Skoči na vsebino

Mazda crkuje


Priporočeno sporočilo

Danes zjutraj se peljem na ?iht, ko se ustavim na prvem semaforju(kak?n km stran) se mi avto ugasne, po ponovnem v?igu se postopek ponovi, vse dokler mu nedodam nekaj gasa. Ko se ponovno ustavim, ker naletim na kolono se mi mazdica ponovno ho?e ugasnit,vendar ji to prepre?im z dodajanjem gasa, to se mi ?e parkrat ponovi... Skrbi me tudi to, da ko sem jo posku?al malo stisniti, da vidim ?e je vse uredu, ni vlekla kokr bi mogla oz. je zgubljala mo?, tko da me res skrbi da ni nekaj narobe s turbino. ?e je imel kdo podobne te?ave oz. ?e ve kaj bi lahko blo, ga prosim da mi to ?imprej sporo?i kajti ob 13-ih imam namero it na Cosmos, pred tem pa bi rad imel kak?ne dodatne informacije.

 

 

Vnaprej se vam zahvaljujem za vse odgovore.

 

lp, VRDO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najverjetneje merilec pretoka zraka.

 

 

 

 

ps. ?e je povej, mogo?e je kaka ugodna ? varijanta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Hvala ti, bom vidu kaj mi bojo na Mazdi rekl, a mogo?e ve? kok to stane oz. za kok ga lahko ti dobi??

 

Dobim pod ugodno, cca 50% cnej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.