Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 14 minutami je TiEn napisal:

Nobenega komentarja ? Golobček že rihta stvari #plešemo

To je sedaj vsaj logično, razumljivo. Bencin fiksiran na 1 € ali na 1,56 €, Covid doodatek 150€ vsem upokojencem, zastonj medkrajevni prevoz za vse upokojence, digitalni boni za slušalke in podobno ropotijo, pa je zame 🙃 in bomo vsi še fino plačevali. 😩

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

To je sedaj vsaj logično, razumljivo. Bencin fiksiran na 1 € ali na 1,56 €, Covid doodatek 150€ vsem upokojencem, zastonj medkrajevni prevoz za vse upokojence, digitalni boni za slušalke in podobno ropotijo, pa je zame 🙃 in bomo vsi še fino plačevali. 😩

... in plesali. 😊 Kako muziko pa vrtijo na pumpah, če ni skrivnost? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Alex napisal:

... in plesali. 😊 Kako muziko pa vrtijo na pumpah, če ni skrivnost? 

@Alex, vemo na kaj ti plešeš😁. Ta izjava Goloba glede volilnega plesanja je bila tudi meni malo mimo, neresna ...

Sicer pa Goloba poznam še iz študentskih časov (bil je asistent) in je bil OK. Všeč mi je, da ni tipičen politični nakladač - ta sprememba mi je všeč, marsikaj pa mi že ni všeč, na primer meni nekoliko afnasto vedenje predsednice parlamenta, pa razne Maše, Tanje, Dejani, Alenke, Marjani, ... ki se še kar rinejo naprej jih že težko prenašam. :wacko:

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam da ne bo un stavek res obveljal,..prihrankov ne boste imeli, svobodo pa 🤣 meni se pa zdi da so sami nakladači.

No imajo pa saj uni kolesa(ki so jih kupili za covid proteste) za it ponovno štrajkat 😛

 

No nazaj na temo, jaz sem tankal že v sredo(nisem niti vedel za podražitev) pa upam da zrihtajo te zaloge da bo lahko narod tankal pa hodil v službo

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Janez007 napisal:

@Alex, vemo na kaj ti plešeš😁. Ta izjava Goloba glede volilnega plesanja je bila tudi meni malo mimo, neresna ...

Sicer pa Goloba poznam še iz študentskih časov (bil je asistent) in je bil OK. Všeč mi je, da ni tipičen politični nakladač - ta sprememba mi je všeč, marsikaj pa mi že ni všeč, na primer meni nekoliko afnasto vedenje predsednice parlamenta, pa razne Maše, Tanje, Dejani, Alenke, Marjani, ... ki se še kar rinejo naprej jih že težko prenašam. :wacko:

Sam ga osebno ne poznam in je možno, da je sposoben in v redu poba. Je tudi hard rocker, kar mu štejem v čast in že zaradi tega ne more bit mona. 

Ostali okoli njega pa-nimam besed. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zakaj? Oprosti ampak a ti živiš v mehurčku al kaj. V torek je napovedan dvig cen in vsi prevozniki in kamionarji od blizu in daleč so navalili na pumpe. Če tanka 500 litrov mu je razlike 100€ na kamion. In seveda vsi, ki so imeli pol prazne tanke so seveda navalili kot gluhe svinje.

 

Sicer pa, še naprej podpirajte neumne EU ukrepe in samomorilske sankcije. Bo še veselo v jeseni. Aja kako bo to zgledalo se da vidit zdajle v avstraliji, novi zelandiji pa še kje. Žur bo in marsikomu ne bo ne do plesa ne do smeha.... razen, če bo idiote le srečala pamet v kar težko verjamem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svoje so pristavili še Avstrijci in Nemci, ki se vračajo z dopusta. Za njih smo kot Bosna včasih za nas, ko je bil pod 1€ bencin.

No, pa seveda še makaronarji, ki ne hodijo več v kazino ampak najraje na bencinske😀

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je... žal je tako, da tudi, če bi zdajle želeli imeti nižje cene goriv jih enostavno ne smemo meti, ker bo pol evrope hotelo pri nas tankat. Pumpe bodo pa brez goriv, ko tale zahodnoevropska drhal kot kobilice pustoši po naših pumpah.

 

Si nikoli nisem mislil, da bom tole rekel: mam raje da je gorivo na zalogi kot pa da je nizka cena ?zmeden?

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Deeyan napisal:

Al pa, ce je vse namenoma.... 🤔

FB_IMG_1655646826254.jpg

 

 

To je menda en fake profil, ki ga je nekdo naredil pred dvema mesecema in sedaj malo podpihuje folk... ki seveda vsemu, kar pise na FB, verjame ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ampak zakaj bi pa bila nemogoča taka praksa? Saj načeloma noben ne bo 100% vedel.

 

Vprašanje o nedobavi zaradi bližajoče podražitve je na mestu in si ga očitno že marsikdo zastavlja.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/mnogi-niso-prisli-do-goriva-ponekod-crpalke-kar-zaprle-vrata.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo pač narod ki vsemu verjame in nasede.

Pametni slovani smo, a žal se tega ne zavedamo in vsemu kar se tiče EU prevar nasedamo.

Se ne čudim da sosedov Francelj konje je prodal in vole vpregel, sosedova Pepca pa zelje in krompir pripravlja, medtem ko vsa mularija veganira namesto da kaj naredi in raje za kompom posedi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In še vedno so po Sloveniji, Avstriji in Nemčiji dolge kolone po deset in več kilometrov. Vse stoji. Nikoli ne bo gorivo tako drago, da ne bi bilo polno kolon na cesti. Že naslednji vikend bo naval na obalo. Sicer pa je ta problem z gorivi že kako leto in ni od letos. Pač ta draginja je kot domino. Če je ta in ta dvignil cene, zakaj pa ne bi še sam pristavil lončka. In potem folk zbezlja in navali kupovat to, kar se draži in se draži še bolj. Pa še zmanjka vsega na koncu. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Jest napisal:

 

 

To je menda en fake profil, ki ga je nekdo naredil pred dvema mesecema in sedaj malo podpihuje folk... ki seveda vsemu, kar pise na FB, verjame ... 

 

Mozno, ampak vseen pa ni 2x za rect, da se to namenoma dogaja... Isto, ko se je zacel kovid, povsod so poskril razkuzila v skladisca, da se je lahk pol drazje prodajalo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Deeyan napisal:

 

Mozno, ampak vseen pa ni 2x za rect, da se to namenoma dogaja... Isto, ko se je zacel kovid, povsod so poskril razkuzila v skladisca, da se je lahk pol drazje prodajalo

Končno si dojel!

Folk žal še vedno ne razume da trg temelji na sistemu ponudba : povpraševanje in da samo kreljoti nerazumejo njegovega delovanja in ostalega kar sodi zraven.

Priporočam da se gibate v pravih krogih in ne delujete po sistemu Walt-a Disney-a in podobnih otročarij.

Vse te kvazi verzije od VW Lupo 3L in novodobnih EV verzij so samo metanje denarja skozi okno, kdaj boste to dojeli?

Kaj boste sedaj na 125ccm prdule presedli?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je DonFelipe napisal:

Končno si dojel!

Folk žal še vedno ne razume da trg temelji na sistemu ponudba : povpraševanje in da samo kreljoti nerazumejo njegovega delovanja in ostalega kar sodi zraven.

Priporočam da se gibate v pravih krogih in ne delujete po sistemu Walt-a Disney-a in podobnih otročarij.

 

 

Zakaj koncno? Js sm to ze skoz govoril... 

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je DonFelipe napisal:

 

Folk žal še vedno ne razume da trg temelji na sistemu ponudba : povpraševanje in da samo kreljoti nerazumejo njegovega delovanja in ostalega kar sodi zraven.

Priporočam da se gibate v pravih krogih in ne delujete po sistemu Walt-a Disney-a in podobnih otročarij.

Vse te kvazi verzije od VW Lupo 3L in novodobnih EV verzij so samo metanje denarja skozi okno, kdaj boste to dojeli?

Kaj boste sedaj na 125ccm prdule presedli?

Sej podobno se je zgodilo cca 2 leti nazaj z grafičnimi karticami. Npr. Rtx 3080 maloprpdajna cena je bila okrog 800$ (brez davka). Pri nas cca 1080€ z davkom (tok je mene prisla). Dober mesec kasneje mogoce 2 so šle cene nenormalno gor. Cena se je pri nas gibala med 1700 in 2000€ za enako kartico. Pa to v trgovini ne pri preprodajalcih. Razlog je bil pomanjkanje polprevodnikov. In ker je bilo povprasecanje oz demmand veliko večji od zaloge oz kot dobave, so si lahko privoščili dvig cene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega se tudi spomnim.

Se pa spomniš ti ko so licenčno izdelovali oziroma kopirali VW/Opel in ostala vozila za tiste ki so želeli nekaj več?

Je pokojni znanec imel IDA Opel Senator katerega je nabavil za pol cene kot je nemški original, samo da ni imel nič opreme, ampak imel je pa Opla in peljal se je gosposko za 45.000 DEM!

Da o Golf I in II ne govoriva kako je narod kampiral pred avtosaloni in se prerival v vrsti.

Potem pa leta 1989 pride s pomočjo Slovenijales-a Hyundai in Pony ima električna stekla in klimo za 20.000 DEM.

Mazdo 626 je sosed šel leta 1992 iskati v Graz ker je moral počakati eno leto ko se je menjal model ter ga je dobil za 5000 mark ceneje in to samo z prevoženimi 5000km ker jim je služil kot testni model z to razliko da pri nas še ni bilo testnih voženj katere poznamo od leta 2004.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je DonFelipe napisal:

Tega se tudi spomnim.

Se pa spomniš ti ko so licenčno izdelovali oziroma kopirali VW/Opel in ostala vozila za tiste ki so želeli nekaj več?

Je pokojni znanec imel IDA Opel Senator katerega je nabavil za pol cene kot je nemški original, samo da ni imel nič opreme, ampak imel je pa Opla in peljal se je gosposko za 45.000 DEM!

Da o Golf I in II ne govoriva kako je narod kampiral pred avtosaloni in se prerival v vrsti.

Potem pa leta 1989 pride s pomočjo Slovenijales-a Hyundai in Pony ima električna stekla in klimo za 20.000 DEM.

Mazdo 626 je sosed šel leta 1992 iskati v Graz ker je moral počakati eno leto ko se je menjal model ter ga je dobil za 5000 mark ceneje in to samo z prevoženimi 5000km ker jim je služil kot testni model z to razliko da pri nas še ni bilo testnih voženj katere poznamo od leta 2004.

Učas ni blo važno kake barve je bil avto, ali ti je manjkal kak brisalec (zastava) samo da si dobil fičeka, 101ko,... ker se barva še posušila ni ko so ga prodali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.