Skoči na vsebino

Obna?anje lastnikov nekaterih znamk


Carr

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem.

 

Pred kratkim sem sli?al rezultate ene raziskave (ve? o njej ne vem), po kateri se vozniki oziroma lastniki BMW-jev v prometu najbolj objestno obna?ajo. Moram re?i, da so tudi po mojih opa?anjih v prometu vsaj tri?etrt konfliktnih situacij v zadnjem ?asu povzro?ili vozniki BMW-jev in Audijev.

Kaj menite o tem in kak?ne so va?e izku?nje? Ali je kaj resnice na tem ali je to le ?e ena tistih brezveznih in zavajajo?ih raziskav?

Pa ?e to. Tema ni usmerjena zoper nikogar izmed vas, ki imate BMW-je in Audije. Res ne. Tudi sam ne maram posplo?evanja. Zanimajo me samo va?e mnenje in izku?nje?

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 70
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zanimiv je un vic o tem, da je Slovenec kupil Audija in umrl od lakote. :P V slu?bi imamo enega, ki je imel prvo generacijo A3 brez vse opreme (ne niti klime) ampak mel je pa Audija. No zdaj je pa nabavil zadnji model A3 in o?itno nima za original ratkape ker ima ene grde u 3pm. Ko ga je sodelavc vpra?al zakaj jih nima je izjavil, da jih nimajo na zalogi ker ima 16 col, najve?ji hec pa je, da se je taisti sodelavec zanimal so mu rekli, da za 15 col nimajo, 16 pa.

Ampak ma pa Audija. :rispekt::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem.

 

Pred kratkim sem sli?al rezultate ene raziskave (ve? o njej ne vem), po kateri se vozniki oziroma lastniki BMW-jev v prometu najbolj objestno obna?ajo. Moram re?i, da so tudi po mojih opa?anjih v prometu vsaj tri?etrt konfliktnih situacij v zadnjem ?asu povzro?ili vozniki BMW-jev in Audijev.

Kaj menite o tem in kak?ne so va?e izku?nje? Ali je kaj resnice na tem ali je to le ?e ena tistih brezveznih in zavajajo?ih raziskav?

Pa ?e to. Tema ni usmerjena zoper nikogar izmed vas, ki imate BMW-je in Audije. Res ne. Tudi sam ne maram posplo?evanja. Zanimajo me samo va?e mnenje in izku?nje?

 

LP A

 

Moram re?i, da tudi sam ?e dlje ?asa opa?am isto pa tudi no?em posplo?evat. Po objestnosti prednja?ijo vozniki BMW-jev in Audijev oz. vsaj sam imam take izku?nje. ?e je pa tudi raziskava to potrdila, potem pa ?e mora bit nekaj na tem... :unsure:

 

Poznam pa osebno kar nekaj voznikov z omenjenima znamkama, ki so pa ?ist vzorni oz. jih ne bi uvrstil med omenjene objestne?e. :)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K obema znamkama bi dodal ?e skoraj vse krave - SUV-je. Ti vozniki vidijo ostale soudele?ence v prometu samo takrat, ko jih gledajo <1m pred sabo na AC, na prehitevalnem pasu, z utripanjem dolgih lu?i.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekdo mi je enkrat reku, da tisti, ki nimajo okusa in preve? denarja si pa? kupjo BMW ali pa Audija preprosto zarad tega, ker pomenita nek statusni simbol...verjetno je nekaj na tem, je pa zihr ?e ve? na tem, da ko tam pritisne? verjetno tista ketna notr kr posko?.....tko da tko kot nam kdaj neka stvar da posebno “mo?“ tko mogo?e tisti, ki kupjo te avtomobile iz tega razloga, da se po?utijo bolj pomembne izra?ajo svoje travme in potem divjajo in blendajo na cesti...se pravi nekako izra?ajo zani?evanje do “kmetov“ ki nimajo dost denarja za take avtomobile ali pa so “debili“ in ga ne gonijo....eeeeemmmmmm....who's the idiot here!? prav privo??ljivo se smejem divjakom, ki jih ustavjo minute po tem ko skoraj 200 mimo mene prgonjo in ?e prej objestno blendajo, da ?lovk s svojih bogih 150 na uro ?e normaln prehitet ne more brez da bi adrenalin pumpal kdo se bo v rit zagonu....skratka v dana?njem svetu je pa itak tolk zafrustrirancev okol nas tko da se ne ?udim ?e je velik izmed teh ravno velik del nestrpnih voznikov.

Je pa res da ma? idiote pri vseh znamkah....vsak zna na gas pritiskat, zame je pa dober voznik le tisti, ki zna v o?eh svojih sopotnikov pridobit spo?tovanje in vzbudit neprecenljiv ob?utek varnosti.....k vsem kravam pa bi dodala ?e eno cvetko- na Jesenicah sem opazila pazte to- hummerja...XXXX neki registracija...izgleda, da je gangster situacija res huda, da mamo tok raz**** ceste, da bogi lastnik tistga avtomobila mora pa? na tisto makino pre?altat...res, huda đungla je tuki na gorenjskem....

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bi ?e dodala sam voznike VW-ov... Enkrat je mazda zarad butla v ?tirki letela s ceste, ampak obstala na vseh ?tirih, drugi? pa js zarad passata v drevo z motorjem :angry::angry:

 

Tak da ja, golfarji pa passatarji so groooooza!

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... skratka v dana?njem svetu je pa itak tolk zafrustrirancev okol nas tko da se ne ?udim ?e je velik izmed teh ravno velik del nestrpnih voznikov. ...

 

pa mislim, da niti ne toliko zafrustrirancev, kot pa 'samozvanih' pomembne?ev. Njihov moto je: "JAZ JAZ JAZ". To je vse kar je pomembno. Niti zakoni ne veljajo za njih. Mogo?e napisani ne, fizikalnim pa ne morejo uiti :hudicek: .

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekdo mi je enkrat reku, da tisti, ki nimajo okusa in preve? denarja si pa? kupjo BMW ali pa Audija preprosto zarad tega, ker pomenita nek statusni simbol...

ja ce si balkanc (slovenija do turcije)

tukaj je skor vsak tretji avto bmw serije 3 in ni noben status simbol in nc ne gonijo,

zanimivo da si audijevci isti kot v sloveniji - torej agresivci

 

s svojih bogih 150 na uro ?e normaln prehitet ne more

nazadnje, ko sem bil v SLO (sred septembra) sem z 150 prehitel vse po vrsti, izgleda, de se je vmes situacija spremenila

 

.....k vsem kravam pa bi dodala ?e eno cvetko- na Jesenicah sem opazila pazte to- hummerja...XXXX neki registracija...izgleda, da je gangster situacija res huda, da mamo tok raz**** ceste, da bogi lastnik tistga avtomobila mora pa? na tisto makino pre?altat...res, huda đungla je tuki na gorenjskem....

 

mogoce je hummer zanjga sanjski avto? vec k pol ljudi ne kupuje avte racionalno ampak emocionalno...

 

mi k mamo mazde spadamo v prvo kategorijo in zato mogoce ne razumemo tega :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

mogoce je hummer zanjga sanjski avto? vec k pol ljudi ne kupuje avte racionalno ampak emocionalno...

 

mi k mamo mazde spadamo v prvo kategorijo in zato mogoce ne razumemo tega :)

 

Jest sem pa na mojo mazdico prou ?ustveno navezana, da ve? :(:wub:

 

Druga? pa ja... Jest bi tut izpostavla predvsem bmw driverje. Pa nej bojo to stare gare od bmw-ja al pa najnovej?a 7ka. Raj jih brezkompromisno spustim naprej al pa kamorkoli, pa nej se.... no, bojo vsaj prvi pri v drevesu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja marsikaj je bilo napisanega glede. dozivim precej takih situaci ko se vozim po ac 120 in prehitevam kamion pol pa prileti mojster z novim bmwjem in mi zacne blendat naj se umaknem in ko prehitm kamijon ga spustim pol pa za njim se pa pri 180 userje ne upa vec.... ce mi nebi blendal pa nebi sel za njim

 

sicer naceloma vozim po predpisih, pa ne da se imam za vzornega voznika, tud men se kdaj strga pol pa res veljajo samo se fizikalni zakoni

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja marsikaj je bilo napisanega glede. dozivim precej takih situaci ko se vozim po ac 120 in prehitevam kamion pol pa prileti mojster z novim bmwjem in mi zacne blendat naj se umaknem in ko prehitm kamijon ga spustim pol pa za njim se pa pri 180 userje ne upa vec.... ce mi nebi blendal pa nebi sel za njim

 

sicer naceloma vozim po predpisih, pa ne da se imam za vzornega voznika, tud men se kdaj strga pol pa res veljajo samo se fizikalni zakoni

 

Tudi jaz tistim ki blendajo vra?am milo za ?ajfo in jim pol pri 150+ km/h blendam naj se umaknejo ker sploh ne vedo niti da ima avtocesta 2 vozna pasove in da levi NI rezerviran samo zanje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da imate podobne izku?nje :blink: .

Mene je k pisanju vzpodbudil ponedeljkov dogodek na ljubljanski obvoznici, ko je mladeni? v zgodnjih dvajsetih z Audijem A3 2.0 TDI z najmanj 18 "colaki" veselo cik cak prehiteval vse pred sabo - malo po levi, malo po desni. In to v ?asu prometne konice. Da smo se mu vsi umikali in se pri tem ?e skoraj drsali ob ograje, ga seveda ni niti najmanj motilo :blink::blink:?zmeden?

Meni se zdi, da je vse skupaj tudi malo posledica sprostitve uvoza rabljenih avtov, saj se iz tujine da dobiti BMW-je, Audije in podobne zadeve (v kakr?nemkoli stanju ?e) za relativno malo denarja. Tako lahko ?e "skoraj vsak" pride do "luksuznega" avta "premijske znamke" (ta izraz je tudi ena velika neumnost). Potem je pa treba na cesti pokazat, da se vidi razko?je... ?zmeden?

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, ce vam blendajo in se pustite pol v take "duele" niste nc boljsi...

 

Ej prehitev? kogarkoli pri 140 na uro in ti blenda, si ?e tako ali tako prehiter, pa ?e tipu ni jasno da ma? ?e nekoga pred sabo in NE more? iti hitreje in se umakniti, pol je pa res enako, kot pa ?e nima nobenega pred sabo in pelje 160 na uro pa prehitevalnemu in voznem pasu, jaz pa za njim in mu poblendam. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam zdaj ko pomislim meni noben nikol ne blenda

verjetno je kaksen vzrok za to :ph34r:

 

 

K te vidjo kako voz? je ?ist logi?no, da se ne upajo... :ph34r:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi na tole debato dal eno svojo globoko misel, da pa? ni avto(sploh pa ne znamka vozila) kriv, kak ga lastnik/?ofer vozi!

 

izbiro znamke pa tudi ni mogo?e oceniti glede na eno anketo med 300 ljudmi

 

je pa res, da vsak svojo kobilo hvali

 

dajmo raje vsak pri sebi razmislit, kolikokrat so drugi vozniki zaradi nas v nevarnosti, in se potrudimo, da se bomo nevarnim situacijam vedno poizkusili izognit

 

?al sem do sedaj do?ivel ?e ve? kriznih situacij in na ?alost tudi dve prometni nezgodi, vendar nikakor ne gre posplo?it, da je pa zaradi tega kriva veriga voznikov ene dolo?ene znamke in njihovo obna?anje

 

ta stereotip obstaja samo v na?ih glavah! in dokler bo tako, bo vozni?ka kultura bolj slaba kot dobra

 

namesto, da pri?akujemo, da se bo okoli?ki promet prilagodil nam, se raje mi potrudimo in se prilagodimo njemu ;) stane manj ?ivcev

 

pa obilo prijetnih kilometrov brez nesre? in te?av ?e naprej Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.