Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Sej tudi do sedaj so imeli ob avtocestah in hitrih cestah dražje gorivo. ypa skoraj nobeden ni toliko gledal na ceno in je pač tankal tam, kjer je naneslo.Velika večina  s katerimi se pogovarjaš niti ni vedela, da je tako. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ene parkrat tankal na crpalki pri Hoferju (FE-Trading) ... brez problemov ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, ja  @Alex ti ne tankaš na takšnih vprašljivih pumpah ... ampak baje tankaš pri privatniku, ki ma najboljšo kvaliteto za najnižjo ceno :D

 

Šalo na stran, tudi sam razne Maxxene in Hoferje ne obužujem. Najdle kar grem stran od omw je mol pa petrol, če ne druga se ne morm znebit občutka, da tankam bogvekaj (kar seveda ne pomeni, da pri petrolu al pa omw tankam zlato).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je 50keda napisal:

haha, ja  @Alex ti ne tankaš na takšnih vprašljivih pumpah ... ampak baje tankaš pri privatniku, ki ma najboljšo kvaliteto za najnižjo ceno :D

 

Šalo na stran, tudi sam razne Maxxene in Hoferje ne obužujem. Najdle kar grem stran od omw je mol pa petrol, če ne druga se ne morm znebit občutka, da tankam bogvekaj (kar seveda ne pomeni, da pri petrolu al pa omw tankam zlato).

Jaz vedno tankam na OMV, redkokdaj kje drugje. Mi je pa najboljši dizel (avto gre nekako najbolje) z shell. 

Še posebno varianta dizel shell v-power. Je sicer dražja kot navadna a s to nafto se avtu kar meša pa še doseg se kar konkretno poveča. Vsake toliko to dobroto privoščimo puščici. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je 50keda napisal:

Ja, to je bilo pred deregulacijo, js sem samo povzel tvoj komentar, kako bo, ko bomo mel deregulirane cene ;)

Teh problemov kje je boljši dizel nimam več, pri bencinu pa baje ne gulufajo tolk ;)

Ampak, a ne gre tudi tvoj avto z 100 oktanskim bolje? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je 50keda napisal:

@gregc88 rad vrjamem, sam na besedo redko, ko pa bojo tule številke neodvisnih raziskav pa kamot ;)

Najbrž ugotovitve kakega  FB kavč  doktorja znanosti za goriva. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je gregc88 napisal:

petrol je najvecja šara...verjemi.. 

Pred nekaj leti je dizel bil res slab a to zaradi mešanja z bio dizlom in je to bila posledica manjša moč in s tem večja poraba. Takrat smo šli na firmi na omw in poznalo se je pol litra na 100km. Sem pa slišal, da je MOL taboljši pri dizlu in bencinu. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Haha, še za eno kavico ni prihranka pri polnem tanku.

 

Jaz sem sicer tankal drugje a prihranek je prihranek. 🤗Toliko, da vidimo, da ne bo takoj skočila cena na 1,5€ kot so trdili nekateri. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Bini napisal:

Pred nekaj leti je dizel bil res slab a to zaradi mešanja z bio dizlom in je to bila posledica manjša moč in s tem večja poraba. Takrat smo šli na firmi na omw in poznalo se je pol litra na 100km. Sem pa slišal, da je MOL taboljši pri dizlu in bencinu. :prstgor:

vsi na sihtu k petrol tankajo nardijo manj ...sploh pozim... in enmu ni vzgal k je blo mrzl in mu prav mehanik...kjes tanku.... zli vn in pjt na mol... in ni blo problemov vec. .. (aja vsi so dizli)

 

sam tankam na petrolu edin motor.... ker je benz in ker ga lahko placam brez da grem dol  iz motorja ... kar mi velik pomeni

 

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je gregc88 napisal:

vsi na sihtu k petrol tankajo nardijo manj ...sploh pozim... in enmu ni vzgal k je blo mrzl in mu prav mehanik...kjes tanku.... zli vn in pjt na mol... in ni blo problemov vec. .. (aja vsi so dizli)

 

sam tankam na petrolu edin motor.... ker je benz in ker ga lahko placam brez da grem dol  iz motorja ... kar mi velik pomeni

 

 

Imajo že ime pravo, Petrol-petrolej in zato ne more avto it nikamor :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.