Skoči na vsebino

Domače živali


qwerty

Priporočeno sporočilo

Zakaj pa ne morem vec objavit slike s telefona?????

 

 

http://www.mazda-si.net/topic/13389-dodajanje-slik/

 

Ne smes pa upaorabiti mobilne verzije... ampak moras na dnu strani izbrati polno verzijo ... 

IMG_8570-20160130-205623.jpg IMG_8571-20160130-205659.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 503
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Moj pozer attachicon.gifxendo pozer.jpgattachicon.gifxendo v rimskih.jpg

 

Prej?nji teden opravil pregled o?i, ta teden greva pa ?e v ?k. Loko ?e na UZ srca. Smo v ?postopku? za vzrejno dovoljenje.

Pozdravi Sta?a...:) BTW vozi mazdo 6, al jo je, pa ma zdaj outbacka :)

 

Lep pesjan

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Nedolgo nazaj se mi je zgodilo, da je nem?ki ov?ar napadel mojega psa. Matr ljudje, kupujte pse, ki jih lahko obvladujete! Bila je stara ?eni?ka, ki ga ni uspela zadr?at. Va?n, da si modern s psom. Jz vem, da nimam ?asa in volje za enga ornk psa - zahtevnega psa. Pa ?eprav zgleda lepo, si ga ne bom omislila. In nem?ki ov?ar ni mali mucek za staro mamo...stara mama rabi psa za crklanje in, da ji dela dru?bo ob gledanju tv limonad. Mogla sem se mal zlajat:) Ker zaradi tega ima zdej moj pes itak ?iste travme. ?e kdaj do?ivim kaj podobnega samo prijavim ?loveka. V afektu in sre?na, da mam ?ivega psa sem se samo zdrla na njo in ?la.

 

Seveda se je vse to nardilo malo pred izpitom bbh in pasjo razstavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Nedolgo nazaj se mi je zgodilo, da je nem?ki ov?ar napadel mojega psa. Matr ljudje, kupujte pse, ki jih lahko obvladujete! Bila je stara ?eni?ka, ki ga ni uspela zadr?at. Va?n, da si modern s psom. Jz vem, da nimam ?asa in volje za enga ornk psa - zahtevnega psa. Pa ?eprav zgleda lepo, si ga ne bom omislila. In nem?ki ov?ar ni mali mucek za staro mamo...stara mama rabi psa za crklanje in, da ji dela dru?bo ob gledanju tv limonad. Mogla sem se mal zlajat:) Ker zaradi tega ima zdej moj pes itak ?iste travme. ?e kdaj do?ivim kaj podobnega samo prijavim ?loveka. V afektu in sre?na, da mam ?ivega psa sem se samo zdrla na njo in ?la.

 

Seveda se je vse to nardilo malo pred izpitom bbh in pasjo razstavo.

 

Zanimivo, stare mamke ki so setale pse okoli mene (imel sem visavcka) so imele vecinoma zlate prinasalce in podobne dobricine. Moja nocna mora so bile male puncke z raznimi volcjaki pri katerih je bilo vec kot ocitno da pes pelje na sprehod njih, ne obratno. Vsakic ko sem videl tako sceno sem vzel mojega v narocje in odkorakal v nasprotno smer. =/

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je tudi veliko mamic ki merkajo pse. Moja mami komjda drzi mojega ker je mocen kot bik, sicer ne bi mravlje pohodil ampak ko nekaj zavoha gre kot tank :)

 

Katja upam pa da cenpride do cesa ne vzemas psa v narocje, takrat pes ne bo psa napadal...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

?e ima kdo za oddati kakega lepega ma?ka. Malo ve?je rasti, se priporo?am. 

 

P.s. po mo?nosti dolenjska regija

zaveti??e ? Jaz sem ?el druga?e po drugega kar na Pag, tam je cca 30 neverjetnih ma?k, ?ivijo v Fortici takoj za mostom.

post-2637-0-15828500-1520776836_thumb.jpg

post-2637-0-43821800-1520776867_thumb.jpg

post-2637-0-10757600-1520776880_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na fb skupina o ?ivalih ipd.:) Ornk lep in drag je main coon

da ga mas pol not zaprtega, ker se bojis da bo zginu....nesmisel

Teli paski macki imajo gene maicona, lej naso zver. Je pa nekaj dela z udomacitvijo in veterinar seveda. Jasno da je imel zapackana usesa, ostalo pa bp, kri gliste pa to...

 

Cca 14 dni je rabil da nas je sprejel potem pa zunanjost, cel smeh konje dalmatinec prvic videl sneg...:)

post-2637-0-55723900-1520835312_thumb.jpeg

post-2637-0-50171700-1520835343_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na fb skupina o ?ivalih ipd. :) Ornk lep in drag je main coon

 

Main coon je res lep ma?kon. Ali pa neki bengalski vem da obstaja. Tudi lep.

 

Jaz rabim ?isto "navadnega". Imam zdaj en kup ma?kov "letalcev" okoli bajte, ki pridejo kak?nega mi?a uloviti jaz pa jim kaj za pod zob dam v zameno. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ga mas pol not zaprtega, ker se bojis da bo zginu....nesmisel

Teli paski macki imajo gene maicona, lej naso zver. Je pa nekaj dela z udomacitvijo in veterinar seveda. Jasno da je imel zapackana usesa, ostalo pa bp, kri gliste pa to...

 

Cca 14 dni je rabil da nas je sprejel potem pa zunanjost, cel smeh konje dalmatinec prvic videl sneg... :)

Res je lep. Pri ta??i in tastu imajo zelo podobnega in je pol main coona:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.