Skoči na vsebino

Resna tema - kako ugotoviti lastnika registracije


jures

Priporočeno sporočilo

Bom odprl ?e eno temo, sicer ni v povezavi z Mazdo, ceprav je bila tudi sama v nevarnosi..ampak je se vedno pleh.

 

Nekaj dni nazaj na jeprci je za mano pridivjal idiot z lu?mi, meglenkami itd, jaz sem bil z dru?ino, ?ena in mala 2 otroka vozil po propisima 90...

Tip se je zalimal na rit da bi senzorji piskal, ko sem ga 'prosil' da naj se umakne in ugasne proklete meglenke tako da sem dvakrat pozmukal z zadnjo meglenko, je vzgal ?e dolge, pred mano do Kranj nobenega lahko bi sel mimo. In postavil se je se malo levo da ja nisem videl totalno ni? in sem ?el ?e po?asneje.

 

Kreten se zapelje mimo - vidno pijan in zadet :vino: , za?lajfa pred mano in vzge ?e zadnjo meglenko....ter upo?asni na ene 10km/h s sredincem v zraku....jaz nisem ?el mimo in se nisem spu??al na njegovo raven ker bi me kreten gladk mal zrinu s ceste, celo familijo...

 

:policaj: Sedaj mene neki zanima, a se da ugotoviti kako lastnika po registraciji brez policije :policaj: . Policija je nesposobna pa verjetno bi rekla, jah kaj naj naredimo ce nismo bili na licu mesta?

 

Moj namen je iti do kretena, njegove familije in jim povedat da zivijo s potencialnim ubijalcem....

 

Ustavimo alkohol na cesti!!! :vino: Ta vikend je ?lo 5 komadov!!!!

 

Hvala

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 60
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

O tem sem razmisljal ja da bi sel na tehnicne, pa kao sem ga mal butnu pa rabim naslov :ne vem:

 

Jaz sem se mirno odpeljal domov, sam sem si pa mislil ne bos ti nas takole ogrozal, naj kreten odgovarja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? sistem podpira take kretene in posamezniki ne vem ?e bi lahko kaj dosegli.

 

So primeri ko je kdo ?e 5 ljudi v razli?nih nesre?ah ubil in ?e vedno veselo okoli vozi!

 

Kar tako na tehni?nih ne bodo izdajali podatkov, zaradi zakona o varovanju osebnih podatkov

 

Ne samo alkoholike, tudi brezizpitne, neregistrirance...vse.....ta vikend je pijanc zbil 18 letnika, doma so ga nasli po dveh urah, se vedno s promili, ugotovili da nima izpita....

 

Kaj so naredili....predlog sodnik....bla bla bla, danes sedi v bifeju s klju?i od avta brez izpita...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al ni mogo?e priti do podatkov o omenjenem vozniku na legalen na?in.

 

?koda, da nisi prijavil takoj policiji o namernem primeru ogro?anja tvoje dru?ine. Tako bi ?e nekako imel mo?nosti, da bi lahko ?e tisti dan :policaj: ukrepali in, ?e je bil pijan, bi prav gotovo lahko zoper njega spro?ili postopek, ?e ne za drugo, za alkohol. Sam prekr?ek, ali celo kaznivo dejanje, je te?ko dokazati na podlagi tistega, kar ti se je zgodilo. Mogo?e bi pomagalo da nekdo od sovoznikov posname z digitalcem, ali mobilnikom nekaj posnetkov dogajanja, ?eprav je kakovost takih posnetkov lahko vpra?ljiva. To bi lahko potrdilo va?e izjave uradni osebi, ne more? pa dan pozneje dokazati alkohol.

 

Samostojno posredovanje pa ti odsvetujem. Nikoli ne ve? s kom ima? posla. Tisti, ki ti je dal do znanja, da si ti tisti, ki ogro?a varnost cestnega prometa, ker vozi? po predpisih, prav gotovo nima vseh "zobnikov" na mestu in mogo?e ti je pripravljen ?e kako druga?e dokazati svoj prav.

 

Torej je le bolj?e, da tako stvar prijavi? :policaj:, kot pa da jemlje? stvar v svoje roke, oziroma se gre? detektiva in osve??anja propadlih "slu?ajev". Tako ima? vsaj malo mo?nosti, a bo proti njemu spro?en postopek, ni pa mo?no takih "modelov" prevzgojiti, kar tako s civilno iniciativo.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti samo objavi tablico in model ter barvo vozila pa kje se vozi. Pa bomo ene par razli?nih prijav naredili ;).

 

In resno predlagam, da za vse KRITI?NE pizdarij, ki se dogajajo na cestah kli?emo policijo. Jaz sem glih pred kratkim prijavil kamionarja, ki je zgubljal tovor na AC, ki je nato padal po avtih in ogro?al vse ?ivo. Policaji so odgovorili, da bodo takoj ukrepali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm, sam tole pa nebi bila slaba tema za odpret......... B)

 

Pa tudi s tem da se kli?e v takih primerih policijo ni slaba ideja je pa bolj problem ko pride do realizacije......?e ?e niste opazili policije namre? po cestah skoraj ve? ni!

Ampak "tazgornji" praujo da jih/nas je dovolj, torej.... :whatever:<_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj o?ji sorodnik je pred kratkim skenslal policijo baje ker se mu je obrnilo in ni mogel ve? tam delat....tok o tem...pa ni bil navaden policaj?ek...tko da...pazite nase na cesti, ker policaji na nas ne, samo prora?un jih zanima... :(

Kar se pa alkota ti?e pa mora vsak posameznik pri seb popucat...tud 1 pir je ?e nekaj alkohola....

 

K

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti samo objavi tablico in model ter barvo vozila pa kje se vozi. Pa bomo ene par razli?nih prijav naredili ;).

 

:bravo: Si spla?a zapomniti.

ReDevil mimogrede a lahko recimo tudi ugotovi? koliko je dolo?enih avtov registriranih pri nas? Saj ve?, zanima me za 100NXa in 200SXa :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil si sigurn da je to prava re?itev!? :ne vem:

 

Za ZVOP-1 si sigurno ?e sli?al?

 

No zdej pa si predstavlej tole; Juresu sporo?i? kdo je in kje ?ivi ta tip, Jures gre do njega, ga razbije ko kanto oz. tip njega nakanta kaj mu hodi na vrata, zadeva dobi sodni epilog, in vse se kot bumerang vrne tudi k osebi, ki je zaupni podatek zadevajo? tega tipa sploh izdala.....ti! Nevem ?e je vredno, premisli!

 

Vem da je to worst case scenario, ampak obstaja pa mo?nost :ne vem: :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tako zadevo posku?am re?it na njemu enak na?in, da ga ob priliki prehitim in mu jaz diktiram takte muzike, bom pa jasno povedal, da je to ?ista neumnost, saj potem sta glede na dva norca dve nevarnosti za ostale voznike.?al mi pri takih ?erifih v?asih po?i film in se tega zavenm ?ele kasneje.tudi slabo se je ?e kon?alo, enkrat zame drugi? za drugega, a na sre?o brez ve?jih ?rtev.

vse to je pizdarija, verjeteno je vse posledica karakterja ?loveka.je najbolje da se ugrizne? v prst na desni nogi na gasu in po?aka? par minut, da te ta huda mine.in ?ivi? naprej, jutri je nov dan in vsi smo ?ivi.hvalabogu...

 

mi je pa vseeno za pijanca.pijandure so golazen zase,v avtu mislim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je pa enkat neki zlo ?udnega zgodil; se "ganjava" z nekim maherjem z Espaceom, tanovim, pa pol tm nekje nad 200 je unmu o?itno zmanjkal "muzike" <_< , ga spustim naprej, da ga spet mal prehtim, da vidm kok bo kej ?iv?n, ?e ga stara 323 GT ustrahuje, no pa se mi prbli?a, me ho?e s ceste rint, slalomira proti meni, pol mal kasneje stojiva na cestninski vzporedno, mi ka?e, da se bova malo naprej ?e ?e sre?ala, pa zvle?e ven nek no? (un narezan, ogromen), no u tistem jz samo po gasu, mal slaloma med kamioni, mal po odstavnem, pa me ?e ni blo ve? nikjer, ?e ena simpati?na teta me je spustila, ko sem ji vmes razlo?u, zakaj tako urivanjem med kolonami, pizda sam tkt sm vidu d pa tole ni ?ala! <_<:P

 

Od tkt naprej, mal druga?e gledam na vse skupi, ker vem da je dost ubrisanih ljudi, ki majo tut kako oro?je pr sebi, pa mogo?e niso vzel kake tablete za umiritev, morda so celo v fazi abstinen?ne krize, nakrizirani itd., skratka ne ve? s kom ma? posla, nekateri ljudje pa? nimajo ?esa izgubit, jaz imam, zato raj?i malo s pametjo. Npr. pred kakimi dvemi tedni, se peljem normalno, z Brezovce, pr Paviljonu, na AC, pa proti LJ, pa se mi nekdo zalepi na rit, mi blenda ko fuknen, pa ponavad nabijem bremzo, tokrat pa sem mel slab ob?utek (pol ko sm vidu da ni kak znanec) se mi zdi da je bla neka alfurina 145, no pa se vklju?mo na AC, me je ?e mikal da stisnem Celi?arja za njim, ampak kot sem reku, glava je ena, pazit je treba nanjo, pa kot pravjo: "bol? ?iva reva, kot mrtu heroj!" :danzoman::P

 

Sa?o - vem kaj si mi ?elel povedat, se kr strinjam! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti samo objavi tablico in model ter barvo vozila pa kje se vozi. Pa bomo ene par razli?nih prijav naredili ;).

 

In resno predlagam, da za vse KRITI?NE pizdarij, ki se dogajajo na cestah kli?emo policijo. Jaz sem glih pred kratkim prijavil kamionarja, ki je zgubljal tovor na AC, ki je nato padal po avtih in ogro?al vse ?ivo. Policaji so odgovorili, da bodo takoj ukrepali.

 

 

Na ta na?in je bratran?eva ?ena zbila Mazdo 6. In to na AC med ?empetrom in vranskim. Seveda so takrat zbili 8 avtov, potem je pri?la policija in vse popisala-poslikala, DARS pa nebo nal NI?, ker tega nima zavarovanega. Pol si pa upajko kasirat brasci jedni !!! :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem ocitno je tema zbadljiva a aktualna....

 

Sem za foro poklical policijo in razlozil, odgovor ( ?zmeden? :

 

- gospod glede na to da je vasa beseda proti njegovi morate vloziti civilno to?bo za ogro?anje

- tudi ?e bi ga obiskali na domu in ugotovili alkoholiziranost ne moremo dokazati da je bil udele?en, oziroma da je on vozil vozilo

 

dodam, ogledal sem si ga kot boga, imam pri?o - ?eno.

 

Ravno zato je beseda proti besedi, zato civilna to?ba....mi ga ne moremo oglobiti, ker ga policija ni ustavila med dejanjem.

 

AAAAAAAAAAAAA :rispekt::rispekt::rispekt::rispekt:

 

To je neverjetno!!!!!

 

O?itno se res vra?amo v ?as ko morajo ljudje med sabo za?et obra?unat (berem ?lanke v cajtngih...)

 

in kaj bi mel od tega ce bi vedu lastnika tablice .. a bi kr do njega sou al kako

 

Ne sel bi do njegove druzine....., jasno mi je da kreten ostane kreten in da nima smisla.

 

Ampak vsaki? ko se bodo vsedli v avtu z njim bodo imeli v glavi strah, in mogo?e ga bodo sami spreobrnil, druge ni.

 

 

Glede na to da je imel modrega Ford Galaxyja ali WV Sharan mi govori da ni sam .......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa mau lahko se tok pridigas celi familiji pa ne bo pomagal dokler se res kej ne bo zgodil pol pa tista fora ja bolnca tabletke pa zakaj mi je tega bilo treba ... ti se pa lahko na glavo postavlas do takrat ...

 

Ce se njemu kaj zgodi boli me, problem je da v 90% nastrada nedolzen, ja to ti dam prov smo res nemo?ni..in je vse slab?e

 

Drugac bi bil pa budala da se tle izpostavljam, so tud moje tablce na drugih forumih, pol bi ga sel pa njega al pa avo sesut..:):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni problema... ?e najde? naslov se gre ke in poi??e ta avto pa se mu pa? gume spusti - to ni zarad ?kodo?eljnosti ampak zarad varnosti drugih udele?encev v prometu. ?e policija ne more ukrepat je pa? treba tako... saj pravijo naj se samoza??itno obna?amo. Zgodbo s spu??anjem gum pa? ?e ene parkrat ponovi? zraven pa vedno pusti? sprintan papir, z opisom dogodkov in zakaj spu??a? gume. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je res problem teh 90% nedolznih ... treba je tele 10% spravt nekam ... jst vem da lahko zase recem da spadam med idiote pri voznikih ... tko da jst vem kje je pri men problem in toj to

 

sam @BOSS npr bos ti naredu ta psotopek spuscanje gum .. in ti to veselo naredis in te nehote kamera ulovi pred blokom al pa kej .. in kaj mas od tega ti pol si se v vecjem dreku ...

v ljubljani na dolenjki pri streliscu na parkeriscih ma folk nastiman avto pod blokom pod oknem pakamerca cez sipo laufa ... in nis 0 naredu vrjem razn ce se bos sou specialca pod masko ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je res problem teh 90% nedolznih ... treba je tele 10% spravt nekam ... jst vem da lahko zase recem da spadam med idiote pri voznikih ... tko da jst vem kje je pri men problem in toj to

 

sam @BOSS npr bos ti naredu ta psotopek spuscanje gum .. in ti to veselo naredis in te nehote kamera ulovi pred blokom al pa kej .. in kaj mas od tega ti pol si se v vecjem dreku ...

v ljubljani na dolenjki pri streliscu na parkeriscih ma folk nastiman avto pod blokom pod oknem pakamerca cez sipo laufa ... in nis 0 naredu vrjem razn ce se bos sou specialca pod masko ...

 

to je pa nova posebnost Slovenije, brez vednosti te na javni povrsini ali skupnih prostorih ne smejo snemati...ce je parkplac javna lastnina, ne smes, v bloku ce ni soglasja vseh, ne smes...prileti takoj Natasa Pirc Musar...

 

Pazi, to je bolj za osebno vednost.....

 

?E enkrat to je sLOVEnija....kjer veliki lahko ti pa ne smes...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.