Skoči na vsebino

M6 crknila tubina


Priporočeno sporočilo

Jah no tkole je k mate mo?ki mal ve? izku?enj z podmazovanjem, ?enske pa v?asih res mal pozabimo na to. :P Uglavnem na servisu so mi rekli, da je potrebno menjat turbino in hladilnik turbine, olje in filtre in to naj bi naneslo 3,600?. Me je kr mal prizemljilo, ?eprav sem pri?akovala nekaj takega. Sem malo povpra?ala naokoli, za obnovitev turbine in naj bi se mazdine turbine ne dalo obnovit, ker je zalita. Tak sem dobila odgovor pri firmi, ki obnavlja tubine.

No kljub za?etnim ?torijam sem potem na koncu pristala na stro?kih 2000?, sem se malo zdilala pa je blo za vse ok. Od zdaj naprej vem da bom tut jaz mal ve?krat olje pogledala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah no tkole je k mate mo?ki mal ve? izku?enj z podmazovanjem, ?enske pa v?asih res mal pozabimo na to.

 

?aki mal a nimate ?enske avtomatskega podmazovanja in menjave olja ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.