Skoči na vsebino

Mazda 6 - priro?nik v sloven??ini


grafik

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

imam Mazdo 6 karavan 2.0 CDH, letnik 2005, ker pa je dobavljena iz Italije, nimam knji?ice s slovenskimi navodili oz. priro?nika za vzdr?evanje in uporabo.

 

Mi lahko kdo pove:

 

1. Ali se da knji?ico kje sneti z neta (prosim za link)?

2. Se jo da kupiti na Mazda servisu in koliko stane?

 

Hvala vsem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. slovenskih navodil pomoje ni na netu (vsaj jaz jih se nisem nikjer zasledil)...

2. poslji mail uvozniku (MMS d.o.o.) >> info@mazda.si ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je jaz mam tut italijansko mazdo 6 pa sm e-mail poslal na mazda slovenija pa so mi poslal slo knjigo in se kupon za popust pri pregledu klima naprave! :bravo:

 

E-mail dobis pa na mazda.si mislimda je tam pod kobtakti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je jaz mam tut italijansko mazdo 6 pa sm e-mail poslal na mazda slovenija pa so mi poslal slo knjigo in se kupon za popust pri pregledu klima naprave! :bravo:

 

E-mail dobis pa na mazda.si mislimda je tam pod kobtakti

 

Verjetno vedo da italjani ne dajo dost na servis.... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 let kasneje...

Pozdravljeni 

 

Ali bi se dalo dobiti ta navodila za Mazdo 6 letnik 2007 na email,ali kakorkoli druga?e

 

LP Slavc

Hej, pokli?i na Jung doo,je odpad in se ukvarjajo z rabljenimi avtodeli, sem zadnji? bil tam in sem videl da je v eni 1.gen M6 bila knjiga vr?ena na armaturki

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer mam to ?e kar nekaj ?asa na kompu, pa nisem nikol gledu, se mi pa zdi, da bi utegnil bit celo za drugo generacijo, glede na to, da notri opisuje skyactive motor pa neke i-stop in activness sisteme.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za sestice od letnika 08/2012 dalje so navodila na voljo online >> https://www.mazda.si/lastniki/videoposnetki-in-prirocniki/ ... Za starejse letnike pa nevem, ce sploh so na voljo navodila v slovenskem jeziku v PDF obliki ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Nekaj so morali spreminjati na spletni strani in ne najdem ve? navodil za Mazdo 6, leto 2016. Ima mogo?e kdo doma oz. ?e ima kdo "?iv" link, se priporo?am :)

Kaj ?e ima? avto doma?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj so morali spreminjati na spletni strani in ne najdem ve? navodil za Mazdo 6, leto 2016. Ima mogo?e kdo doma oz. ?e ima kdo "?iv" link, se priporo?am :)

Saj so se na linku nekaj sporocil nazaj...

 

direkten link >> https://instructions.cdn.mazda.media/media/mazda/95454_Mazda6_Navodila_za_uporabo__8FK7-EE-16F-SI+L_Edition1_web_OM.pdf?_ga=2.12770163.57593395.1585419534-990806690.1585419534

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.