Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Tankat bo treba tako in tako.

Pa recimo da bo tank 10€ več,.. parkrat ne greš na pivo pa kak čips oz čokolada oz druga neumnost majn pa si tam tam

Pravkar je LabiGT napisal:

A zato pa vsi navalili na pumpe

Jst neke gužve nism pretirane opazil v Ajdovščini in Vipavi (resda sem šel pred 15 domow) pa nimam polhnega tanka, pa sem sam mimo šel :D

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj kake neumnosti počnejo ljudje in to v mestih kjer je standard bistveno boljši......:whatever: 

Jaz pa sem ravno včeraj natočil 43 litrov po 1.459 € in po prevoženih 720 kilometrih imel porabo 6.0 kar se mi zdi vredu poraba.....😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Bini napisal:

Joj kake neumnosti počnejo ljudje in to v mestih kjer je standard bistveno boljši......:whatever: 

Jaz pa sem ravno včeraj natočil 43 litrov po 1.459 € in po prevoženih 720 kilometrih imel porabo 6.0 kar se mi zdi vredu poraba.....😊

Jaz sem šel tankat na ac, ko sem videl kakšna štala je. Tiste 3 eure mi pomenijo manj kot 15 minut čakanja v vrsti…

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravijo, da bo od jutri dalje cena 1,65 evra za liter.

 

Me ima, da bi šel danes danes tankat tisto, ta-boljšo nafto. Cena bi bila tam-tam z jutrišnjo, samo, da bi imel občutek, da motor bistveno lepše teče in bistveno manj porabi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je popoldan zacela svetit lucka… pa sem sel v Medvodah tankat… Cakal sem ene 10 minut… ampak vecino zato, ker ljudje potem cakajo na blagajni, da bi placali ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejle sem se peljal po Dunajski v Ljubljani. Ljudje so nori. Še dobro, da ima dva pasova, eden je bil zaseden z vozili, ki čakajo v vrsti za bencinsko. Norost. Ljudje so pripravljeni pol ure (ugibam?) čakati v vrsti, da bodo prihranili dva ali tri evre - dvomim, da so vsi "na rezervi".

 

Imam 1/3 poln tank. Tankal bom, ko posveti lučka. Mi na misel ne pride, da bi izgubil pol ure življenja za čakanje v vrsti na bencinski.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem sel tankat ... ker sem imel prazno :)

 

Je pa v Zireh ze popoldne zmankalo dizla. Zato sem rekel ok bom sel v LJ. Se pripeljem do crpalke in nora guzva sem sel samo naprej. Sem hotel na vrhniki ... se slabse kot v LJ. V zireh sem pa prisel takoj na vrsto. Je pa res, da se je potem pod vecer tudi naredila nora guzva in je zmankalo tudi 95 goriva. So potem tankali 100.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Hixxy napisal:

Sam to bom rekel - folk je ponorel.

 

Se ne spomnim kdaj je bilo tako nazadnje - 2010?

 

Itak. Slovenceljni pa zopet zganjajo celo paniko za par evrov več/rezervoar. Smešno. Celo dodatne posode so nosili s seboj in jih polnili z gorivom. Ha, ha.🤣🤣 Ko vidiš take scene veš, da se je nekaterim res odpeljalo. Potem pa se čudimo nekaterim komentarjem. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne dolgo nazaj so lahi v vasih koncih delali tako guzvo na “slovenceljskih” crpalkah… 😂 … 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Alex napisal:

 

Itak. Slovenceljni pa zopet zganjajo celo paniko za par evrov več/rezervoar. Smešno. Celo dodatne posode so nosili s seboj in jih polnili z gorivom. Ha, ha.🤣🤣 Ko vidiš take scene veš, da se je nekaterim res odpeljalo. Potem pa se čudimo nekaterim komentarjem. 😉

So ljudje, ki jim vsak euro šteje konec meseca. Samo ti tega ne veš in ne vidiš. Ti si fejstbuk doktor. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Shrek napisal:

So ljudje, ki jim vsak euro šteje konec meseca. Samo ti tega ne veš in ne vidiš. Ti si fejstbuk doktor. 

 

Seveda. Samo potem ne bi ostalo dovolj za cigarete in pivo.Veliko teh ki imajo najmanj, kadi kot turki in pijejo kot žolne. In potem je par evrov za poln tank problem. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.