Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 16 urami je DonFelipe napisal:

pri nas pa ne smeš še na kurilca več voziti

 

niti nikol nisi smel....

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je DonFelipe napisal:

Zakaj pa ti kardaširaš po Zokilandu s pomočjo LGBT populacije?

 

Sm kmet an s hribou doma, pa ne zastopim, kaj je hotel umetnik s tem povedat?

 

Ma se mi zdi, da nisem edini, kajti umetnika takega formata je težko razumet...

 

 

Glej, imam en predlog: ti ignoriraj mene, jaz bom ignoriral tebe in če se bova vzajemno ignorirala, bova še najlepše sodelovala. Ker jaz sem kmet s hribov doma, ti pa talent svojega formata in sploh ni za pričakovat, da se bova razumela...

 

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

g.Wankel, kaj si ti v eni izmed teh ali celo večih skupin?

Vsi ostale pa ne razumete da so danes vsi te sistemi narejeni samo za obiranje in za bogati sloj.

Pa še to : Wankel je odličen, samo ni pa za kreljote!

Na kurilca se uradno naj ne bi vozilo, ampak če koga poznaš se da dogovoriti.

Tudi o avtobusih na odpadke so govorili samo to ni v interesu lobijev da bi zadevo zagnali.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je DonFelipe napisal:

g.Wankel, kaj si ti v eni izmed teh ali celo večih skupin?

Vsi ostale pa ne razumete da so danes vsi te sistemi narejeni samo za obiranje in za bogati sloj.

Pa še to : Wankel je odličen, samo ni pa za kreljote!

Na kurilca se uradno naj ne bi vozilo, ampak če koga poznaš se da dogovoriti.

Tudi o avtobusih na odpadke so govorili samo to ni v interesu lobijev da bi zadevo zagnali.

 

 

Ne vem sploh v kateri, k jih maš tok :D Tebe zmot že če ma kdo ABS na avtu 😅

 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne skrbi, pri meni vse deluje b.p.

Če pa ne bi kardaširal bi že zdavnaj imel vse.

Ti A.Šifrer in T.Žagar nista dala lekcije ?

Ti moram poklicati Bricmanovega Toneta da te malo razsvetli ali te moram peljati do dr. Miroljuba Petrovića ker je dr. Ante Pavlović žal pokojni in je njegova hči Doroteja zaprla ordinacijo?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je DonFelipe napisal:

 

Ti A.Šifrer in T.Žagar nista dala lekcije ?

Ti moram poklicati Bricmanovega Toneta da te malo razsvetli ali te moram peljati do dr. Miroljuba Petrovića ker je dr. Ante Pavlović žal pokojni in je njegova hči Doroteja zaprla ordinacijo? 

 

 

Kaj majo vsi ti nasteti ljudje veze s tem? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Deeyan napisal:

 

Kaj majo vsi ti nasteti ljudje veze s tem? 

Očitno nerazumeš njihovih tekstov in kaj ti želijo povedati.

Ti očitno nisi pravi slovan, ampak moderni vegan, gretovec in LGBTjevec.

Kaj boš pa naredil ko bo šla cena trave in elektrifikacije v višave?

 

Te dni sem si z razliko od tebe in večine kreljotov privoščil lisičje in gamsovo meso.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je DonFelipe napisal:

Očitno nerazumeš njihovih tekstov in kaj ti želijo povedati.

Ti očitno nisi pravi slovan, ampak moderni vegan, gretovec in LGBTjevec.

Kaj boš pa naredil ko bo šla cena trave in elektrifikacije v višave?

 

Te dni sem si z razliko od tebe in večine kreljotov privoščil lisičje in gamsovo meso.

 

 

1. Ne poznas me! 

2. Bodi malo bolj spostljiv do drugih! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne skrbi, jaz to sem in pravi slovan ima te vrline!

 

S temi cenami se pa trudi shajati in dobro je da nisi samo v svoji občini.

 

Potrebno je razmišljati na dolgi rok, zadeva je taka da se cene surovin neprestano spreminjajo.

 

Si gledal oddajo Preverjeno in videl kako je z gradbeništvom kjer ne uspejo dohajati nabave surovin ker se stalno dražijo?

 

Ne-le naftne surovine, povsod se poznajo cene glede tega in večina dejavnosti je obstala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je DonFelipe napisal:

Čudežna polja so že leta 1989 opevala današnjo situacijo

Malo starejši se še spomnimo, da je bilo v 80-ih še večje pomanjkanje goriv. Vozili smo par-ne par.(tablice na avtih) Pa tudi boni za gorivo so bili takrat, tako, da to sedaj ni nič v primerjavi s tistimi leti. Tako, da "Čudežna polja" niso bili nikakršni jasnovidci  ampak so le opevali takratno trenutno stanje. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Alex napisal:

Malo starejši se še spomnimo, da je bilo v 80-ih še večje pomanjkanje goriv. Vozili smo par-ne par.(tablice na avtih) Pa tudi boni za gorivo so bili takrat, tako, da to sedaj ni nič v primerjavi s tistimi leti. Tako, da "Čudežna polja" niso bili nikakršni jasnovidci  ampak so le opevali takratno trenutno stanje. 😉

ko kej tazga uvedejo bo šele pestro. Sam sem premlad da bi takrt fural avto amak se spomnim zgodb starga ata kaka štala je bila.

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je DonFelipe napisal:

Alex, ko bi ti vedel kakšni pionirji in jasnovidci so čudežniki.

TBA, kako si pa ti predstavljaš da se boš vozikal z 20 litri v dananšnjih vozovih katera imajo 100 litrske tanke?

Vozil se boš, dokler boš imel. Simpl ko pasulj. Golob na bo spravil nazaj v čase bivše yuge. Bravo:rolleyes:

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je DonFelipe napisal:

TBA, kako si pa ti predstavljaš da se boš vozikal z 20 litri v dananšnjih vozovih katera imajo 100 litrske tanke?

nimamo vsi makine ki imajo 100l tank. vozilo se bo dokler bo, nikjer ne piše da morš vedno polnega tankat, čeprav sam tankam ko pade na 1/4 in pol do vrha napolnim.  

 

sicer pa podatki o porabi goriva za ''fičeka''

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je DonFelipe napisal:

Alex, ko bi ti vedel kakšni pionirji in jasnovidci so čudežniki.

TBA, kako si pa ti predstavljaš da se boš vozikal z 20 litri v dananšnjih vozovih katera imajo 100 litrske tanke?

Pionirji so bili, ko so bili mladi in so nosili rdeče rutice okoli vratu. Jasnovidci so bili pa ravno toliko, kot razno razni jasnovidci in jasnovidke,  in napovedovalci prihodnosti, ki prodajajo pri nas  meglo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.