Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Krepko pretirava?, pozna? koga z mazdo ki se mu je to zgodil ?

 

pa pozna? ti koga z Mazdo, ki je naredu 100kkm na plin - da ne bo narobe razumljeno, ne trdim, da ti za?ge ventile, spra?ujem ?ist tko iz firbca, ?e je kdo ?e naredil na plin 100kkm na istem motorju pa ?e se je dogajalo kaj nepredvidenega?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa pozna? ti koga z Mazdo, ki je naredu 100kkm na plin - da ne bo narobe razumljeno, ne trdim, da ti za?ge ventile, spra?ujem ?ist tko iz firbca, ?e je kdo ?e naredil na plin 100kkm na istem motorju pa ?e se je dogajalo kaj nepredvidenega?

 

Poznam (najmanj) enega, moja 6-ka laufa na LPG ?e dobrih 230kkm. Laufa ?e pri teh kilometrih prakti?no nesli?no. :jupiii::cheers: Aja, no jaz sem jih v letu in 3h mescih naredil ?e slabih 50kkm. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krepko pretirava?, pozna? koga z mazdo ki se mu je to zgodil ?

 

Nobenga. Sta mi pa ?e 2 mehanika rekla, da se to dogaja, eden ?raufa mazdure drugi pa renolde. Kredibilnost informacije pa ne morem ravno garantirat.

 

Pa da naj bi avti, ki so ?e v tovarni namenjeni za plin imeli druga?ne ventile in odmi?ne gredi.

 

Glej jaz pojma nimam, samo zbiram informacije. Tud men gre v nos cena goriva in mi gre doma clio mo?no na pra?nike, k vem, da kuri 7l benza kar je na en delovni dan natanko 12? samo goriva.

 

Vem pa da ti ?ara? nekaj in hladi? ventile z benzom na vsake x vbrizgov. Pojma nimam.

 

Se bom pa vsak ?as pozanimal, kje v jugi bi se dobilo instalacijo za pol cene slovenskih pekov ?e bo ?lo tko naprej.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam (najmanj) enega, moja 6-ka laufa na LPG ?e dobrih 230kkm. Laufa ?e pri teh kilometrih prakti?no nesli?no. :jupiii::cheers:

Tvoj 6ki :rispekt:

Moja jih bo kmalu imela 80kkm na LPG...brez mazalnih dodatkov....do sedaj vse BP... :ouje:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si?i, jaz pa imam "Flash lube", niti ni to nek stro?ek (liter teko?ine - cena cca. 20?) ima? za 1000litrov LPG goriva. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam (najmanj) enega, moja 6-ka laufa na LPG ?e dobrih 230kkm. Laufa ?e pri teh kilometrih prakti?no nesli?no. :jupiii::cheers: Aja, no jaz sem jih v letu in 3h mescih naredil ?e slabih 50kkm. :cheers:

 

I don't get it... Avto, ko si ga kupil ni imel LPG-ja notri? A ga nisi prestavil iz Lagune? Spra?ujemo samo za avtomobile, ki dejansko so vozili 100.000km samo na plin (ok pa tist liter benza, ki gre zraven v zgodbo). Pustmo kolk ima avto prevo?enih, kolk jih je naredil z benzom ampak nas zanima samo kolk jih je bilo narejenih z LPG-jem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kake Lagune, tista ki?ta je ?la z LPG-jem vred, v napol delujo?mu stanju, v R Srbijo. Moja Mazda6 ima LPG noter ?e od leta 2005, takrat je bil sistem tudi homologiran. Kater podatek tukaj ni jasno razumljiv, ne ?tekam? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kake Lagune, tista ki?ta je ?la z LPG-jem vred, v napol delujo?mu stanju, v R Srbijo. Moja Mazda6 ima LPG noter ?e od leta 2005, takrat je bil sistem tudi homologiran. Kater podatek tukaj ni jasno razumljiv, ne ?tekam? :ne vem:

 

Sorry... sem si o?itno napol zapomnil - jebat ga pa? spomin gre z leti pa? v fran?e. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, dobro sej niso to neki relevantni podatki, brez kerih bi te?ko ?lovek pre?ivel. :hohoho:

 

Sem pa iz Celi?arja v Galuno prenesel LPG sistem, to pa dr?i (no v obeh ni bil A-testiran, sem bil prelen glede birokracije). :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob teh cenah goriva na OMV in petrolu opazijo, da vedno ve? ljudi ne tanka poln tank ampak le za 10-20?. Ob takih cenah goriva bojo polno tankali le tajkuni ali tisti, ki bojo spizdili iz bencinske. :hohoho:

 

js morm itaq vedn polnga tankam, ker itaq vsak dan nardim 40km na ?iht v obe smeri, tak da je ?ist useen a si zdej nalijem za 20?, pa pol ?e enkrat, ker bom v obeh primerih isto pokuru...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaradi teh cen ?e resno premi?ljujem o LPG, kaj mi svetujeste da ja al da ne kr bo motor ?ou u k**** :ne vem:

 

Preberi si moj post, ki je mogo?e 10 postov vi?je, pa ti bo ve? jasno kaj bo ?lo v ...... (maline). :jezicek::hohoho:

 

P.S. - kot ?lan MK ima? pa ?e dodatne popuste (na gotovino), tako da dlje kot tensta? manj bo? privar?eval. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni tuki neka uredba, ki dolo?a da je plin lahko max 60% cene bencina? ?e bo tko ostal, ni panike, LPG not pa wroom wrooom :D

 

Seveda. Ki se je na?i, kot vsega ostalega, kar je potro?niku v korist, ne dr?ijo. UĆredba pravi da naj bi bila cena plina v okviru 50% cene bencina. Sem ?e enkrat spra?eval na Petrolu. Itak dobil ?ist neuporaben populisti?en odgovor, ki ga je napisal za moje pojme en mal bolj razgledan BOT.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda. Ki se je na?i, kot vsega ostalega, kar je potro?niku v korist, ne dr?ijo. UĆredba pravi da naj bi bila cena plina v okviru 50% cene bencina. Sem ?e enkrat spra?eval na Petrolu. Itak dobil ?ist neuporaben populisti?en odgovor, ki ga je napisal za moje pojme en mal bolj razgledan BOT.

 

Pozdravljeni,

 

trudimo se, da na vsa vpra?anja, ki jih dobimo, odgovorimo ?im bolj konkretno, predvsem pa strokovno. Zato na vpra?anja iz sistema Povej Petrolu odgovarjajo zaposleni, ki so odgovorni za podro?je, na katerega se vpra?anja nana?ajo. V va?em primeru, velja, kar pravi uredba, zato bistveno bolj osebnega odgovora tudi ne moremo dati. V primeru, da pa ?elite dodatno pojasnilo, se lahko vedno obrnete na osebo, ki vam je odgovorila. Za nova vpra?anja, komentarje, kritike ali ideje pa se lahko kadarkoli obrnete na na? sistem Povej Petrolu (www.petrol.si/povej).

 

Lep pozdrav,

 

Klemen Ger?ak

Petrol Marketing

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

trudimo se, da na vsa vpra?anja, ki jih dobimo, odgovorimo ?im bolj konkretno, predvsem pa strokovno. Zato na vpra?anja iz sistema Povej Petrolu odgovarjajo zaposleni, ki so odgovorni za podro?je, na katerega se vpra?anja nana?ajo. V va?em primeru, velja, kar pravi uredba, zato bistveno bolj osebnega odgovora tudi ne moremo dati. V primeru, da pa ?elite dodatno pojasnilo, se lahko vedno obrnete na osebo, ki vam je odgovorila. Za nova vpra?anja, komentarje, kritike ali ideje pa se lahko kadarkoli obrnete na na? sistem Povej Petrolu (www.petrol.si/povej).

 

Lep pozdrav,

 

Klemen Ger?ak

Petrol Marketing

 

Jaz bom pa vpra?al takole, kako je lahko v Franciji in Italiji LPG cenej?i kot v SLO, medtem ko je cena bencina dra?ja do 30%?

 

Prej?nji teden sem opazil cene E95 1,8-2,05? in LPG ja do 0,8?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

here we go again - spet podra?itev, majer ni malenkost in se dr?i na?ela, da ne bo popu??al niti pri tro?arinah - le tako naprej v bolj?i jutri :jupiii:

 

http://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/ob...va-zvisale.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.