Skoči na vsebino

eno vprasanje


iceman22

Priporočeno sporočilo

zanima me ali bi sle na novo mazdo 6 gume dimenzije 235/60/18,original so 225/40/18.ker sem najdu ene take zimske ugodno,ker ne mislim nove letos kupovat..hvala za odgovor.

 

sej nevem ce ta tema pase tukaj..

 

lp..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega ne po?ni :blink: . Obseg 235/60 16 je bistveno ve?ji kot pri originalnih (?tevec bo lagal itd...). Pa ?e kazen te lahko doleti, ker nima? homologacije za to dimenzijo (tudi dobiti je ne bo? mogel). Poleg tega je brez zveze dajat tako ?iroke zimske gume, ker je zanje bolje, da so nekaj o?je.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je full razlike.... toi bo ?e po blatnikih stru?ilo, ko bo kolo obrnjeno v ovinek...

 

Pozabi na te gume, ker so res popolnoma neprimerne in dale? od homologacijsko dolo?enih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanima me ali bi sle na novo mazdo 6 gume dimenzije 235/60/18,original so 225/40/18.ker sem najdu ene take zimske ugodno,ker ne mislim nove letos kupovat..hvala za odgovor.

 

sej nevem ce ta tema pase tukaj..

 

lp..

 

Tkih gum ne devaj na avto ker nima? homoligirane, lahko pla?a? kazen in plus tega, ?e se kdo zaleti vate ne dobi? ni? povrnjeno od zavarovalnice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss lahko poves katere feltne morem kupit ker ET,ker sem cisto zmeden pomojem je edina k se ne razumem o avtih je ta o feltna in njihovih dimenzijah..pa raymak men luknjami itd..kr vse spada zravn..

 

hvala...lp

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa so potem tiste mere 4.5J 5.0J,5.5J itd.

 

ce vzamemo 5.5J to je sirina feltne v inchih, ali pa 5.5*2.54 in dobis cm (v tem primeru 13.97cm)

J je pa oblika zakljucka roba feltne (J-enojni rob, JJ dvojni rob, potem mas se H2 itd itd)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce vzamemo 5.5J to je sirina feltne v inchih, ali pa 5.5*2.54 in dobis cm (v tem primeru 13.97cm)

J je pa oblika zakljucka roba feltne (J-enojni rob, JJ dvojni rob, potem mas se H2 itd itd)

 

in je to kj pomembno ce kupujem feltne..ali morem gledat sam na raymak med vijaki..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Da ne odpiram nove teme, bom kar tu vpra?al.

Kupujem monitor velikosti 22" in me zanima LCD tehnika.

 

LCD sem imel ?e v lasti nekaj let nazaj, bil je IIyama 19" in sem ga vrnil prodajalcu. Bil sem nezadovoljen z premo?no osvetlitvijo beline (neonski efekt) in ?e posebej s prikazom teksta. Bil je "kosmat" nekatere ?rke so zgledale kot bi bile polite z vodo. Zato sem na koncu pristal pri CRT Samsung SyncMaste 959NF, ki je prekosil CRT IIyama 21".

Torej pri LCD me zanima kvaliteta teksta, slike so ?e itak pri vse vseh relativno dobre.

Ker se tu na forumu "potika" kar nekaj strokovnjakov bi prosil za sugestije.

 

Lahko za?nete zdaj.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme, bom kar tu vpra?al.

Kupujem monitor velikosti 22" in me zanima LCD tehnika.

 

LCD sem imel ?e v lasti nekaj let nazaj, bil je IIyama 19" in sem ga vrnil prodajalcu. Bil sem nezadovoljen z premo?no osvetlitvijo beline (neonski efekt) in ?e posebej s prikazom teksta. Bil je "kosmat" nekatere ?rke so zgledale kot bi bile polite z vodo. Zato sem na koncu pristal pri CRT Samsung SyncMaste 959NF, ki je prekosil CRT IIyama 21".

Torej pri LCD me zanima kvaliteta teksta, slike so ?e itak pri vse vseh relativno dobre.

Ker se tu na forumu "potika" kar nekaj strokovnjakov bi prosil za sugestije.

 

Lahko za?nete zdaj.

 

Pri lcdjih pride do tega efekta, ?e ni nastavljena prava lo?ljivost grafike, ponavadi je prenizka, saj mora LCD monitor imeti nastavljeno na mximalno ?tevilo pik, druga?e imajo ?rke sence in podobne zadeve, pa tudi frekvenca osve?evanja je tudi pomembna.

Druga?e pa se trenutno LCD 22" z zvo?niki gibljejo tam okoli 200?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.