Skoči na vsebino

Pozicijske ?arnice za M6...


Priporočeno sporočilo

Ker mi stalno crkujejo led ?arnice-pozicijske, me zanima,kaj bi lahko dal noter,da bi svetilo

vsaj podobno beli barvi-da ne bo razlike z xenonkami in da ne bo sme?no rumeno.... :whatever:

 

Sli?al sem,da ima Philips neko varianto na to temo (cool blue 5w5) ali nekaj podobnega...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mi stalno crkujejo led ?arnice-pozicijske, me zanima,kaj bi lahko dal noter,da bi svetilo

vsaj podobno beli barvi-da ne bo razlike z xenonkami in da ne bo sme?no rumeno.... :whatever:

 

Sli?al sem,da ima Philips neko varianto na to temo (cool blue 5w5) ali nekaj podobnega...

 

Philips ima W5W BlueVision. Imam ih na svojoj M6 umjesto svih W5W sijalica već 4,5 godine i niti jedna nije izgorila. Fino pa?u uz H1 Vision Plus.

 

LP

post-689-1246526219_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res poglej tele ?i?ke na ledicah, tudi jest sem mislil da mi je crknila in sem se nekje na forumu razburjal in ptoem se po Uro?evem postu res pogledal tele ?i?ke in je bila premaknjena, ledica spet sveti ?isto lepo :) zgleda jih res teli kontakti matrajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Philips ima W5W BlueVision. Imam ih na svojoj M6 umjesto svih W5W sijalica već 4,5 godine i niti jedna nije izgorila. Fino pa?u uz H1 Vision Plus.

 

LP

post-689-1246526219_thumb.jpg

 

Thx.Bom probal nabavit te. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel LED (bela barva, en ?ip) kupljene v A3M-u, vendar so od sebe dale sila malo svetlobe, ena crknila po dobrem mesecu.

Kupil osramove halogenske ?arnice, ki so svetile tako rumeno, kot navadne, ena crknila po treh tednih.

V DX-u kupil bele LED (5?ipov), trenutno svetijo ?e mesec in pol, jakost svetlobe ?e kar, barva precej modrikasta - verjetno jim je rahlo vro?e: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21288

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thx.Bom probal nabavit te. :bravo:

 

Raj? Ajvarja pra?, ?e ti lahk nabavi take, ko je dal men not, ko sva Xsenonke montirala.. res, da je blo v kompletu, sam ziher se more posebi tud dobit, ko ti crknejo...

Mam pa ?e 1 let not, pa BP!

 

lp,

D

 

PS: A kdo ve, kje bi dobil H1 varianto v belo-modri (beri: ala Xsenon) varianti, ker tele Osram so totaln jajc, rumeno isto kot prej, pa je kao 4000 K ?!? :dudek:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raj? Ajvarja pra?, ?e ti lahk nabavi take, ko je dal men not, ko sva Xsenonke montirala.. res, da je blo v kompletu, sam ziher se more posebi tud dobit, ko ti crknejo...

Mam pa ?e 1 let not, pa BP!

 

lp,

D

 

PS: A kdo ve, kje bi dobil H1 varianto v belo-modri (beri: ala Xsenon) varianti, ker tele Osram so totaln jajc, rumeno isto kot prej, pa je kao 4000 K ?!? :dudek:

 

Mene vpra?aj. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.