Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Me zanima kolk ljudi tle te sploh resn jemle, mal preber komentarje na tvoje poste, pa ?e nis ravn slep ti je odgovor na dlani. Sam ej ?e bi bil jaz tvoj ?ef, vedi da ti pisat po neke privat zadeve po forumih ravn ne bi pustil, ker to lahk po?nete sam v dr?avnih slu?bah in to pove koliko ?asa imate in koliko sploh delate.

Pa tako vem, da ti ni pomo?i in se bo? spet oglasil, samo to je moja zadnja replika tebi, ker ti ni pomo?i.

Vseved, ki se samo spra?uje to in ono.

 

No le nehaj replicirat, da se ne bo? od fou?ije u?gal.

Pozabu si se z glavo v steno tre??it.

 

PS: ?e te pa tako hudi?evo zanima moja slu?ba in moje privatno ?ivljenje, pa komot tukaj odpre? novo debato o gospodu Lojzu, da ne bo? tukaj po nepotrebnem kozlaril.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrvati naj kar dr?ijo rilec okol na?ih vinjet, banda oderu?ka. Za eno smer iz Zagreba do Zadra je 117 kun ali okoli 17 eur. pa nazaj, pa si vinjeto zaslu?u. sam tiho nej bojo hr?ki.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrvati naj kar dr?ijo rilec okol na?ih vinjet, banda oderu?ka. Za eno smer iz Zagreba do Zadra je 117 kun ali okoli 17 eur. pa nazaj, pa si vinjeto zaslu?u. sam tiho nej bojo hr?ki.

 

Saj se ne gra zato, da bi hr?ki kaj sikali ?ez na?e vinjete. Oni imajo klasi?no cestninjenje in od vsakega lepo "po?teno" pokasirajo glede na prevo?en km po njihovi AC. Gre se zato da se po na?i AC veliko tujcev pelje zastonj, ker ne kupi slovenske vinjete, da bi prek Slovenije pri?li na Hrva?ko. Slovenska kontrola vinjet je neu?inkovita in pre?voh.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e so pa teli tujci kolovratili po stranskih cestah... vsaka navigacija danes ti omogo?a, da nastavi? izogibanje AC-jem. Pa? so se odlo?ili, da je bolje dve uri zgubit in tavat po lokalnih cestah, kot pa pla?at 15?.

 

Od takih ?krtuhov bo pa Hrva?ki turizem res imel veliko...haha :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj se ne gra zato, da bi hr?ki kaj sikali ?ez na?e vinjete.

 

Si prepri?an, da ne sikajo? Od kod pa potem vsa medijska gonja, pljuvanje in celo izdaja zgibank kako do IKEE v Grazu mimo na?ih AC? Ne vem no. Govoriva o isti stvari?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si prepri?an, da ne sikajo? Od kod pa potem vsa medijska gonja, pljuvanje in celo izdaja zgibank kako do IKEE v Grazu mimo na?ih AC? Ne vem no. Govoriva o isti stvari?

 

To je ?e res da hr?ki sikajo ?ez na?e vinjete, ampak v tej debati ne gre za to. Tukaj na tem forumu itak razsaja alergija na vinjete, zato nisem hotel debate v tej smeri. Zaradi debate o smotrnosti in pravi?nosti vinjet se tukaj take debate zaklenejo, ker tukaj nih?e ne sme biti proti vinjetam.

Jaz sem samo izpostavu, ker zaradi na?ih vinjet dejansko obstaja gverilski boj in izmikanje kupovanja na?e vinjete. Tukaj druga?e trdijo, da so vinjete pripomogle k bolj?i statistiki umrljivosti, ker bojda zdaj ve? ljudi gre na AC in so zato, spet bojda, stranske ceste manj obremenjene. Pa kot vidimo ni tako. Zaradi vinjet se ve? ljudi odlo?a da te vinjete ne bo kupilo in se raje vozijo po stranskih cestah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nismo mi edini z vinjetami, drugje to klapa, ne vem zakaj naj nebi pri nas.

 

ker ve?ina razmi?lja kot Lojz, da so vinjete nepo?tene in nepravi?ne in da jaz pa ?e ne bom drugim cestnine pla?eval, pa jih potem raje ne kupijo, poleg tega pa je hitrost nevarna, in po AC se vozi precej hitro, ponavadi med 100 in 130, in to so samo cestni divjaki tam gori...

 

jaz bi imel tudi raje nepla?ljive AC, kot majo Nemci... ampak oni ta denar not potegnejo pri registracijah vozil, potem pa bo spet pizdarija, ker morajo VSI vi?jo registracijo pla?evat, ?eprav se toliko ne vozijo... in ode pravi?nost in po?tenost...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

jaz bi imel tudi raje nepla?ljive AC, kot majo Nemci... ampak oni ta denar not potegnejo pri registracijah vozil, potem pa bo spet pizdarija, ker morajo VSI vi?jo registracijo pla?evat, ?eprav se toliko ne vozijo... in ode pravi?nost in po?tenost...

 

A to da bi vsak pla?al toliko kot po tej cesti vozi, ti pa ne pa?e?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to da bi vsak pla?al toliko kot po tej cesti vozi, ti pa ne pa?e?

 

pa kje sem jaz kaj napisal, da mi ne pa?e... ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to da bi vsak pla?al toliko kot po tej cesti vozi, ti pa ne pa?e?

 

Ne Lojz tko pa ne bo ?lo, da samo po TEJ cesti... dejmo re?t po katerikoli cesti saj je treba vse ceste vzdr?vat pa ?etudi se v ?ivljenju niti 1x nisem peljal po njej, gre del mojega denarja tudi za to cesto.

 

Dej bodi no pravi?en kon?no no... ne mor? bit pravi?en samo tam kjer ti pa?e taka pravi?nost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Lojz tko pa ne bo ?lo, da samo po TEJ cesti... dejmo re?t po katerikoli cesti saj je treba vse ceste vzdr?vat pa ?etudi se v ?ivljenju niti 1x nisem peljal po njej, gre del mojega denarja tudi za to cesto.

 

Dej bodi no pravi?en kon?no no... ne mor? bit pravi?en samo tam kjer ti pa?e taka pravi?nost.

 

Saj jaz sem pravi?en. Zmenjeno. Po?teno. ?eprav ne ?isto. Jaz sem sam financiral 300m ceste v na?em naselju z lastnim denarjem. Nobeden drug iz naselja ni za to cesto pla?al niti fi?nka, po njej pa se zdaj vozijo vsi iz tega naselja. In to celo ve? kot jaz.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?na cena vinjete 55EUR se jo obrnila ve?ini od nas, mogo?e samo upokojencem ne, pa mogo?e ?e Lojzu, ker o?itno vozi, samo po stranskih cestah, kjer so ni?je hitrosti in se po?uti bol varno, samo pozablja, da se tam zgodi ve? nesre? kot na AC, so pa posledice nesre? na AC res ve?je, samo ?e gledamo z druge plati so AC bistveno bol varne kot navadne ceste, ker kolkor je meni znano je na njih pri nas bistveno manj nesre? kot na cestah po katerih se vozi Lojz in kjer so ni?je hitrosti, pa Lojz ne pozabit tudi na regionalnih in drugih navadnih cestah nastajajo nesre?e s smrtnimi iziide in ?e ?eli? to popolnoma odpravi, potem bi mogli hodit pe?, pa ?e potem s najdejo med nami norci, ki bi na kak drug na?in spravili ljudi na drug svet, pozablja? na vojne in na psihote, ki jim strga in zato pospravijo premnogo ljudi na drug svet.

Tak jaz vinjeto imam in jo bom imel, ker se bom vozil po AC, ker se mi zdi ta cesta bistveno bol varna kot kaka navadna cesta in ne pozabi Lojz pozimi lahko ?e majhna hitrost povro?i zdrs vozila in iz lastnih izku?enj ti povem, da je to bol prijetno do?ivet na AC kot na navadni cesti, ker ima? ve? mo?nosti, da ob pametni reakciiji nepo?kodovan odpelje? naprej, kar pa je na navadni cesti bistveno te?je, ker ima? dosti ve? mo?nosti pristati kje izven ceste in mislim, da je vseem jasno kake so potem posledice v najslab?em primeru je zvita samo plo?evina.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?na cena vinjete 55EUR se jo obrnila ve?ini od nas, mogo?e samo upokojencem ne, pa mogo?e ?e Lojzu, ker o?itno vozi, samo po stranskih cestah, kjer so ni?je hitrosti in se po?uti bol varno, samo pozablja, da se tam zgodi ve? nesre? kot na AC, so pa posledice nesre? na AC res ve?je, samo ?e gledamo z druge plati so AC bistveno bol varne kot navadne ceste, ker kolkor je meni znano je na njih pri nas bistveno manj nesre? kot na cestah po katerih se vozi Lojz in kjer so ni?je hitrosti, pa Lojz ne pozabit tudi na regionalnih in drugih navadnih cestah nastajajo nesre?e s smrtnimi iziide in ?e ?eli? to popolnoma odpravi, potem bi mogli hodit pe?, pa ?e potem s najdejo med nami norci, ki bi na kak drug na?in spravili ljudi na drug svet, pozablja? na vojne in na psihote, ki jim strga in zato pospravijo premnogo ljudi na drug svet.

Tak jaz vinjeto imam in jo bom imel, ker se bom vozil po AC, ker se mi zdi ta cesta bistveno bol varna kot kaka navadna cesta in ne pozabi Lojz pozimi lahko ?e majhna hitrost povro?i zdrs vozila in iz lastnih izku?enj ti povem, da je to bol prijetno do?ivet na AC kot na navadni cesti, ker ima? ve? mo?nosti, da ob pametni reakciiji nepo?kodovan odpelje? naprej, kar pa je na navadni cesti bistveno te?je, ker ima? dosti ve? mo?nosti pristati kje izven ceste in mislim, da je vseem jasno kake so potem posledice v najslab?em primeru je zvita samo plo?evina.

 

Hmmm, a sem jaz res kje napisal, da jaz nimam vinjete?

Ja majster vem. Pozimi se z avtom po spolzki cesti lahko vseeno zdrsne, pa magari vozi? po omejitvah. Zato pa je treba vozit ?e po?asneje od omejitve. Al pa kar ustavit, ?e vidi? da je led. Torej s prilagojeno hitrostjo je treba peljat. In prilagojena hitrost ne sme biti vi?ja od zgornje omejitve, ker omejitev pomeni mejo. Do tam v dobrih tazmerah lahko, ?ez pa ne. lahko pa manj, torej nazaj od meje.

Sicer pa to ni tema v tej debati. Ampak ne bo ?kodilo, ?e sem ti razlo?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, a sem jaz res kje napisal, da jaz nimam vinjete?

Ja majster vem. Pozimi se z avtom po spolzki cesti lahko vseeno zdrsne, pa magari vozi? po omejitvah. Zato pa je treba vozit ?e po?asneje od omejitve. Al pa kar ustavit, ?e vidi? da je led. Torej s prilagojeno hitrostjo je treba peljat. In prilagojena hitrost ne sme biti vi?ja od zgornje omejitve, ker omejitev pomeni mejo. Do tam v dobrih tazmerah lahko, ?ez pa ne. lahko pa manj, torej nazaj od meje.

Sicer pa to ni tema v tej debati. Ampak ne bo ?kodilo, ?e sem ti razlo?il.

 

No Lozji, zdej mi pa razlo?i, kolk pelat pozimi na suhi cesti in ?e v trenutku, prileti? na ledeno plo??o, ki je iz lastnih izku?enj ?e slab?e, kot ?e bi vozil po celem snegu? Pomojem bo? rekel, da najbol?e, da pe? hodimo, kakrn?na je tvoja teorija, samo vedi vsi nimamo tako blizu do slu?be, da bi to ?lo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Lozji, zdej mi pa razlo?i, kolk pelat pozimi na suhi cesti in ?e v trenutku, prileti? na ledeno plo??o, ki je iz lastnih izku?enj ?e slab?e, kot ?e bi vozil po celem snegu? Pomojem bo? rekel, da najbol?e, da pe? hodimo, kakrn?na je tvoja teorija, samo vedi vsi nimamo tako blizu do slu?be, da bi to ?lo.

 

pa saj ti je povedal!

 

Ja majster vem. Pozimi se z avtom po spolzki cesti lahko vseeno zdrsne, pa magari vozi? po omejitvah. Zato pa je treba vozit ?e po?asneje od omejitve. Al pa kar ustavit, ?e vidi? da je led. Torej s prilagojeno hitrostjo je treba peljat. In prilagojena hitrost ne sme biti vi?ja od zgornje omejitve, ker omejitev pomeni mejo. Do tam v dobrih tazmerah lahko, ?ez pa ne. lahko pa manj, torej nazaj od meje.

 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojzek bi kar ustavil sredi glavne ceste pozimi :wacko: .....to je njegova re?itev!

 

No pa poglejmo kaj pravi ZVCP glede tega:

 

 

Ustavitev in parkiranje

52. ?len

 

 

(4) Ustavitev in parkiranje je prepovedano:

1. na prehodu za pe?ce in na razdalji manj kot 5 m pred prehodom. ?e so na vozi??u pred prehodom ozna?ena parkirna mesta, mora biti prepoved iz te to?ke ozna?ena s predpisano ozna?bo na vozi??u;

2. na kolesarski stezi, kolesarski poti, plo?niku, pe?poti, kolesarskem pasu ali na tirnicah. ?e je s predpisano prometno signalizacijo dovoljeno parkiranje na plo?niku, mora biti za pe?ce zagotovljen najmanj 1,60 m ?irok del plo?nika, ki ne sme mejiti na vozi??e;

3. na prehodu ceste ?ez ?elezni?ko progo in na razdalji manj kot 15 m od najbli?je ?elezni?ke tirnice;

4. na kri?i??u in na razdalji manj kot 15 m od najbli?jega roba pre?nega vozi??a pred kri?i??em, razen ?e je druga?e dolo?eno s predpisano prometno signalizacijo;

5. v predoru, galeriji in podvozu, ter na viaduktu, mostu in nadvozu;

6. na ozna?enem avtobusnem postajali??u. Zaradi vstopa ali izstopa potnika je dovoljena ustavitev na postajali??u, ki je zunaj vozi??a, ?e s tem ni oviran avtobusni promet;

7. na ozkem ali nepreglednem delu ceste (v ovinku, pod vrhom klanca ipd.);

8. na delu ceste, kjer bi bil prost prehod med ustavljenim oziroma parkiranim vozilom in neprekinjeno lo?ilno ?rto ali usmerjevalnim poljem na vozi??u ali nasprotnim robom vozi??a ali kak?no drugo oviro na cesti ?irok manj kot 3 m;

9. na pospe?evalnem, zaviralnem in odstavnem pasu. Na odstavnem pasu je za nujno potreben ?as dovoljena ustavitev vozila v sili. Ob tem mora voznik storiti vse potrebno, da ustavljeno vozilo, osebe ali tovor ne ogro?ajo udele?encev v cestnem prometu;

10. na mestu, na katerem bi vozilo zakrivalo postavljeni prometni znak;

11. na vozi??u ceste zunaj naselja;

12. na smernem vozi??u ceste v naselju z dvema ali ve? prometnimi pasovi;

13. na vseh prometnih in drugih javnih povr?inah, ki niso namenjene prometu vozil ali niso namenjene prometu tovrstnih vozil;

14. na mestu, na katerem bi parkirano vozilo onemogo?ilo vklju?itev v promet ?e parkiranemu vozilu ali onemogo?ilo dovoz na dvori??e stavbe, do gara?e, skladi??nega prostora ali drugega podobnega objekta ali do zasebnega zemlji??a. Dovoz na dvori??e, v objekt ali k objektu, pred katerim je prepovedana ustavitev ali parkiranje, mora biti na vhodu ozna?en s predpisanim prometnim znakom, ?e pa so na vozi??u pri vhodu ozna?ena parkirna mesta, pa tudi s predpisano ozna?bo na vozi??u;

15. na ozna?enem parkirnem prostoru za invalide oziroma invalidke (v nadaljnjem besedilu: invalide), razen za osebe iz ?etrtega odstavka 53. ?lena tega zakona;

16. na ozna?enih poteh, namenjenih intervencijskim vozilom;

17. nad priklju?kom za vodovodno omre?je (hidrant). Prepoved iz te to?ke mora biti ozna?ena s predpisano prometno signalizacijo;

18. v obmo?ju umirjenega prometa, razen kjer je izrecno dovoljeno s predpisano prometno signalizacijo, in v obmo?ju za pe?ce.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@madmax: KAJ BO? TE TI GOVORIL, kaj pa ti ve?, ti si samo eden od divjakov... :P

 

 

p/s: joke ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem sel v Novo Mesto po dolenjki, kak kaos.....sedaj ko imamo opravka z Lojzom mi je jasno zakaj se ni dol avtoceste....naj razlastninijo te dolenjske bu?e ?e enkrat!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta primer okrog Trebnjega je tipi?na dolenjska rabota... Veljaki so po pobo?ju pokupili poceni gozdove pol so pa ?ez spravli odlo?itev, da gre AC po to?no tem pobo?ju in so gozd bogato nazaj DARSU-prodali ter mastno zaslu?ili.

 

?e bi bla dolinska varjanta AC bi bila ta ?e kon?ana saj bi bilo polovico manj objektov nizke gradnje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

podobna zgodba pri trasi ?tajerke - protno naj bi ?la ?ez tuhinjsko dolino... AMpak je moral nekdo tunele delat. Sicer sem osebno v velikem plusu, ampak razlika v stro?kih je pa ve? kot si upam predstavljati.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojzek bi kar ustavil sredi glavne ceste pozimi :wacko: .....to je njegova re?itev!

 

No pa poglejmo kaj pravi ZVCP glede tega:

Ustavitev in parkiranje

52. ?len

(4) Ustavitev in parkiranje je prepovedano:

1. na prehodu za pe?ce in na razdalji manj kot 5 m pred prehodom. ?e so na vozi??u pred prehodom ozna?ena parkirna mesta, mora biti prepoved iz te to?ke ozna?ena s predpisano ozna?bo na vozi??u;

2. na kolesarski stezi, kolesarski poti, plo?niku, pe?poti, kolesarskem pasu ali na tirnicah. ?e je s predpisano prometno signalizacijo dovoljeno parkiranje na plo?niku, mora biti za pe?ce zagotovljen najmanj 1,60 m ?irok del plo?nika, ki ne sme mejiti na vozi??e;

3. na prehodu ceste ?ez ?elezni?ko progo in na razdalji manj kot 15 m od najbli?je ?elezni?ke tirnice;

4. na kri?i??u in na razdalji manj kot 15 m od najbli?jega roba pre?nega vozi??a pred kri?i??em, razen ?e je druga?e dolo?eno s predpisano prometno signalizacijo;

5. v predoru, galeriji in podvozu, ter na viaduktu, mostu in nadvozu;

6. na ozna?enem avtobusnem postajali??u. Zaradi vstopa ali izstopa potnika je dovoljena ustavitev na postajali??u, ki je zunaj vozi??a, ?e s tem ni oviran avtobusni promet;

7. na ozkem ali nepreglednem delu ceste (v ovinku, pod vrhom klanca ipd.);

8. na delu ceste, kjer bi bil prost prehod med ustavljenim oziroma parkiranim vozilom in neprekinjeno lo?ilno ?rto ali usmerjevalnim poljem na vozi??u ali nasprotnim robom vozi??a ali kak?no drugo oviro na cesti ?irok manj kot 3 m;

9. na pospe?evalnem, zaviralnem in odstavnem pasu. Na odstavnem pasu je za nujno potreben ?as dovoljena ustavitev vozila v sili. Ob tem mora voznik storiti vse potrebno, da ustavljeno vozilo, osebe ali tovor ne ogro?ajo udele?encev v cestnem prometu;

10. na mestu, na katerem bi vozilo zakrivalo postavljeni prometni znak;

11. na vozi??u ceste zunaj naselja;

12. na smernem vozi??u ceste v naselju z dvema ali ve? prometnimi pasovi;

13. na vseh prometnih in drugih javnih povr?inah, ki niso namenjene prometu vozil ali niso namenjene prometu tovrstnih vozil;

14. na mestu, na katerem bi parkirano vozilo onemogo?ilo vklju?itev v promet ?e parkiranemu vozilu ali onemogo?ilo dovoz na dvori??e stavbe, do gara?e, skladi??nega prostora ali drugega podobnega objekta ali do zasebnega zemlji??a. Dovoz na dvori??e, v objekt ali k objektu, pred katerim je prepovedana ustavitev ali parkiranje, mora biti na vhodu ozna?en s predpisanim prometnim znakom, ?e pa so na vozi??u pri vhodu ozna?ena parkirna mesta, pa tudi s predpisano ozna?bo na vozi??u;

15. na ozna?enem parkirnem prostoru za invalide oziroma invalidke (v nadaljnjem besedilu: invalide), razen za osebe iz ?etrtega odstavka 53. ?lena tega zakona;

16. na ozna?enih poteh, namenjenih intervencijskim vozilom;

17. nad priklju?kom za vodovodno omre?je (hidrant). Prepoved iz te to?ke mora biti ozna?ena s predpisano prometno signalizacijo;

18. v obmo?ju umirjenega prometa, razen kjer je izrecno dovoljeno s predpisano prometno signalizacijo, in v obmo?ju za pe?ce.

 

Uhhh kolk pameti si stresu zdaj tle. Ti si gotovo ?upnik k si tolk pameten.To kar si ti naklofal tlele velja v normalnih razmerah in normalnih pogojih.

Ja, jaz bi ustavu sred ceste, ?e bi vidu, da je pred mano cesta ledena kot ?ajba. Pa ustavu bi tud, ?e bi vidu da je pred mano velika luknja na cesti, pa ustavu bi tud, ?e bi vidu, da je pred mano na cesti velika skala in podobno, mim katere se ne more peljat itd...Pa uklopu bi 4 ?migavce in ?e trikotnik postavu pol, ?e se ne bi imel kam umaknit. To so izredne razmere v katerih je treba tud kaj pameti nucat.

A ti pametnjakovi? bi pa kar ?ez drsali??e peljal, po omejitvah knede? Pa v jamo bi ti kar zapeljal, ?e bi bla na cest? In skalo bi ti kar odrinu s svojim madmaxmobilom?

Uh, take rabmo. Tvoja mama je gotovo ponosna na tvoje mo?gane.

Prilagojeni hitrosti se zato re?e prilagojena, ker mora bit prilagojena razmeram in stanju na cesti in tvojmu psihofizi?nemu stanju. Druga?e se taki hitrosti ne bi reklo prilagojena ampak obvezna.

Prav tako se tudi re?e ljudem, ki so zmo?ni sobivat v civiliziranem svetu, da so le ti prilagojeni. Ampak mi vidmo, da veliko ljudi ni prilagojenih, saj vozijo kar po svoje. Se pa? no?ejo/te prilagodit civilizaciji. In takim pravimo neprilagojenci.

Si zastopu?

 

No Lozji, zdej mi pa razlo?i, kolk pelat pozimi na suhi cesti in ?e v trenutku, prileti? na ledeno plo??o, ki je iz lastnih izku?enj ?e slab?e, kot ?e bi vozil po celem snegu? Pomojem bo? rekel, da najbol?e, da pe? hodimo, kakrn?na je tvoja teorija, samo vedi vsi nimamo tako blizu do slu?be, da bi to ?lo.

 

Ja ?udno. Kam bo? pa pr?u po ?istem in debelem ledu? A ma? gosen?arja?

Velikokrat je bla ?e taka poledica po tleh in ?led, da se ni dalo niti do avta pe? prit. In pol bi ti po takem drsali??u kar z avtom plesal al kaj? Pa? po?aka? da cestarji posolijo in opravjo svoje delo, al pa to opravi? sam in ?ele potem gre? v slu?bo.

Madona, a ste tukaj res taka teleta, da vam to ni jasno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.