Skoči na vsebino

mazda mx3


Jozovc

Priporočeno sporočilo

Lp!

Sem nov na forumu in se za nabavo avta nameravam odlo?iti za mx3. Kupil jo bom od bratranca je uredu zrihtana bla je ?e generalna narejena in bi jo rad malo porihtal. Zanima me kje se da najceneje dobit dele za ta avto kot so npr. novej? lu?i, ?portni lonec, ?portn filter. Malo sem gledal na ebayu in me zanima poleg usega tega kako je z naro?ili delov, kake so po?tine ?as dostave?

 

Ma?ina je pa 1.6 79 kw ----108 km

 

lepo prosm za nasvete mnenja.

post-4260-1233278867_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede lu?i:

prednje ne obstajajo kake novej?e, eni predeleljujeo od Civicov lu?i, samo ne pa?e 100%

Zadnje se kak?ne najdejo na Ebayu, v glavnem se najve? najde na ebayu

 

Za lonec je najbolj? h kakemu majstru za izpuhe it, za ?portni filter pa v trgovine, ki to prodajajo (a3m in podbne) ali pa spet ebay, kako je pa z dobavo na ebayu pa ne vem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst imam Zadnje original lu?i (?e bo? mogo?e kej te predelaval), imam ?portni konusni filter, za sprednje lu?i si pa lahko v spodnjem linku kaj ve? prebere?, ?e ti seveda ta Styling odgovarja ...

 

Pa hvala bogu da se ?e najdejo MX-3 fani!!!!!!!!!!! :bravo:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5160&hl=

 

P.S. Druga?e mam pa ?e veliko delov ... ?e kaj ne dela tko k bi moglo ... :bravo:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Motorja pa ne pipaj, ker je bolj ... ob?utliv in ga hito pobere <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sportni filter prakticno ze v Intersparu na tuning oddelku. Pusti original filter tak kot je da ne bo problemov z motorjem. Razlike v zmogljivosti avta itak ni.

 

Drugace pa Remus prodaja zadnji lonec za MX-3.

 

A za 323f (ba) se da tut kej pr Remusu dobit? :huh:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega je na E-bay kukr ho?te in to celo v ve? izvedbah, samo malo je treba pobrskat.

Cene so pa pomoje tud ultra ugodne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jst imam Zadnje original lu?i (?e bo? mogo?e kej te predelaval), imam ?portni konusni filter, za sprednje lu?i si pa lahko v spodnjem linku kaj ve? prebere?, ?e ti seveda ta Styling odgovarja ...

 

Pa hvala bogu da se ?e najdejo MX-3 fani!!!!!!!!!!! :bravo:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5160&hl=

 

P.S. Druga?e mam pa ?e veliko delov ... ?e kaj ne dela tko k bi moglo ... :bravo:

 

 

Zdravo!

 

Kaj ?e ma? mogo?e sprednjo desno lu?? :D

Al pa ?e ve? za kako?

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.