Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 7 urami je Shrek napisal:

Fajn vam, ki imate na izbiro več ponudnikov...

Od kod pa si, da imas na voljo samo enega? 🤭

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Slivka napisal:

 

Mislim, da lahko 1/4 pepela že kar vržeš stran. OMV v Rožni dolini (Goriška) ima danes že 1,016€ za liter...

Gor pri vas v rovtah je normalno, da bo cena višja. Ni neke konkurence pa si lahko malo privoščijo. Na OMV bonifika je 1, 019 nafta že tri leta.Normalno je, da bo šla nafta par centov gor, tako kot v vseh normalnih državah. Če bi bil komedijant na oblasti bi bil ziher že zdaj 1,3€.😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, res je. Pred pol ure OMV Brestovica 1,019€ za liter...

pred 39 minutami je Alex napisal:

Gor pri vas v rovtah je normalno, da bo cena višja. Ni neke konkurence pa si lahko malo privoščijo. ... ... ... ...

 

Da te teli tukaj ne slišijo... Rožna dolina leži med Šempetrom pri Gorici in Novo Gorico. In ima dve črpalki eno nasproti druge (MOL in OMV), 200 metrov proč pa še eno (Petrol). Ampak, če se šefi zjutraj skupaj usedejo pri kavici pa se dogovorijo, ja, potem pa res ni neke hude konkurence...

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdaj ce bo ena bencinska in se to hoferjeva mela bencin po nizki ceni, pac ne bom vsu preostanek pepela nase in ocitno se dogaja tocno to. Kot pa pravi @Slivka pa lahk ze itak cetrtino pepela porabim za kaj drugega 😉

 

@Alex ti bi pa ze lahko pocas nehal z zlajdrano kaj bi blo ce bi blo v vsaki temi, mislim ne vem vec a se zajebavas al to resno mislis. Sodec po smajliju .... to slednje.

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je 50keda napisal:

No zdaj ce bo ena bencinska in se to hoferjeva mela bencin po nizki ceni, pac ne bom vsu preostanek pepela nase in ocitno se dogaja tocno to. Kot pa pravi @Slivka pa lahk ze itak cetrtino pepela porabim za kaj drugega 😉

 

@Alex ti bi pa ze lahko pocas nehal z zlajdrano kaj bi blo ce bi blo v vsaki temi, mislim ne vem vec a se zajebavas al to resno mislis. Sodec po smajliju .... to slednje.

Ok... ne bom več pisal.... Samo potem ne me prosit, da vam kaj povem. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vidi da je vreme u kurcu in sedaj so eni ful našpičeni! Razen če je kriva korona,no pa mislim,da ni to kaj nam pa fali,na fuzbal in gostilo že tako ne hodim odkar sem se poročil drugega pa tak nimam.....:aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7 hours ago, Alex said:

Ok... ne bom več pisal.... Samo potem ne me prosit, da vam kaj povem. 

Haha ... si pa hitro odnehal :) Mah ne bit zej užaljen, sem že zgoraj pisal, da se vrjetno "šališ" in to je to.
In ja, napiši pa le, ko najdeš kakšno kvalitetno bencinsko z gorivom pod €, to bomo pa radi prebrali ;)

@Bini Ravno včeraj sem spet čekiral cene na poraba.com in ja, resnično se benzin dobro drži, hura ;)

 

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je 50keda napisal:

Haha ... si pa hitro odnehal :) Mah ne bit zej užaljen, sem že zgoraj pisal, da se vrjetno "šališ" in to je to.
In ja, napiši pa le, ko najdeš kakšno kvalitetno bencinsko z gorivom pod €, to bomo pa radi prebrali ;)

@Bini Ravno včeraj sem spet čekiral cene na poraba.com in ja, resnično se benzin dobro drži, hura ;)

 

Ok, ok... si me prepričal. Sem se že kujal v kotu in bil cel dan na drugem forumu. Gledal sem malo, kakšen avto bi lahko kupil, ko ne bodo delali več pametnih mazd. Raje sem se vrnil nazaj sem. 😋

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Počasi bo tako kot nekoč: vsakič, ko pridem na črpalko, vsakič je za dlako dražji. Danes v Rožni dolini OMV nafta po 1,019€...

 

Mi je pa zanimivo, kako so balinali o konkurenci in nižji ceni zaradi konkurence in tako naprej... Pri nas po tri črpalke na razdalji 100 metrov, pa nafta po 1,019€. Prijatelj pa živi v Prekmurju v kraju Juršinci, imajo eno samo samcato vaško črpalko daleč naokoli, pa nafto po 1,015€...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Slivka napisal:

Počasi bo tako kot nekoč: vsakič, ko pridem na črpalko, vsakič je za dlako dražji. Danes v Rožni dolini OMV nafta po 1,019€...

 

Mi je pa zanimivo, kako so balinali o konkurenci in nižji ceni zaradi konkurence in tako naprej... Pri nas po tri črpalke na razdalji 100 metrov, pa nafta po 1,019€. Prijatelj pa živi v Prekmurju v kraju Juršinci, imajo eno samo samcato vaško črpalko daleč naokoli, pa nafto po 1,015€...

Pa ljudje... kaj mislite, da bo nafta po 1€  še naslednjih deset let? Normalno je, da gre par centov gor. Prej je šla vsakih 14 dni gor pa se nobeden sekiral. 😛

yše vedno smo med cenejšimi. 

https://www.amzs.si/na-poti/cene-goriv-po-evropi

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

Počasi bo tako kot nekoč: vsakič, ko pridem na črpalko, vsakič je za dlako dražji. Danes v Rožni dolini OMV nafta po 1,019€...

 

Mi je pa zanimivo, kako so balinali o konkurenci in nižji ceni zaradi konkurence in tako naprej... Pri nas po tri črpalke na razdalji 100 metrov, pa nafta po 1,019€. Prijatelj pa živi v Prekmurju v kraju Juršinci, imajo eno samo samcato vaško črpalko daleč naokoli, pa nafto po 1,015€...

Juršinci niso v prekmurju, ampak v prlekiji. Tam je doma tudi Dejan Zavec in jih lahko dobili po buči, če bi meli drago nafto.

  • Všeč 1
  • Haha 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem že pred časom reko,da bo šla gor dokler ne bodo doosegli 12-13% marže kot je v tujini! Pri nas ko so požrešni pa mogoče celo 15% ampak potem se bo vlada vmešala........in lopovščina naprej!😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 10. 2020 ob 9:15 je 50keda napisal:

No zdaj ce bo ena bencinska in se to hoferjeva mela bencin po nizki ceni, pac ne bom vsu preostanek pepela nase in ocitno se dogaja tocno to. Kot pa pravi @Slivka pa lahk ze itak cetrtino pepela porabim za kaj drugega 😉

 

 

Ja, 1/4 pepela mirno lahko porabiš za kaj drugega.

 

Danes sem se "na šverc", torej brez prijave lokalnim oblastem, potepal po Goriških Brdih. In na OMV v Vipolžah natočil nafto. Zdaj je že po 1,029€ za liter...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Slivka napisal:

 

Ja, 1/4 pepela mirno lahko porabiš za kaj drugega.

 

Danes sem se "na šverc", torej brez prijave lokalnim oblastem, potepal po Goriških Brdih. In na OMV v Vipolžah natočil nafto. Zdaj je že po 1,029€ za liter...

Pri nas je bila na OMV ob avtocestah 1,019 že skozi. Tako, da bi to neko omembe vredno podražanje Goriva so res pod to vlado daleč najcenejša a ne morejo bit še naslednji dve leti tako. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

... ... ... ... Goriva so res pod to vlado daleč najcenejša a ne morejo bit še naslednji dve leti tako. 

 

 

Ma, glej, če po pravici povem, se ne bi čisto nič branil, če bi ostala po en evro na leter še naslednji dve leti, lahko tudi več. Res se ne bi branil tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.