Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

o je je pomemben profil na pnevmatiki ...

 

Gotovo ima tud to dolo?eno funkcijo, ampak ni klju?na. ?e zdale? ne. Najbolj pomembna je zmes gume iz katere je pnavmatika narejena.

Za primer lahko vzame? traktor in njegove gume. Traktor ima zelo velik in mo?an profil, ampak na?eloma je traktorska guma na snegu, ledu plundri in mrazu totalno zani?, ker je pretrda.

Ohoho, fntje zdaj vidim da morate vi ?e veliko probat. Takile forumi vas samo poneumljajo. Neki Boss tukaj trosi neumnosti in kvazi testitranja, vi mu pa kar nasedete in verjamete. Zanimivo res. Vi verjamete samo v tisto kar vam pa?e. Vi bi letne gume po zimi, pa ceste brez radarjev, pa gasa...k nede? To bi bil svet po va?i meri.

Nak dragi kolegi, ne boste ?ikal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No pa, da ?e jaz napi?em poslovilno pismu najbolj nadle?nemu uporabniku Mazda foruma v celotni zgodovini.

Saj u bistvu vam nimam ve? kaj povedat.

 

Zakaj potem ?e pi?e?? :whatever:

Lahko vam povem samo ?e to. da je glasovanje pokazalo kolk je tukaj resn?nih divjakov in cestnih zdraharjev- torej potencialnijh naklepnih morilcev. Torej kakih 60% vas je tukaj, ki ste se prfo?kal in ki vsakodnevno i??ete svoje potencialne ?rtve na cesti.

 

Ja to bo. ?zmeden? Zato ker smo divjaki te ne maramo.

Jaz sem se na ta forum prijavu zato, ker sem mislu, da bom dobil dolo?ene informacije

 

Kak?ne?? Nikoli nisi ni? spra?eval v zvezi z Mazdami kar je bistvo foruma. Ne pa tvoje brezvezno nabijanje. Edine informacije, ki si jih hotel so profili uporabnikov, ki si jih ?tudiral in potem, ko si nas dosti spoznal si za?el jebati v ?ivi mozeg. Tak si.

N? bat YavarYe X6V6. Ko bo Lojz danes zapustu ?iht, bo zapustu tud vas.

 

Bo? ti kurac zapustil forum. Tut ?e bo? ?el iz tega foruma sem prepri?an, da bo? provociral kje drugje. In verjemi, da bomo izvedeli in ker imamo avtomobilisti povsod veze in se poznamo kri?em kra?em se zna zgoditi, da ti bodo mariskje vnaprej zaklenili IP.

To, da smo naredili anketo je bila TVOJA ?ELJA in smo vam jo prijazno izpolnili pa ti spet ni prav. Spet dokaz, da v tvoji glavi nekaj ne ?tima.

Tut inteneta ti niso skenslali ampak si si zmislil zato, da bi spet igral na karto nedol?ne ov?ke. ?e bi ti odklopili internet ti ne bi bil danes cel dan gor. In ne boj se, forum brez tebe ne bo propadel ker je tudi brez tebe zanimiv. ?e bolj zanimivo je, ko se mi dirka?i dobimi za Gammo, ?gemo gume, driftamo okoli rondojev in nasplo?no teroriziramo BTC. Oziroma tako tvoja omejena pamet vidi ta dru?enja. :bravo:

 

?e dva butasta sme?kota v slovo od neprilagojenega tepca, ki tega za razliko od tebe tega ne zanika: Objavljena slikaObjavljena slika Kurva dolenjska pijana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa, da ?e jaz napi?em poslovilno pismu najbolj nadle?nemu uporabniku Mazda foruma v celotni zgodovini.

 

Zakaj potem ?e pi?e?? :whatever:

 

Ja to bo. ?zmeden? Zato ker smo divjaki te ne maramo.

 

Kak?ne?? Nikoli nisi ni? spra?eval v zvezi z Mazdami kar je bistvo foruma. Ne pa tvoje brezvezno nabijanje. Edine informacije, ki si jih hotel so profili uporabnikov, ki si jih ?tudiral in potem, ko si nas dosti spoznal si za?el jebati v ?ivi mozeg. Tak si.

 

Bo? ti kurac zapustil forum. Tut ?e bo? ?el iz tega foruma sem prepri?an, da bo? provociral kje drugje. In verjemi, da bomo izvedeli in ker imamo avtomobilisti povsod veze in se poznamo kri?em kra?em se zna zgoditi, da ti bodo mariskje vnaprej zaklenili IP.

To, da smo naredili anketo je bila TVOJA ?ELJA in smo vam jo prijazno izpolnili pa ti spet ni prav. Spet dokaz, da v tvoji glavi nekaj ne ?tima.

Tut inteneta ti niso skenslali ampak si si zmislil zato, da bi spet igral na karto nedol?ne ov?ke. ?e bi ti odklopili internet ti ne bi bil danes cel dan gor. In ne boj se, forum brez tebe ne bo propadel ker je tudi brez tebe zanimiv. ?e bolj zanimivo je, ko se mi dirka?i dobimi za Gammo, ?gemo gume, driftamo okoli rondojev in nasplo?no teroriziramo BTC. Oziroma tako tvoja omejena pamet vidi ta dru?enja. :bravo:

 

?e dva butasta sme?kota v slovo od neprilagojenega tepca, ki tega za razliko od tebe tega ne zanika: Objavljena slikaObjavljena slika Kurva dolenjska pijana.

 

Hehehe Symon a si ti slabih ?ivcev drga??

A ni zanimivo, ker ti pravi?, da sem jaz pijan, pa te razkopljem ko star ?kaf. Ti zase pravi? da si trezen pa govori? tako neumno. Kolk neumnosti stresa? ?ele takrat kadar si pijan, ?e ?e trezen ne pove? ni? pametnega.

In ja prijavil se bom na drug avtomobilisti?ni forum in tudi tam bom zbezal vse divjake na plano. Tako kot sem vas tukaj. In pol bom ?e njih, kot ti pravi?, jebal v galavo. Divjakov se pa res ne bojim, ker ste vsi po vrsti bedaki, sicer sploh ne bi divjali. In kaj je la?je kot, spet kot pravi? ti, jebat v glavo neumnega ?loveka -divjaka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehehe Symon a si ti slabih ?ivcev drga??

 

Ne, zakaj? Sploh se ne sekiram zate, ti pa napi?em kar mislim o tebi.

A ni zanimivo, ker ti pravi?, da sem jaz pijan, pa te razkopljem ko star ?kaf.

 

Opa, tole so pa ?e gro?nje! Da ne bo kaka ovadbica padla! :angry:

Ti zase pravi? da si trezen pa govori? tako neumno. Kolk neumnosti stresa? ?ele takrat kadar si pijan, ?e ?e trezen ne pove? ni? pametnega.

?koda, da ne bo? nikli izvedel. Nazadnje sem lepo poslu?al tako kot sem zadnje dni samo bral tvoje bedarije.

In ja prijavil se bom na drug avtomobilisti?ni forum in tudi tam bom zbezal vse divjake na plano. Tako kot sem vas tukaj. In pol bom ?e njih, kot ti pravi?, jebal v galavo. Divjakov se pa res ne bojim, ker ste vsi po vrsti bedaki, sicer sploh ne bi divjali. In kaj je la?je kot, spet kot pravi? ti, jebat v glavo neumnega ?loveka -divjaka?

 

Pa si priznal, da ti niso odklopili internet in, da bo? ?el na druge forume. :jezicek: In ja, boji? se nas, ?e se nas ne bi bi pri?el na sre?anje in nam v glavo povedal kar misli?. Tule pa tvoje besede nimajo te?e. Sploh ne bom pisal, da je tvoje prepiranje tukaj retardirano ?eprav ne dvomim, da te tole provociranje spolno vzburja. Drugega razloga zakaj hodi? na forume sploh ne vidim. Spominja? me na Murkota, bolnika, ki je ?eljan slave. :huh:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, zakaj? Sploh se ne sekiram zate, ti pa napi?em kar mislim o tebi.

 

Opa, tole so pa ?e gro?nje! Da ne bo kaka ovadbica padla! :angry:

 

?koda, da ne bo? nikli izvedel. Nazadnje sem lepo poslu?al tako kot sem zadnje dni samo bral tvoje bedarije.

 

Pa si priznal, da ti niso odklopili internet in, da bo? ?el na druge forume. :jezicek: In ja, boji? se nas, ?e se nas ne bi bi pri?el na sre?anje in nam v glavo povedal kar misli?. Tule pa tvoje besede nimajo te?e. Sploh ne bom pisal, da je tvoje prepiranje tukaj retardirano ?eprav ne dvomim, da te tole provociranje spolno vzburja. Drugega razloga zakaj hodi? na forume sploh ne vidim. Spominja? me na Murkota, bolnika, ki je ?eljan slave. :huh:

 

Tako je. Interneta mio niso odklopili, ker smo se z na?imi fanti konektali. Je reku da tak?no to?arjenje niso dobili prvi? in da je to stalnica luzerjev, ki v raznih forumih spu?ijo debate. Vseeno so na?i fantje malo bolj resni kot ste ra?unali tukaj, in ne nasedejo vsakmu pezdetu, ki se prito?uje ker mu je "so?olka" v vrtcu vzela liziko.

 

?e 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

0

 

 

 

Sre?no in zdravo vam ?eli Lojz

 

 

ADIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pepsi::vino:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe tola?i se s tem lubek bubek!!

 

velike besede ampak izre?ene od premajhnega pajaca ki bi sploh vedel kaj pomenijo :)

 

drga? pa te vabijo na forum

 

WWW.obi?ne peder?ine.net

 

pridru?i se jim in se boste tam naprej pedral! :dudek::dudek::harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj me en u??ipne...

 

A je ?el?

Al je to spet slovo za par ur?

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Itak da se je s fanti vse zmenu, ha ha ha - ker mu ni uspela ta fora z internetom, je sedaj mal polep?al zadevo - kak luzer ej.

 

Oh my god, 7.9.2009 - dan ko je Lojz (mogo?e res) zapustil forum!!!!!

Razgla?am Dan mazda foruma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stavim, da bo nardil nov account, pa da bo gledal sem gor. To ponavad vse take "jokice" nardijo.

 

 

Tako je. Interneta mio niso odklopili, ker smo se z na?imi fanti konektali. Je reku da tak?no to?arjenje niso dobili prvi? in da je to stalnica luzerjev, ki v raznih forumih spu?ijo debate. Vseeno so na?i fantje malo bolj resni kot ste ra?unali tukaj, in ne nasedejo vsakmu pezdetu, ki se prito?uje ker mu je "so?olka" v vrtcu vzela liziko.

Pa njegov zadnji post je to?en dokaz, da si je zmislil, da ga je nekdo ?pecal. ?e si iz resnega IT foha, ti je popolnoma jasno, da se je vse skupaj izmislil.

 

Jest bi prej stavil, da je kdo uletu mem, pa mu v hecu reku da naj raj mal dela, ne pa da sam browza po netu, pa se mu je zdelo primerno preurediti to zgodbo v neko zaroto.

 

Sploh nisem vedel, da obstaja funkcija ingnore.. no zdej je, ?eprav upam da je prepozno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa osamljen :jezicek::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da se je dr?al dogovora.

 

Druga?e pa hvala pepsiju druga?e nebi zdr?al do sedaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da se je dr?al dogovora.

 

Druga?e pa hvala pepsiju druga?e nebi zdr?al do sedaj.

 

Pomoje se bo drzal... si bo ze nasel drug peskovnik, kjer bo nekaj casa lahko solil pamet... :)

 

Na alterju je nekaj dni po poslovilnem pismu bil nazadnje registriran :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.