Skoči na vsebino

Istrabenz plini zni?al ceno avtoplina na 0,6?


Sishi

Priporočeno sporočilo

Vesela novica za lastnike vozil na avtoplin. Istrabenz plini je zni?al ceno iz 0,7 na 0,6? za liter :bravo:

Trenutno so to le ?rpalke v Celju, Kopru in Mariboru. Vozniki iz teh krajev obvezno tja tankat!

Lahko bi tudi Petrol kaj v to smer naredli... <_< ...pa nova vlada tud <_<

 

Pa ?e ?lanek:Na pot z vozilom prihodnosti!

http://24ur.com/novice/slovenija/na-pot-z-...rihodnosti.html

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vesela novica za lastnike vozil na avtoplin. Istrabenz plini je zni?al ceno iz 0,7 na 0,6? za liter :bravo:

Trenutno so to le ?rpalke v Celju, Kopru in Mariboru.

Lahko bi tudi Petrol kaj v to smer naredli... <_< ...pa nova vlada tud <_<

 

U 3PM kdaj bom lahko plin tankal ?e v Dom?alah/na Viru. Potem bom resno za?el razmi?ljati v to smer prej se mi ne spla?a. :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Petrol, pri Sparu. Samo ne vem ?e ?e deluje, napeljano imajo vse.

 

Glede na spisek spodaj o?itno ?e ne. :(

 

No saj ?e pogledamo spisek je videti, da za nekoga, ki potuje ?EZ sLOVEnijo je lepo poskrbljeno po?asi pa vidim, da bo tudi za vse, ki niso v bli?ini ve?jih mest. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo tole sli?at, grem en dan pogledat v Ribnco (pri Ilirski, da ne bo pomote) :bravo:

 

Kok pa avto na plin potihm laufa, to je pa noro, upam da bo enkat tut na?a oblast ugotovila, da je zadeva ekolo?ko neki ?ist druzga kot benz, ne pa da gledajo samo na lastne malhe, presneti smradi voluharski! <_<:whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene plina so sramotno visoke. V preteklosti (davni) so bile v razmerju 1:2. Gre za zlorabe ta velikih firm, ki si s plinom dodatno popravljajo dohodke. ?e to, da ima nekdo v Ribnici plin po 0,55? pove, da so nabavne cene ?e vedno v nekdanjih razmerjih. Tu bi morala dr?ava nekaj narediti, saj ne gre za male nepomembne stvari. ?e ?elimo zmanj?ati emisije toplogrednih plinov, bi morala nekoliko stopiti na prste tistim, ki reklamirajo izpuste iz avtomobilskih "dimnikov" z ro?icami, po drugi strani pa zlorabljajo razmere na trgu in dodatno solijo cene plina. Na Petrolu v Kopru sem nedavno videl ceno 0,726?/l plina. To prav gotovo destimulira vgradnjo plinske naprave, ki se ne izpla?a niti po 100.000 prevo?enih km.

 

O?itno prodajajo tudi PRIMA PLIN :angry::angry::angry:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene plina so sramotno visoke. V preteklosti (davni) so bile v razmerju 1:2. Gre za zlorabe ta velikih firm, ki si s plinom dodatno popravljajo dohodke. ?e to, da ima nekdo v Ribnici plin po 0,55? pove, da so nabavne cene ?e vedno v nekdanjih razmerjih. Tu bi morala dr?ava nekaj narediti, saj ne gre za male nepomembne stvari. ?e ?elimo zmanj?ati emisije toplogrednih plinov, bi morala nekoliko stopiti na prste tistim, ki reklamirajo izpuste iz avtomobilskih "dimnikov" z ro?icami, po drugi strani pa zlorabljajo razmere na trgu in dodatno solijo cene plina. Na Petrolu v Kopru sem nedavno videl ceno 0,726?/l plina. To prav gotovo destimulira vgradnjo plinske naprave, ki se ne izpla?a niti po 100.000 prevo?enih km.

 

O?itno prodajajo tudi PRIMA PLIN :angry::angry::angry:

 

Podpis

 

P.S. Mislim da so drugod po Evropi 1:2...kao neka direktiva...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve koliko je pa pri sosedih? Hr,It,Au,Mad.? :whatever:

 

Ina plin je po 0,4713 ?/l.

Glede na to, da je gorivo na HR dra?je kot pri nas, je to ?e en dokaz o "ekolo?ki" usmerjenosti na?ih prodajalcev goriv. :angry::angry:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ina plin je po 0,4713 ?/l.

Glede na to, da je gorivo na HR dra?je kot pri nas, je to ?e en dokaz o "ekolo?ki" usmerjenosti na?ih prodajalcev goriv. :angry::angry:

 

gorivo na HR je cenej?e ku pri nas ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdel da imajo Kravatarji dra?ji benz kokr mi, pa to ne od danes, ?e lep cajt! :danzoman:

 

Ne dovg nazaj sm se prov ?udu, ko sm vidu, da mamo razen Rusije, v Evropi mi najcenej? te derivate! :whatever::P

 

http://www.amzs.si/?podrocje=18

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdel da imajo Kravatarji dra?ji benz kokr mi, pa to ne od danes, ?e lep cajt! :danzoman:

 

Ne dovg nazaj sm se prov ?udu, ko sm vidu, da mamo razen Rusije, v Evropi mi najcenej? te derivate! :whatever::P

 

http://www.amzs.si/?podrocje=18

 

Saj v tem je poanta, da imajo HR vsa goriva dra?ja, le plin je cenej?i. Torej je nekaj hudo narobe z ekolo?ko zavestjo na?ih ?eikov. Imam vtis, da jim ni preve? do tega, da bi se uporaba plina pri nas preve? raz?irila. :angry::angry:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.