Skoči na vsebino

Skupno naro?ilo zlo?ljivih klju?ev


JernejL

Priporočeno sporočilo

Kje v celju si to zrihtal, povej takoj!!! To si zamenjal rezilo ali si originalnega porihtal?

 

Miklo?i?eva 3 naproti Abanke.

To je mojster kjer je bil Dreta. Zamenjal mi je rezilo in stvar dela. Rekel sem mu da nas pride ve? Mazda?ev in se je zato potrudil :bravo: . Ra?unal mi je 15 eur. Ko boste finalizirali bodite previdni z vzmetjo, da jo boste dovolj navili, da bo fajn vra?alo klju? v stegnjeno stanje. Jaz sem ga ob sestavljanju navil za 180° in vra?a tako kot more. Klju? pride ful fajn, kompaktno, tudi bolj?i ob?utek ob pri?iganju motorja, ko je stvar bolj kompaktna. Izgleda kot da bi bilo original. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 1 mesec kasneje...

Imam ?e 3 kose.. Zdaj se mi ne sanja komu ?e nisem zadeve predal, mislim pa da sem dol?an ?e:

 

- krco22

- 323f speed

- bucek? (nisem 100%)

 

Napi?ite ?e sem vam ?e dol?an, da vem, v nasprotnem primeru gredo po principu kdo prej pride prej melje.

 

Glede problema z merami klju?a pa je milky1976 na?el odli?no re?itev pri enem izmed klju?avni?arjem iz fu?in, jutri vidim ?e bo perkotu v celju uspelo vrezati ta klju?, ?e bo ok je to najbolj?a re?itev za vse, ki si jih ?e niste uredili sami - ker jaz sem glede tistega kitajca izgubil vso upanje.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam ?e 3 kose.. Zdaj se mi ne sanja komu ?e nisem zadeve predal, mislim pa da sem dol?an ?e:

 

- krco22

- 323f speed

- bucek? (nisem 100%)

 

Napi?ite ?e sem vam ?e dol?an, da vem, v nasprotnem primeru gredo po principu kdo prej pride prej melje.

 

Glede problema z merami klju?a pa je milky1976 na?el odli?no re?itev pri enem izmed klju?avni?arjem iz fu?in, jutri vidim ?e bo perkotu v celju uspelo vrezati ta klju?, ?e bo ok je to najbolj?a re?itev za vse, ki si jih ?e niste uredili sami - ker jaz sem glede tistega kitajca izgubil vso upanje.

 

Lp

 

Ja ja jz ga ?e nism dubu. :(

Kake so ?anse kej glede tega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen,

 

sem nov na tem forumu. V?lanil sem se prav zaradi informacij o zlo?ljivem klju?u, sem namre? lastnik Mazde 6 2.3 GT l.02 in bi v veseljem kupil preostalo ohi?je za klju?. Sporo?i kje in kdaj je mo?en prevzem.

 

lp, ale?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

popolnoma razumem, da imajo prednost tisti, ki so ohi?ja naro?ili. V primeru, da bo kak?no ohi?je ostalo brez lastnika, ga pa z veseljem prevzamem. Sem iz Velenja, vendar delam v Ljubljani. Glede prevzema sem na?eloma zelo prilagodljiv. V primeru ponovnega naro?ila sem pa vsekakor zraven. Hvala vseeno,

 

lp, ale?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Guest 2.3benz

Tudi sam bi rad imel zlo?ljiv klju?, ker me pri moji mazdi ta ˝feler˝ res zelo moti. ?e bo ?e kak?no naro?ilo prosim za 2 kom, prevzamem pa lahko v Celju - Mariboru in vmes :D . ?e prav razumem klju? od moje mazde nima nikakr?ne kode ali ?esa podobnega, na kaj bi mogel biti pozoren, gre samo za kos kovine, ki jo je potrebno odrezati na pravo dol?ino?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

En komad rezerve sem ?e imel doma, ampak zdaj sem se ?estke znebil in ne rabim ve?.

Dobi prvi ki se javi da ga pobere v MBju ?ez teden.

Surovc klju?a je tudi 100% to?en za direktno vrezat pri klju?avnil?arju, vse pa?e skupaj ko atek na mamo.

 

Objavljena slika

 

Zdravo, a sem prvi ko se je javil? :rolleyes:

 

Ga z veseljem vzamem in kot nala?? sem drug teden cel teden slu?beno v MB.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.