Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 13 minutami je Z M A J napisal:

V resnici je OMV, kjer se zadnja črka bere "fau" :)

Pardon za vse tiste, ki mogoče ne poznate zelenih pump OMW! :blink:. Fau :whatever:...... 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BS Kamnik na LJubljanski cesti prav GRDO odstopa za ceno 100 oktanskega bencina, verjetno gre za kakšno napako; 1,39 EUR?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Z M A J said:

BS Kamnik na LJubljanski cesti prav GRDO odstopa za ceno 100 oktanskega bencina, verjetno gre za kakšno napako; 1,39 EUR?

 

vidim. Khm .... podatki so iz goriva.si tako da tezko karkoli uredim ker vidim da imajo tudi tam isto napako

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

15 minutes ago, Bossek said:

 

vidim. Khm .... podatki so iz goriva.si tako da tezko karkoli uredim ker vidim da imajo tudi tam isto napako

A ti fetchaš goriva.si api? Kje pa oni vlečejo podatke? AMZS ima baje tudi v aplikaciji podporo za pregled cen goriv...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bossek napisal:

Nimam pojma iz kje oni dobijo podatke. Ampak glede na to da (predvidevam) je to portal podprt od drzave ... imajo nek realen vir podatkov oz. kar podjetja posiljajo

Verjetno je tako. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole mi je malo trapasto, ker se na drzavni ravni spreminja po ponudniku. Tale sprostitev bi bila veliko bolj logicna ce bi delovalo po sistemu fransize, se pravi oni dobijo bencin po X, pol je pa na posameznem servisu kolk bo imel marze in koncno ceno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 10. 2020 ob 0:11 je 50keda napisal:

Js še kr hranim pepel za posipanje, zdele se pač zadeve še ne smejo dražat. To bi vsi v luft skakali, zakaj se je šlo deregulirat. Js ocenjujem mesec dni ... potem pa bo: "who let the dogs out?" :D

Pripravi pepel, da bo pri roki. 😛Nič ne kaže na to, da bi šlo gorivo na 1,2-3€/liter, kot je bila napoved. Ups, benzin se je celo malenkost. pocenil. Je pa zanimivo, da mi je potarnal kolega, ki dela na OMV ob hitri cesti, da se jim že pozna rahel upad prodaje goriv. Smeh je, ker so sedaj cene javno objavljene in folk gleda, kje bo tankal. Prej so pa mislili, da je itak povsod po 1€ in so se ustavili na prvi pumpi. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, še hranim pepel, še vsaj tri tedne ;)

 

Kar si pa povedal o bencinu, je pa mene spomnilo, da ste očitno v sloveniji sami dizelaši ... tak da blagor nam :D

 

In ja mogoče pa niso pričakovali, da se bo celo zorganiziral folk pa objavil par spletnih strani z cenami. Tole me sedaj spominja na Češke radie, kjer pri novicah vsako uro povejo tudi kje najceneje natankaš :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem tankal na shell pumpi v Kp. Za probat njihovo nafto. Moram priznati, ali pa  se mi vsaj zdi, da gre avto boljše pa tudi kak deci manj je popila pri višji povprečni hitrosti. Moram porabiti cel rezervoar, da bo realna slika. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 10. 2020 ob 10:09 je 50keda napisal:

Temu se reče placebo :D

Ne, pri "moški vožnji" in srečanju z črno cx30 je bila povprečna poraba iz Kp do Lj in nazaj 6,8l/100.Ta drugi v CX 30 je imel ziher porabo 9/100.😋

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 10. 2020 ob 22:31 je Alex napisal:

Danes sem tankal na shell pumpi v Kp. Za probat njihovo nafto. Moram priznati, ali pa  se mi vsaj zdi, da gre avto boljše pa tudi kak deci manj je popila pri višji povprečni hitrosti. Moram porabiti cel rezervoar, da bo realna slika. 

Itak,Školjka dodaja malenkost rocket fuel-a v nafto. Je nevarno če pretiravaš (lahko skuri bate)🤣

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 12. 10. 2020 ob 20:01 je Alex napisal:

Ne, pri "moški vožnji" in srečanju z črno cx30 je bila povprečna poraba iz Kp do Lj in nazaj 6,8l/100.Ta drugi v CX 30 je imel ziher porabo 9/100.😋

Se pozna Shell nafta, drugače bi šlo bol tak-tak.... 😁

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Počasi raste. Danes na MOLu 1,012€ za liter nafte...

Naj kar večajo... bodo šli ljudje tam, kjer imajo cenejše. V Kp se že vidi več gužve na Petrolu, kjer imajo malenkost cenejši benzin.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.