Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

dne 12. 5. 2022 ob 0:45 je Bini napisal:

Videl in tankal???😉

 

A si od Petrola dobu zlato značko velikega vlagatelja za zaslužke delničarjev?😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Boss napisal:

 

A si od Petrola dobu zlato značko velikega vlagatelja za zaslužke delničarjev?😜

Sem samo 'njega' vprašal,če je tankal 😊

Jaz tankam drugje saj veš.....😁poraba pa to.....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A še kdo dvomi, da se distributerji energentov delajo norca iz nas potrošnikov? Cel kub bulšita pa niti enkrat ne objavijo strukturo cene, zdaj se pa še z enormnimi dobički hvalijo. Kot da to ni dovolj bi pa še od države odškodnino - ma da človeku "pamet stane" ob taki aroganci.

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/skupina-petrol-podvojila-prihodke-dobicek-pri-324-milijona-evrov.html

  • Jezen 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

A še kdo dvomi, da se distributerji energentov delajo norca iz nas potrošnikov? Cel kub bulšita pa niti enkrat ne objavijo strukturo cene, zdaj se pa še z enormnimi dobički hvalijo. Kot da to ni dovolj bi pa še od države odškodnino - ma da človeku "pamet stane" ob taki aroganci.

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/skupina-petrol-podvojila-prihodke-dobicek-pri-324-milijona-evrov.html

Luda kuča..... 🙃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo ti ga na... cene bodo šle v nebo. Tako je to, ko ti idioti vladajo. Mislimo, da so sankcije proti Ruisiji, v bistvu pa so proti nam. Še ena teorija zarote, ki se je izkazala za resnično.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-eu-dosezen-politicni-dogovor-o-embargu-na-rusko-nafto.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Evo ti ga na... cene bodo šle v nebo. Tako je to, ko ti idioti vladajo. Mislimo, da so sankcije proti Ruisiji, v bistvu pa so proti nam. Še ena teorija zarote, ki se je izkazala za resnično.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-eu-dosezen-politicni-dogovor-o-embargu-na-rusko-nafto.html

Nič hudega. Se bomo pač manj vozili in bomo bolj ekološki. Bo tudi Janez 007 zadovoljen. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žal ali na srečo Janez ve, kako se v Bruslju in posledično v Sloveniji pripravljajo predpisi, ki nam grenijo življenje. 😏

 

Težave so kar velike, rešitev pa, če mene vprašate, ni prav veliko oziroma jih ne bomo veseli. Ena takih so DPF filter, i-stop, senzoski ventili tlaka ... kar nas vse udari po žepu. To pa je šele začetek. 😩

 

wti_crude-2022-05-30.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
dne 11. 5. 2022 ob 18:35 je Z M A J napisal:

Videl danes na AC Petrolu, je cena litra 100-ke že prek 2€ cekina; 2,005 €ur.

Včeraj gledal na MOL bencinski in je cena litra 100-ke krepkih 2,199 EUR in to izven avtoceste.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

A še kdo tanka ta čudežni 'napitek' ali pa on super disel.... 🤔

Jaz imam namen v kratkem to noter nalit v Z-ja, ko sem že večkrat slišal, da če ima avto preko 200 teličkov, da naj bi bilo že nekaj razlike potem v moči; 100 napram 95 oktancu.  (vsekakor bo razlika v tošlu, ker 65 centov po litru, bo na blagajni pomenilo dodatnih 30 Cekinov, hehe).

 

P.S. Lahko da je to zgolj ljudska modrost, hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

A še kdo tanka ta čudežni 'napitek' ali pa on super disel.... 🤔

 

Js sm ga šou zadnjič nalit v kantico za svojo 323F.... nalivam, gledam cifre kam to leti, pol pa vidim kaka je cena za stotko pa me je skor fršloh, 6l kantica 11€ pa neki :blink:

  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Deeyan napisal:

 

Js sm ga šou zadnjič nalit v kantico za svojo 323F.... nalivam, gledam cifre kam to leti, pol pa vidim kaka je cena za stotko pa me je skor fršloh, 6l kantica 11€ pa neki :blink:

No če greš zdaj tankat, če moja matematika drži, bi dal 13,20 EUR, ne več 11, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ponedeljek sem tankal pri nas 50,68l Diesla 84,83€ v sredo tankal v Nemčiji 47,63l Diesla 93,31€ danes v Avstriji 49,13l in cena 113,93€

V Nemčiji močno jamrajo okoli cen za vse ki gredo v nebo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 6. 2022 ob 23:32 je Bini napisal:

Ja zdaj je že 2.209 € za liter.....?zmeden?

 

Zdaj je v Portorožu srečanje lastnikov Harley-Davidsonov, pa so izkoristili priliko za zaslužek, ko se po Sloveniji prevaža 30.000 bogatih in petičnih motoristov.

 

Bojim se samo, da bodo po tem srečanju pozabili spustit ceno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

 

Zdaj je v Portorožu srečanje lastnikov Harley-Davidsonov, pa so izkoristili priliko za zaslužek, ko se po Sloveniji prevaža 30.000 bogatih in petičnih motoristov.

 

Bojim se samo, da bodo po tem srečanju pozabili spustit ceno...

Sej tko je z vsemi ukrepi. bomo začasno dvignal DDV zaradi krize. kot kaže je kriza že več kot 15 let.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še vedno bo ceneje, kot v Nemčiji. Najceneje sem videl  ceno 2.05 €/ liter dizla na neki zabačeni pumpi. Drugače je pa na avtocesti vse do 2.50€/liter.😬

Pri nas pa izgleda, da zopet panični slovenceljni hitijo vsi na pumpe... in baje plešejo vsi kot nori. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.