Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

cena benza gor al pa dol!! Jaz vedno isto tankam in cena je zme enaka! Gre? in natanka? vedno za 20? pa je!!! :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo treba izvest kako dr?avljansko nepokor??ino :D

 

aja.. .dubu sm tak vtis.

 

Glede nepokor??ine... stavim, da bi lahk podra?ili za 50 centov pa ne bi blo ni?. Smo pa? tak narod da dlje od forumskih in gostilni?kih natolcevanj ne pridemo. Z drugimi besedami beee beeee beeeeeeeee

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo treba izvest kako dr?avljansko nepokor??ino :D

 

Se pravi, gre? na pumpo, tanka?, ne pla?a? :hohoho:

 

Cigani ?e dolgo izvajajo tako dr?avljansko nepokor??ino... vi? kolk so napredni :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Rovinju na LPG pumpi sem vprasal Nemca kako to da tukaj tanka (videlo se je da sele prihaja) in ne v Sloveniji, pa mi je zabrusil a ste normalni nas ze ne boste ozemali.....

 

Nasa vlada pu?i na vseh koncih, obira pa nas.

 

http://www.ina.hr/default.aspx?id=203

na hrvaskem ki je kao v krizi je vse ceneje tudi LPG....kaj pa je plavi dizel... ?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plavi diesel je na Hrva?kem Euodiesel D2, ki naj bi ga obarvali modro in je namenjen za poljedelce in ribi?e saj je opro??en tro?arinskih dajatev.

 

Za primerjavo imajo oni ?e stari diesel D1 in njihov kurilc je ravno tako obarvan z rde?o kot pri nas samo da so na kurilcu vseeno neke tro?arine zato je dra?ji od plavega diesla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas pa kmetje nimajo izbire. Al dizla tankat ali pa tvegati, da ga zalotijo ko vozi na kurilca. :whatever:

 

Sej lahko naknadno zahtevajo povra?ilo tro?arin... problem v teh zadevah je vedno v tem, da se ne futra samo traktorja za na njivo ampak tud doma?ga Golfa pa Golfa od ?ene pa ?e neki drugih Golfov od prjatlev ipd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e kak?nega Golfa. :hohoho: Le na kaj namiguje? s tem Golfom in kmeti? :P

 

To je stereotip - Traktor in Golf in na dolenjskem je to kar tipi?na kombinacija, ki se ji pridru?i ?e kak Clio.

 

Druga? pa kaj naj re?em... jaz tud vozim v slu?bi Golfa zdej sam ?e i??em kakega kmeta, da bom pri njemu tankal... hehe :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti kr verjem... na tistem hribu, kjer sem ?ivel 6 let so vsi mel Golfe (tud tisti, ki niso mel trahtorja). V mojo Mazdo (?e prej pa v KIO) so vedno bulili ko sem se peljal mimo - o?itno jim ni blo v?e?, da ma kdo ?e kak drug avto k Golfa. Scena je bla tako morbidna kot v kak?ni ameri?ki grozljivki, kjer ima kako samotno mestece neko srhljivo skupno posebnost. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deliverance?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

Avtoplin v ponudbi ?e na 30 bencinskih servisih dru?be Petrol po Sloveniji

Ljubljana, 11. avgust 2009- Petrol na osnovi strate?kih ciljev uresni?uje opremljanje bencinskih servisov s ponudbo avtoplina. Tako je ekolo?ko prijaznej?e gorivo po novem mo? kupiti tudi na bencinskih servisih Ptuj in Jagodje (Izola). Skupno ?tevilo bencinskih servisov, ki so del ?iroko razvejane maloprodajne mre?e Petrol in imajo v svoji ponudbi avtoplin, je tako naraslo ?e na 30. Z uvedbo avtoplina smo pri Petrolu raz?irili asortiment ponudbe pogonskih goriv na?im kupcem in verjamemo, da smo s tem postavili tudi temelje za zni?evanje emisij v okolje, saj je ravno avtoplin okolju najbolj prijazno gorivo.

 

Sicer pa je v svetu dodobra uveljavljeno pogonsko gorivo pri nas mo?no kupiti tudi na slede?ih bencinskih servisih:

• BS Lukovica,

• BS Tepanje vzhod,

• BS Tepanje zahod,

• BS Celje Hudinja,

• Barje 1 in 2,

• Lom 1,

• Povir sever in Povir jug,

• BS Br?ljin v Novem mestu,

• BS Murska Sobota,

• BS Slovenj Gradec

• na Ptujski cesti 188 in Tr?a?ki 11 v Mariboru,

• v Kopru na ?marski 5F,

• BS na Kajuhovi ulici v Ljubljani,

• BS Aj?evica v Novi Gorici,

• BS Starine sever in Starine jug,

• BS Podsmreka,

• BS Zaloke sever in Zaloke jug,

• BS Hru?ica,

• BS Kr?ko,

• BS Pince jug,

• BS Dom?ale 2,

• BS Kranj Labore,

• BS Voklo 1

• ter ?e prej omenjena BS Ptuj in BS Jagodje 1.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v nedeljo sem ga ?gal mimo bencinske v (A), to?neje v Bad Radkersburgu mimo OMV ?rpalke... dizel je tam 0,979 EUR... pri nas pa v istem trenutku 1,050

 

pri 50 litrih torej 3,55 EUR v prid sosedom...

 

je pa res, da je v centru Graza dizel tudi 1,054 EUR :)

 

aja... v MS lahko plin tankate na BS na AC, in to samo na strani proti MB !!!

v smeri Lendave NI LPGja!

 

to pomeni, da ?e ho?ete v MS nato?iti LPG, morate iti ven iz MS proti Lipovcem (Beltincem), tam na AC proti MB, in pri odcepu za MS na Petrolov BS...

 

?e ?gete iz MB proti (H) pa mimo Murske Sobote, dol pri odcepu za Lipovce (Beltince) in nazaj na AC proti MB...

 

vedno ko greste tankat LPG, naredite torej najmanj dodatnih 10km :blink:

 

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?...3+MURSKA+SOBOTA

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v nedeljo sem ga ?gal mimo bencinske v (A), to?neje v Bad Radkersburgu mimo OMV ?rpalke... dizel je tam 0,979 EUR... pri nas pa v istem trenutku 1,050

 

pri 50 litrih torej 3,55 EUR v prid sosedom...

 

je pa res, da je v centru Graza dizel tudi 1,054 EUR :)

 

aja... v MS lahko plin tankate na BS na AC, in to samo na strani proti MB !!!

v smeri Lendave NI LPGja!

 

to pomeni, da ?e ho?ete v MS nato?iti LPG, morate iti ven iz MS proti Lipovcem (Beltincem), tam na AC proti MB, in pri odcepu za MS na Petrolov BS...

 

?e ?gete iz MB proti (H) pa mimo Murske Sobote, dol pri odcepu za Lipovce (Beltince) in nazaj na AC proti MB...

 

vedno ko greste tankat LPG, naredite torej najmanj dodatnih 10km :blink:

 

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?...3+MURSKA+SOBOTA

 

ki nas kosta 0,4? :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ki nas kosta 0,4? :harhar:

 

ej... saj meni je to vse jasno.. ampak za teh 10km porabi? dodatnih 10-15 minut... ?asa pa ne more? nadomestiti ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej... saj meni je to vse jasno.. ampak za teh 10km porabi? dodatnih 10-15 minut... ?asa pa ne more? nadomestiti ;)

 

na cesti ne, ?e si Lojz

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk litrov ima rezervoar za plin, ki je na mestu rezervnega kolesa? 40? 50?

 

Nekako soupada z originalnim - +/- 5Litrov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk litrov ima rezervoar za plin, ki je na mestu rezervnega kolesa? 40? 50?

 

Moj jih ima 59 litrov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frajer z velikim sodom.... hahahahaha

 

Z dvema, drugi je ?e ve?ji, z enim polnenjem naredim skoraj 1200 kilometrov. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z dvema, drugi je ?e ve?ji, z enim polnenjem naredim skoraj 1200 kilometrov. :ouje:

 

Jaz pa z 2 x 60L mogo?e 900km.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.