čaka doma🥴 pa boš videl,če ti bodo pošiljali ljutri ikalnike😉

 

"likanja" maš tut več vrst :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

V bistvu, če imaš vedno pri sebi telefon, vedo več o tebi kot ti sam. Vedo vse, kje si bil, kaj si kupoval, na katerem bankomatu si dvignil denar, če si bil s kako ljubico kje naskrivaj. 😊


To velja predvsem za mobilnike z Android OS… Ce recimo pogledam Googlov timeline >> http://maps.google.com/maps/timeline so tam samo lokacije, kjer sem bil takrat, ko sem imel pri sebi mobilnk z Androidom…

 

image.png

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je AmpeR napisal:

Še vedno mi ni jasno, kako mi FB ponuja mtb očala, ki spreminjajo temnitev. O tem vsa se z lastnikom pogovarjala.

 

 

Med Covid cepljenjem ali dimnikarjenjem po nosu, so ti vgradili čip, ki bere misli in sporoča dalje kaj ti v glavi dogaja. :)))

  • Haha 3
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Z M A J napisal:

Med Covid cepljenjem ali dimnikarjenjem po nosu, so ti vgradili čip, ki bere misli in sporoča dalje kaj ti v glavi dogaja. :)))

Oh ti čipi. Zaradi tega zdaj še čakam na nov avto... Pravijo, da so jih vse porabili za dimnikarjenje😁

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je AmpeR napisal:

Še vedno mi ni jasno, kako mi FB ponuja mtb očala, ki spreminjajo temnitev. O tem vsa se z lastnikom pogovarjala.

 

 

 

Nekdo je napisal, da FB ne posluša, ampak ti vsem tem aplikacijah daš dovoljenje za dostop do mikrofona. Tudi meni je že pokazalo dostikrat specifičen oglas...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole s poslušanjem mi je pa malo huda. A to pomeni, da imajo za okoli 5 miljard pametnih telefonov nekje še 5 miljard ljudi, ki jim prisluškujejo? In to domačinov, ker drugi jih ne bi razumeli. Mislim, bil sem priča, ko sta se dobila dva prava Slovenca. Eden je bil iz Liveka pri Kobaridu, drugi pa iz Kančefcev (al nekaj takega, nekje pri Madžarski meji). Med seboj sta se pogovarjala angleško, ker slovensko ni šlo... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Tole s poslušanjem mi je pa malo huda. A to pomeni, da imajo za okoli 5 miljard pametnih telefonov nekje še 5 miljard ljudi, ki jim prisluškujejo? In to domačinov, ker drugi jih ne bi razumeli. Mislim, bil sem priča, ko sta se dobila dva prava Slovenca. Eden je bil iz Liveka pri Kobaridu, drugi pa iz Kančefcev (al nekaj takega, nekje pri Madžarski meji). Med seboj sta se pogovarjala angleško, ker slovensko ni šlo... 

 

Ne, za te poslušanje so algoritmi in posebne aplikacije.

Se vid, da si s hribov 😀

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravega Prleka še v živo ne zastopiš, ne pa da ga bo neki algoritem. Imaš glasovno upravljanje določenih reči, pa je sama zmeda - in to, ko govoriš direktno v mikrofon. Bo pa algoritem prepoznal prek mobitela, ki ga imaš v žepu? Ta mi je malo huda, no. Kakorkoli, mislim, da to ne drži. Glej, jaz imam mobitel ves čas pri sebi. Še ponoči, ker imam na mobitelu budilko. Če bi to držalo, bi meni in moji ženi ves čas pošiljali reklame za kondome...

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.